R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koniec koalicji. Prawo i Sprawiedliwość odcina się od Ziemi Jarocińskiej

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    23.12.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 91 ocen 20 / 100%
A A A
To koniec koalicji zawiązanej po wyborach w 2014 roku. Najpierw odszedł PSL (z lewej) a teraz PiS (Janusz Krawiec z prawej)To koniec koalicji zawiązanej po wyborach w 2014 roku. Najpierw odszedł PSL (z lewej) a teraz PiS (Janusz Krawiec z prawej) fot. Archiwum portalu

Jarocin. PiS Jarocin. Ziemia Jarocińska. Powiat Jarociński. Rada Powiatu w Jarocinie

Koniec koalicji Prawa i Sprawiedliwości i Ziemi Jarocińskiej w powiecie. - Dzisiaj wysyłam dokument z oficjalnym wypowiedzeniem współpracy - mówi portalowi Janusz Krawiec, szef struktur PiS w Jarocinie.

Koalicję ZJ, PiS i lokalnego PSL-u nawiązano po wyborach w 2014 roku. Wystarczyło kilka miesięcy by ze współpracy zrezygnowało Polskie Stronnictwo Ludowe. Umowę zerwano, a ludowcy opuścili zarząd powiatu [ZOBACZ TUTAJ].

Po wydarzeniach ostatnich tygodni w powiecie - między innymi nieuchwaleniu budżetu na 2017 i odwołaniu ze stanowiska dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie - współpracę zrywa i PiS. Wczoraj nikt z przedstawicieli partii nie był na oficjalnym spotkaniu z wiceministrem w rządzie Beaty Szydło, który gościł w Jarocinie.

- Ta współpraca tak naprawdę polegała na tym, że wykonywaliśmy to, co szefostwo ZJ ustaliło. Na początku jeszcze jakoś to funkcjonowało, a teraz to była przysłowiowa jazda z górki - nie ukrywa Janusz Krawiec.

Czy gdyby Krawiec nie stracił posady dyrektora DPS-u [ZOBACZ TUTAJ] również doszłoby do wypowiedzenia umowy koalicyjnej?

- Powiem szczerze, pewne dokumenty w  tym zakresie były przygotowywane wcześniej - zapewnia szef lokalnego PiS. – To się nie działo tydzień, czy dwa tygodnie temu, tylko można powiedzieć kilka tygodni wcześniej, byliśmy przekonani co do tego, że tak dalej współpracować nie możemy. Na pewno jednym z głównych, jeśli nie najważniejszym argumentem za tym, żeby się odciąć od Ziemi Jarocińskiej, to na pewno wybory samorządowe za dwa lata.

Członkowie partii rządzącej nie ukrywają, że w wyborach w 2018 roku chcą wprowadzić większą liczbę swoich kandydatów do rad gminy i powiatu. - Zgodnie z programem partii za dwa lata - tak i tak staniemy na przeciwko sobie. To nie jest tajemnica, że PiS upatruje szansy w zdobyciu jak największej liczby mandatów w radach - nie ukrywa Krawiec. - Oczywiście będziemy mieli swojego kandydata na burmistrza i to są zalecenia odgórne.

Jeszcze dzisiaj pismo o zerwaniu współpracy ma zostać wysłane do szefa stowarzyszenia ZJ, którym jest urzędujący burmistrz Jarocina. Jak będzie reakcja ZJ? Członkowie PiS póki co zasiadają w zarządzie powiatu.

