R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Koncert, zrzutka, festyn. Każdy może pomóc Patrykowi

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    21.06.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A

Patryk ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Bardzo pomógłby mu wyjazd na turnus rehabiltacyjny. Niestety jego koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny chłopca. Każdy z czytelników może jednak dołożyć swoją cegiełkę i pomóc w zrealizowaniu tego marzenia.  

 

R E K L A M A

 

Patryk urodził się siedem lat temu jako wcześniak z wagą urodzeniową 1.400 g. Już wtedy zdiagnozowano u niego m.in. niedokrwistość, torbiele podwyściółkowe wrodzone, posocznicę, zespół napięcia mięśniowego, mięśniowy ubytek międzykomorowy, przecieki w komorze, przykurcz mięśni. Dlatego już od pierwszych dni życia znajduje się pod stałą opieką neurologa, kariologa, okulisty, gastroenterologa. Przez cały czas jest też rehabilitowano, ale to wciąż za mało. W usprawnieniu chłopca może pomóc wyjazd na turnus rehabilitacyjny, niestety koszty takiego specjalistycznego znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny. Patryk jest pod opieką Fundacji Ogród Marzeń. Jeżeli ktoś chciałby pomóc spełnić marzenie o poprawieniu sprawności fizycznej siedmiolatka, może pomóc na kilka sposobów - przekazując pieniądze lub przedmioty na festyn, który odbędzie się 29 lipca w Zalesiu. W tym samym dniu pieniądze będą też zbierane w czasie imprezy w Parzęczewie (patrz plakat). 

 

Kwesta prowadzona jest przez cały czas za pośrednictwem portalu https://zrzutka.pl/cdndse. Do tej pory udało się zebrać dwa z sześciu tysięcy złotych. Zbiórka kończy się już za cztery dni. 

 

Fanty na festyn zbierają m.in. Patrycja Ignasiak, Ewa Matuszewska oraz Michał Masztalerz. W razie wątpliwości można się z nimi skontaktować za pośrednictwem facebooka lub pod nr. tel. 660/283-993. W Jarocinie można je też przynosić do sklepu meblowego Artura Bierły na os. Rzeczypospolitej.

 

 
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
R E K L A M A
R E K L A M A