ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Konkurs na najpiękniejszą snutkę. Możesz zgłosić swoją pracę

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    11.09.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Stowarzyszenie „Nasza Wspólnota” im. Księdza Szczepana Toboły w Golinie przy współpracy Finansowej z Liderem Zielonej Wielkopolski ogłasza konkurs „Snutka Golińska-ocalić od zapomnienia”.

 

 

 

Jest on skierowany do wszystkich mieszkańców Ziemi Jarocińskiej. Celem konkursu jest kultywowanie wywodzącego się z Goliny haftu nasnuwanego. Konkurs odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych do 35 lat, i powyżej 35 lat. Osoby zainteresowane wzięciem udziału powinny dostarczyć swoją pracę wykonaną w technice haftu snutego, której wymiary powinny wynosić od 30 cm do 100 cm. Organizatorzy dopuszczają korzystanie z własnych wzorów haftu jak również korzystanie z aplikacji dostępnej na stronie internetowej www.snutka.pl. Prace należy składać do sołtysa Wsi Golina i Stefanów do dnia 31.10.2019 r. Dla zwycięzców przewidziane atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacji w Regulaminie Konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Wsi Golina i Stefanów oraz Stowarzyszenia „Nasza Wspólnota”.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A