R E K L A M A

Powiązane

+ 20 głosów: 20 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (91)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zwykły janusz
ponad rok temu ocena: 50%  91
Dobra zmiana krawca, drzaazgi i szczerbanka https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alek
ponad rok temu ocena: 88%  90
Niech to Boże Narodzenie będzie dla Pani czasem wyjątkowo owocnym – spędzonym z najbliższymi, czasem na wyciszenie się i odpoczynek po całym roku zmagań. Niech będzie to także czas przemyśleń, ale również radości i ucztowania z długo wyczekiwanymi gośćmi, Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy Olek ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marta
ponad rok temu ocena: 92%  89
Z okazji naszych pięknych Świąt życzę wszystkim pojednania i radości z tego płynącej. Każdy ma jakieś poglądy, ale wolność na tym właśnie polega by je tolerować a nie ograniczać.Proszę zatem ,nie straszcie ludzi paragrafami za ich odmienne zdanie bo to nie sprzyja wewnętrznemu spokojowi. Proszę też pracodawców, by dobrze traktowali pracowników i nie nadużywali swojej władzy i nigdy nie byli butnymi autokratami. A naszym władzom życzę by jak najlepiej służyły mieszkańcom , którzy po to ich wybrali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alleluja i do przodu
ponad rok temu ocena: 53%  88
Wreszcie ! Jak można było firmować Kelnera, Skazanego za .. i sitwę ZJ. Teraz zmienić władze w POwiecie i POkazać Skazanemu za ...., kto tu rządzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OPOWIEM SCENARIUSZ
ponad rok temu ocena: 65%  87
Scenariusz do najbliższej gwiazdki. Zapiszcie sobie ten komentarz, żeby za rok nie było zdziwienia. Grudzień 2016- kelner wylatuje na zbity pysk razem z kabanem. Styczeń 2017 - wylatuje filozof, prezes z kredytem we frankach i wypłatą 15 000 PLN (on teraz tutaj dużo pluje na forum). Ireneusz zostaje, donosił od zawsze. SIDROG i kleska wizerunkowa kelnera Luty 2017 - pierwsze tarcie na linii RIO - AP. Kelner zostaje vice prezesem w Spółce kuzyna i szwagra. Powszechne oburzenie mieszancow. Marzec 2017 - powiat wyczyszczony do cna, obsadzony ludźmi nowej koalicji. Kwiecień 2017 - wzmożona agitacja w Radzie gminy - pierwsi radni przechodzą z ZJ do PiS. PiS tworzy klub. Maj-Czerwiec 2017 - AP zauważa błędy wizerunkowe. Kampania propagandowa pełną parą Jak wbijecie 50 łapek w górę dodam scenariusz na drugą połowe "17.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ kotek
ponad rok temu ocena: 100%  86
błedy wizerunkowe? czy raczej ogolnie błedy? burmistrz nie umie przegrywac, to widac po tym jak mówi, a szkoda, przegrane ucza wiele, nawet jak był skazany wyrokiem to nie umiał sie przyznac do błedu(nie przyznal, sie do błedu, bo napisał ksiazke, ze niby jest skazany, za sukces Jarocina), ze nabroił, a wystarczyło to zrobic, wyciagnac wnioski, bo nikt nie jest idealny, wydawało sie, ze wyciagnał, ale albo ma złych doradcow, albo kobieta z ktora jest aktualnie mu źle radzi, duzo zalezy od zony z ktora sie jest, bo to ona wieczorem mezowi doradza co ma zrobic, jakie sa te rady widac po decyzjach, pierwsze dama powinna stanac murem za ludzmi przykładowo, z urzedu pare osob zwolnił, ona tez jest pracownikiem urzedu, wiec nie wiem , mądry dowódca nie wyrzuca od razu buntownikow, ale wrecz daje im sie poznac od lepszej strony, wtedy zyskuje nowych ludzi, ktorzy chetnie go popra. Swoja droga naduzuzywa słowa sukces, oczywiscie, osiagnał wiele w gminie sukcesow, ale porazki tez były
~ Jurek Porzuckowiak
ponad rok temu ocena: 60%  85
Kolejni (lokalni pisowcy) po ekipie Matuzala( z PO ) , którzy uwierzyli że jak ich partia wygrała wybory parlamentarne to mogą wszystko. Już rozdają stołki w powiecie, a nawet stanowisko burmistrza mają za 2 lata już rozdysponowane. Odwaliło Wam kompletnie ! Z kim chcecie to zrobić ? Ze Szczebaniem starostą? :-) , z Czechakową która przez ostatnie 8 lat sprzedała się PO-PSL za stanowisko kierownicze w ARiMR ? A może z Krawcem Waszym szefem, który podstępnie pobierał składki członkowskie, od osób które w PIS-sie nie były? Zachłannego do tego stopnia że zasiadał w 5 radach nadzorczych w tym 3 nielegalnie i pobierał apanaże? Dobrze że Walczak starosta wywalił go za te wszystkie nieprawidłowości i łapczywość na wszystko, kasę i stołki. Na taki PIS nie głosowaliśmy. Poparcie PIS spadnie do wyniku Krawca w wyborach na burmistrza 2,9 %
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniu
ponad rok temu ocena: 58%  84
Ja też popieram Pis, na pohybel platfusom. Ale pis o którym piszesz ten reformujący kraj, a nasz lokalny, który tylko przeszkadza aktualnie rządzącym gminą to dwa różne światy. Tych się brzydzę.
