R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Konkurs na zdjęcia festiwalowe. GŁOSOWANIE

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    30.06.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Internauci jarocinska.pl

Kilkadziesiąt zdjęć przesłali uczestnicy jarocińskich festiwali na nasz konkurs [ZOBACZ TUTAJ] w którym nagrodą jest karnet na Jarocin Festiwal 2017.

R E K L A M A

 

 

Na naszą zabawę odpowiedzieli nie tylko mieszkańcy Jarocina i okolic (choć tych jest najwięcej), ale też fani rockowiska z całej Polski.

 

 

Wśród zdjęć przeważają te z ostatnich edycji reaktywowanego JF. Choć zdarzają się perełki - zdjęcia z lat 90-tych i 80-tych ubiegłego stulecia. Jedno wykonane nawet przez…  służbę bezpieczeństwa (o tym jeszcze napiszemy).

 

 

Zdjęcia dokumentują nie tylko wydarzenia spod sceny, ale również życie festiwalowe, pole namiotowe i to co dzieje się w na mieście w trakcie imprezy. Uczestnicy przysłali również fotografie na których uwiecznili ich fotoreporterzy obsługujący festiwal.   

 

W naszej galerii [ZOBACZ TUTAJ] znalazły się 23 najciekawsze propozycje. Pod fotografiami podpisane są osoby zgłaszające.  Kto do poniedziałku 3 lipca zdobędzie najwięcej głosów - otrzyma karnet na Jarocin Festiwal.

 

GALERIA - TUTAJ

 

[UWAGA – osoby korzystające z wersji mobilnej – celem zagłosowania trzeba przejść na wersję niemobilną TUTAJ]

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gązo
  11 miesięcy temu ocena: 100%  1
  A jaki festiwal?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A