~ Marta
ponad rok temu ocena: 59%  83
Masz bardzo nieaktualne informacje. Robiłam sondaż do pracy mgr z którego wynika, ze w naszym powiecie 37% popiera PIS.Zatem straszenie PIS-em że rozdaje pieniądze bez pokrycie nic nie da, bo pieniędzy nie zabraknie jeśli skutecznie ukróci się działania złodziejskie a PIS to skutecznie robi. Możecie krytykować, pluć, piszczeć, ryć,wyć- wszystko na nic bo zawsze za PIS-em będzie słabsza ale większa cześć społeczeństwa.
~ a gdzie kaźmierczak sie ukrywa
ponad rok temu ocena: 53%  82
no i koniec ekipy opalonego za chwile do gardel będą sobie skakać. wreszcie oliwa na wierzch wypływa!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuleczka
ponad rok temu ocena: 59%  81
Krawic z ekipy opalonego? Dobre, błagał Adama o robótkę na kolanach, to miłościwy Adam zlitował się nad nieudacznikiem, który rozłożył mu wcześniej na łopatki finansowo spółkę gminną którą zarządzał. Ktoś pamięta tę historię? Jla naprawy czy jakoś tak leciała nazwa tej firmy.
~ jest na liście
ponad rok temu ocena: 88%  80
a kto to jest?????? chyba nikt ważny i bez znaczenia
~ Byłem na referendum
ponad rok temu ocena: 42%  79
Czy w Jarocinie przyszedł wreszcie czas aby pożegnać zarówno Adama P. i jego ziemię jak i Stanisława M. wraz z POpaprańcami? Co z radnymi? Większość z nich nie reprezentuje mieszkańców tylko ZJ. Może będzie szansa wybrać kogoś kto będzie pracował dla nas, a nie dla swojego Kim Dzong Una? Pytanie tylko kto będzie w stanie przejąć Jarocin i poprowadzić go w stronę normalności, szacunku i ciężkiej pracy dla mieszkańców? Raczej nie PiS z Misiewiczami i Lidką Cz., która sama nie do końca chyba wie co chce zrobić oprócz tego, że do końca życia chce być w PiSie. Widzicie kogoś? Piszcie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuleczka
ponad rok temu ocena: 89%  78
Zawór wypad, bo ci więźniowie pouciekają
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 82%  77
No to może Ty?! Tylko ciężko wygrać jakiekolwiek wybory będąc anonimowym...
~ Emil
ponad rok temu ocena: 60%  76
Co ty krawic chcesz budować na wybory za dwa lata? Jak ty do pisu przyjmujesz tylko glupszych od siebie? A to nie takie proste jak cię czytam w gazecie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 19%  75
niesamowite!!! ty umiesz czytać?
~ Równać do dołu
ponad rok temu ocena: 67%  74
Mówisz Andrzeju d.? A gogusia, który chwali się na mieście że z główką nie halo i za to ciągnie kasę z państwa przyjeliście? Pewnie tak, bo spełniał warunek trudny do spełnienia, że jest głupszy od szefa?
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 38%  73
Bartuś ciebie nie przyjeliśmy bo byłeś za głupi nawet na kelnera
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 38%  72
Bartuś ciebie nie przyjeliśmy bo byłeś za głupi nawet na kelnera
~ Przygarnij PISOWCA
ponad rok temu ocena: 55%  71
Parafrazując słowa Gandalfa ...Janusz to o Tobie : "Tak oto odchodzi syn Ectheliona, ostatni Namiestnik Gondoru. Tam była ta scena w której biegnie i spada w przepaść bo stracił zmysły ... Jakbym ciebie Janusz widział normalnie straciłeś zmysł polityczny , którego w sumie i tak nigdy nie miałeś ...szkoda spytaj się Lidki jak kursują pociągi do Poznania buhahahahahahah
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przygarnij PISOWCA
ponad rok temu ocena: 57%  70
Janusz ty już naprawdę nie jesteś zabawny ...jesteś po prostu śmieszny. Polityk z Ciebie taki , że naprawdę tym posunięciem Adam ma popsute święta...chłopie On nawet się cieszy z Tego co zrobiłeś bo każdy który przeciwko niemu staje przegrywa...przykładów bez liku...TY wielki Janusz z wynikiem 2.9 poparcie z kilkoma głosami na krzyż chcesz z Nim stanąć do walki w Jarocinie ? Chłopie przecież to jest farsa i kabaret. Zamiast iść obok niego w ramię w ramię straciłeś jedyną szansę na polityczny byt!!! No cóż ...wyczucie polityczne masz naprawdę ...Lidka weź chłopa trochę podszkol ...albo i lepiej nie...bo Ty też politycznie z Adamem równać się możesz jak nie powiem co...w ogóle w tym Pisie jarocińskim to najwybitniejszą postacią jest ....? Nio właśnie- tam nikogo nie ma ...Szkoda , że PiS dał im jarocińską strukturę ...bo jakby był w rękach ludzi bardziej kreatywnych to by coś dla Jarocina wskórali a tak mamy kabaret i farsę .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beata z W
ponad rok temu ocena: 60%  69
Co tam Janusz z PiS- całą prowokacja i zamieszanie zorganizowali mocodawcy- psełdo-koledzy,sprzedawczyki, konfidenci ludzie bez skrupułów- ten z powiatu konfident ,,MIRO'' co 10 tysięcy- człowiek bez zasad i ciągle mu mało i rzekomo jakiś MALINA i niejaka GWIAZDA Jarocina- nie wiem o kogo chodzi-może pomożecie go zdemaskować- zresztą Janusz powiedz prawdę jak było?
~ wykulnięci
ponad rok temu ocena: 44%  68
My jesteśmy. Ludzie najgorszego sortu. Trafiliśmy do pisu, jak kulą w płot. Byliśmy w ziemi. Przybyliśmy janusza załatwić Nam nie udało. Teraz pis dał nam fuchy. Bez konkursów. Bo byśmy nie zdali. http://rc.fm/polityczne/kalisz... może będzie czystka pomadrycka
~ Emil
ponad rok temu ocena: 64%  67
Po tych wyzwiskach z 2010 kierowanych do Mirka przez po psl, sld mają razem rządzić? Nie wierzę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beatric
ponad rok temu ocena: 75%  66
Mirek to przyjmie bo to człek bez zasad-dla niego wyznacznikiem jest kasa a honor u niego ,,to pojęcie abstrakcyjne i czysty slogan na który ludziska się nabierają..
~ icek
ponad rok temu ocena: 71%  65
k..... k...... łba nie urwie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurek Porzuckowiak
ponad rok temu ocena: 54%  64
Kolejni (lokalni pisowcy) po ekipie Matuzala( z PO ) , którzy uwierzyli że jak ich partia wygrała wybory parlamentarne to mogą wszystko. Już rozdają stołki w powiecie, a nawet stanowisko burmistrza mają za 2 lata już rozdysponowane. Odwaliło Wam kompletnie ! Z kim chcecie to zrobić ? Ze Szczebaniem starostą? :-) , z Czechakową która przez ostatnie 8 lat sprzedała się PO-PSL za stanowisko kierownicze w ARiMR ? A może z Krawcem Waszym szefem, który podstępnie pobierał składki członkowskie, od osób które w PIS-sie nie były? Zachłannego do tego stopnia że zasiadał w 5 radach nadzorczych w tym 3 nielegalnie i pobierał apanaże? Dobrze że Walczak starosta wywalił go za te wszystkie nieprawidłowości i łapczywość na wszystko, kasę i stołki. Na taki PIS nie głosowaliśmy. Poparcie PIS spadnie do wyniku Krawca w wyborach na burmistrza 2,9 % .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ komentator
ponad rok temu ocena: 75%  63
~prawy i sprawiedliwy Ogarnij się chlopie a potem do spowiedzi!!!!
~ prawy i sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 55%  62
Jak macie dowody, że tyle nieprawidłowości popełnił to waszym zasranym obowiązkiem jest powiadomić prokuraturę. W innym przypadku odpowiadacie na równi z nim. A jeżeli konfabulujecie to morda w kubeł.
~ błazenada PIS
ponad rok temu ocena: 62%  61
Skoro wyszli z koalicji to powinni złożyć dymisję z Zarządu Powiatu. Inaczej to będzie hipokryzja i oszustwo wyborców, bo wychodzą z koalicji ale zastają w zarządzie? Karierowicze połamani.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beti
ponad rok temu ocena: 80%  60
a kto tam jest- błazen szczerba i konfident miro- ludzie bez honoru i umiaru
~ Zbi
ponad rok temu ocena: 40%  59
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Kleks
ponad rok temu ocena: 56%  58
Opalony widział tylko czubek własnego nosa i właśnie ta pycha, oraz genialni doradcy go zgubili. W powiecie już pozamiatane, a ptaszki ćwierkają, że burmistrz też jest "tymczasowy" i na początku wiosny wakacje z RIO :) Jeszcze bardziej się opali i wzajemne kółko adoracji się rozpadnie. Adam Pawlicki stracił zmysł polityczny i kelner go pociągnie na dno, tym bardziej, że pewnie dostanie na pocieszenie jakąś posadę za co pojawi się na Opalonego hejt ogromny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Kleks do Emila
ponad rok temu ocena: 45%  57
http://www.jrs.org.pl/uncatego... wejdź w ten link Emilu i dowiesz się bez prokuratora, wojska i policji, że Twój Pan i Władca może stracić posadę, bo nawet nie umie po prawie 20 latach burmistrzowania wystawić upoważnienia. Taki cwany, opalony lis :)
~ Emil
ponad rok temu ocena: 67%  56
Kiedyś tak platfusy ćwierkały na czele ze Stanisławem Franciszkiem herbu gonada. Teraz Pisowcy. Skąd u tych partyjnych lokalnych działaczy takie poczucie bycia sądem prokuratorem i nie wiadomo czym jeszcze. Apel ten kieruję do polskiego wymiaru sprawiedliwości, jeśli tak jest, to faktycznie niech Ziobro was zreformuje, jeśli partia rządząca każdego może zniszczyć, jeśli nie jest z ich bandy. A pana prokuratora rejonowego proszę o sprawdzenie kto ma taką wiedzę i od jakiego "ptaszka".
~ Emil
ponad rok temu ocena: 59%  55
Panie, nie dziel skóry na niedźwiedziu, na razie martw się żebyś nie dostał dyscyplinarki art 52. Co to będzie za wstyd dla Pisu.
~ Maria
ponad rok temu ocena: 79%  54
Kiepska ta dyskusja. Opisywanie poprzednich wyborów niczego nie wnosi. Trzeba było syna pana Janka nie zwalniać, trzeba było podzielić się kasą z innymi gminami należącymi przecież do tego powiatu i wreszcie zwolnienie pana Janusza nastąpiło w jakichś dziwnych okolicznościach jakby decyzja była podjęta dużo wcześniej.Ludzie nie dadzą się poniewierać.Aby było dobrze trzeba anulować te butne decyzje i spróbować dogadać się. Inaczej emocje nie opadną, nie wtedy gdy wielu poczuło się dotkniętych jakby czerwonym żelazem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smolnicki
ponad rok temu ocena: 46%  53
stolki stolki stolki i jeszcze raz stolki Panie Krawiec. to teraz koalicja z Martuzalskim PO hi i Szymkowiakowa PSL hi hi. Ciekawe co na to powie góra?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 68%  52
I dodaj jeszcze aparatczyka rodem z pzpr, pana naczelnika.
~ szad
ponad rok temu ocena: 54%  51
Powiem wam w sekrecie, Emil to kelner. :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ beti
ponad rok temu ocena: 100%  50
naczelnik z oświaty- to bardzo prawdopodobne -konfident i....
~ Emil
ponad rok temu ocena: 54%  49
I najważniejsze, podważanie autorytetu pracodawcy, a miało to miejsce w wywiadzie udzielonym w gazecie, bo starosta jest pracodawcą dla dyrektora dpsu to powód do dyscyplinarnego zwolnienia. Lidka prawnik potwierdzi, albo żona stacha. Polecam panie Krawiec skontaktować się z prawnikiem, jak pan nie wierzy. Polecam orzeczenia SN.
~ Emil
ponad rok temu ocena: 56%  48
Na miejscu kelnera jak go zwiesz, zamieniłbym Krawcowi wypowiedzenie na dyscyplinarne z art. 52. W wywiadzie w gj twierdził, że umowę którą podpisał to były pieniądze wyrzucone w błoto. Czyli dzialanie na szkodę dpsu. A takie wypowiedzenie można dać nawet jak pracownik jest na zwolnieniu.
~ szad
ponad rok temu ocena: 41%  47
Oby sprawdzili więcej instytucji powiatowych. :)
~ Emil, mów mi kelner
ponad rok temu ocena: 55%  46
Kelner nie kelner, żadna praca nie hańbi. Ale działanie na szkodę instytucji którą się zarządza jak w przypadku Krawca, do czego się przyznał w gazecie i to z tak niskich pobudek jak stołek już tak. Teraz jak straciłem stołek, powiem jak było... działałem na szkodę dpsu. Ręce opadają.
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 46%  45
Gdyby nie nóż w plecy wbity przez AP bo kelner był tylko wykonawcą to PIS nasz jarociński miałby swojego posła
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 66%  44
... Który dopiero plułby na rządzących gminą i powiatem ze szkodą nie dla rządzącyh, a mieszkańców. Patrz sabotaż wizyt oficjeli. Albo teraz zgo. I wtedy dopiero pokazałby skuteczność w blokowaniu wszelakich inicjatyw. Jako nie poseł, też może pomóc, a nie spłacać dług w stosunku do po i psl za 8lat bycia kierownikiem w arimie.
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 44%  43
Emil z ZJ nie zauważył że sytuacja się zmieniła i drugi raz na wybory nie podrzucicie nam tego kukułczego zbuka Bartosza W by nam głosy odbierał, myślisz że Lidka o tym zapomniała?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 59%  42
Za chwilę nikt w tak skompromitowanym pisie wypowiedziami szefa pisu Krawca nie będzie chciał być. Polecam gj i jego wypowiedzi jak działał na szkodę instytucji którą zarządzał. Źródło gj z tego tygodnia.
~ Emil
ponad rok temu ocena: 58%  41
Nam głosy odbierał? Myślałem, że on startował z listy PiS, i żaden głos nie jest stracony bo wszystkie są sumowane i decydują ile z danej listy wchodzi kandydatów. Te wybory to gra zespołowa, solistów zapraszamy do wyborów np. na burmistrza albo radnego gminnego, ale tu wam nie poszło krawiec niecałe 2% i tylko jeden radny na 21.
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 54%  40
Rozmowy w DPS ' ustalone z Adamem' , przy okazji kto kupił działki przy szpitalu ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miłośnik zwierząd
ponad rok temu ocena: 44%  39
Nie wiesz baranie, że przeprowadzka do Kotlina z Zakrzewa odbyła się pierwszego marca a ten cały zarządca został wepchnięty już na gotowe.
~ Emil
ponad rok temu ocena: 66%  38
A czytałeś w ostatniej gazecie co Mirek Drzazga mówił o tej umowie? Ze zasada, bo Januszek z przeprowadzką by sobie sam nie poradził i że wiedział o niej. Polecam strona bodajże 12. A następnie skonfrontuj to z wypocinami Januszka.
~ opalony rozwój
ponad rok temu ocena: 52%  37
Sawpol.....
~ Emil
ponad rok temu ocena: 44%  36
Zj wyjdzie z tego puczu mocniejsza, a psl dołączy do oślej ławki w której jest już Staszek. Zresztą od początku kadencji powinni tam być.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 59%  35
Mam nadzieję, Panie Andrzeju że najpierw rozliczą Januszka na działanie na szkodę Dpsu do czego sam się przyznał. Jeśli nie ziobrowa prokuratura, to przynajmniej wyborcy. Jak miał stołek, to mu to nie przeszkadzało?
~ Emil
ponad rok temu ocena: 60%  34
Spokojnie Panie Andrzeju, już się tak nie podniecaj tymi twoimi lokalnymi listami Pis, bo w ostatnich lokalnych wyborach, z waszych super list do gminy wszedł tylko jeden radny na 21. A do powiatu 2 z tego jeden to były Członek zj i w tym ugrupowaniu zdobył popularność, a drugi to Mirek Drzazga, który jakby startował z samoobrony też by wszedł. A wasz kandydat na burmistrza januszek nie zdobył nawet 2%.
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 39%  33
Baranie z ZJ spokojnie przyjdzie czas gdy nasz PIS rozliczy takich przydupasów jak ty, jeszcze będziesz błagał byśmy cie na listy PIS wpisali, Irek już to zrozumiał
~ sad
ponad rok temu ocena: 53%  32
Dlaczego gj usuwa komentarze nieprzychylne zj. Nie ma komentarza dotyczącego członka zarządu zj z Zakrzewa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hrabia z wrocławskiej herbu gołowąs
ponad rok temu ocena: 79%  31
Sami nakręcacie ludzi a potem hasła żeby się wyciszyć przed świętami hahahahahahahahahahahahhh
~ jarocinska.pl
ponad rok temu ocena: 56%  30
Usuwamy tylko te komentarze, które nie są zgodne z regulaminem. Nie stoimy po żadnej stronie o czym świadczą właśnie Państwa komentarze. "Dostaje" nam się od jednej i drugiej strony. Może warto trochę się wyciszyć? Święta idą. Życzymy Wszystkim spokojnych i cudownych Świąt! Bez hejtu:)
~ Emil
ponad rok temu ocena: 56%  29
Dlatego baranie, że potrafisz tylko pomawiać i opluwać innych. Napisz coś merytorycznego to nikt tego nie wykasuje.
~ Wlad
ponad rok temu ocena: 57%  28
Bo Jarocińska za Pawlickim dlatego będzie usuwała niewygodne komentarze. A Jarocińska jest partyjną gazetą.
~ Ciekawy
ponad rok temu ocena: 67%  27
Czy ktoś się orientuje ile zapłacono za projekty mieszkań tzw. 500+ w Jarocinie, jeden i ten sam segment budynku wielokrotnie powielany. Chodzą słuchy , że projektant Leszek (dokumentacje były dostępne na stronie TBS Jarocin podczas przetargu) zainkasował za to zlecenie kilkasettysięcy złotych. Oczywiście gazeta tym się nie zajmie bo to tajemnica handlowa, a więc ciiiiii...... a wielmożny Pan z rady nadzorczej zgonova tym bardziej na to nie pozwoli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klops
ponad rok temu ocena: 51%  26
Bardziej kompetentny w tej sprawie powinien być były członek rady nadzorczej jtbs jegomość Krawiec. Myślę, że temu panu należy dedykować to pytanie. Bedzie to mały sprawdzian z rozpadu koalicji.
~ klops
ponad rok temu ocena: 69%  25
No to opalony musi załozyć nową spółkę, bo gdzie upcha tych swoich wiernych rycerzy z powiatu? Cały zaciąg od Fenglera po Lamparta wyleci - nareszcie! Może Gminny Urząd Pracy Sp. z o.o.? Wszyscy wierni dostaną po 10 tys zasiłku z czego 10 % na składkę dla wodza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bass
ponad rok temu ocena: 71%  24
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szad
ponad rok temu ocena: 62%  23
Niech zrobią kontrolę w PCPR
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szad
ponad rok temu ocena: 64%  22
Niebywałe, wszystkie ugrupowania partyjne a także lokalne są przeciw polityce prowadzonej przez zj. A oni próbują wmówić społeczeństwu, że są uczciwi. Mają to na co sobie zasłużyli, a czas pokaże i rozliczy działania zj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szad
ponad rok temu ocena: 39%  21
~ Emil większej bandy niż zj nie znajdziesz.
~ Emil
ponad rok temu ocena: 74%  20
Uczciwość mierzysz miarą poparcia przez partie polityczne? Ciekawe. Popatrz w sondaże zaufania do partii politycznych, zachęcam. Albo włącz jakiś kanał informacyjny i sam sobie wyrób opinie na podstawie wypowiedzi liderów partyjnych w warszawce.
~ Emil
ponad rok temu ocena: 62%  19
Już w 2010r była koalicja bandy czworga przeciw ZJ. Skończyli marnie, więc się nie podniecaj.
~ Andrzej D
ponad rok temu ocena: 59%  18
Wreszcie! Wszyscy w PIS czekaliśmy kiedy przestaniemy firmować politykę ZJ Która niszczy ludzkie relacje a prowadzi do bogacenia się grupki skupionej wokół AP, brawo panie Januszu i cała partia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ booo
ponad rok temu ocena: 62%  17
a jak krawiec siedział na stołu, to się jakoś tak nie udzielał jak teraz, a gdy ze stołka spadł od razu afera goni aferę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 73%  16
Boi się, że mu się drobne w kieszeni przestaną zgadzać, tu poleciał z rady nadzorczej 1 z 5, tu ze stanowiska dyrektora. Dziwisz mu się? Buhaha
~ Maria
ponad rok temu ocena: 66%  15
To oznacza,że po 29 grudnia będzie nowy starosta i zarząd też.Zgadując myślę, że poważnym kandydatem na szefa jest pan Drzazga, a na wice pan Grobelny.Pewnie na etatowego wkręci się pan Stach.Trzeba było z panem Jankiem nie zaczynać bo to człowiek prawy i nie pozwoli by nim i innymi ludźmi pomiatano.I myślę że to nie koniec zmian bo nowy starosta zechce w podległych jednostkach mieć ludzi, którzy będa realizować jego politykę.To normalne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BETI
ponad rok temu ocena: 100%  14
Maria to ten błazen SZCZERBA
~ Emil
ponad rok temu ocena: 64%  13
Spokojnie, od wniosku do odwołania musi minąć miesiąc. To dużo czasu na przemyślenia, emocje opadną. Będzie dobrze.
~ Koalicjanci psia ....
ponad rok temu ocena: 67%  12
A może Sznupa chce na butmistrza ? Jakby co to przypier....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko Adam
ponad rok temu ocena: 58%  11
Krawiec ty na burmistrza ? Za chudy jesteś ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ d
ponad rok temu ocena: 44%  10
władza tuczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Leper
ponad rok temu ocena: 58%  9
To szumowiny jedne juz mysla o korycie dwa lata do przodu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wesołych Świąt
ponad rok temu ocena: 87%  8
Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt dla wszystkich i pozytywnych emocji oraz wzajemnej miłości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gwiazdor
ponad rok temu ocena: 65%  7
I zaczynają marionetki zrywać się ze sznureczków panu Adamowi. Brawo Wy!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szad
ponad rok temu ocena: 70%  6
"Członkowie PiS póki co zasiadają w zarządzie powiatu." napisała gj, jakby miało się to zmienić. Zmieni się ale to ziemianie opuszczą zarząd powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 76%  5
Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Stanisław herbu Gonada w 2010r już opijał bycie starostą, a jego kacyk mikołaj herbu Trzewiki bycie wicestarostą, nawet załatwiał sobie urlop bezpłatny w arimie. Bo jakby ktoś nie pamiętał to był funfel Lidki z arimu, razem pracowali. Poczekajcie z otwieraniem szampana.
~ kat
ponad rok temu ocena: 69%  4
To co ZJ straci większość?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A