ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19

Komorzanka na Mistrzostwach Europy [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    14.08.2019
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UKS "Komorzanka"

Zawodnicy Komorzanki reprezentowali Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach 100-polowych, które odbyły się w Warszawie.

 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

W mistrzostwach wystartowało prawie 350 zawodników z Polski, Rosji, Białoruś, Ukrainy, Włoch, Litwy, Estonii, Holandii, Niemczech, Czech, Azerbejdżanu, Belgii, Łotwy, Francji, Węgier. Zawody rozgrywano w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć.

 

 

NOWY NUMER GAZETY JAROCIŃSKIEJ A W NIM:

 

Uroczyste ślubowanie reprezentacji Polski odbyło się 31 lipca. Podczas zawodów Polskę reprezentowała nasza warcabistka ALEKSANDRA ŁUKOMSKA (kategoria juniorek do lat 13).

 

Na turnieje w grze szybkiej i błyskawicznej zgodnie z ustaleniami Polska mogła wystawić dowolną liczbę zawodników. Dzięki temu z klubu oprócz Oli wystartowało jeszcze 9 reprezentantów: Maja Warzywoda, Wiktoria Grzelak, Nikola Filipiak, Maja Rydz, Marika Stachowiak, Klaudia Kościańska, Patrycja Tomczak, Michał Szumlewicz oraz Maksymilian Hałas.

 

Podczas turnieju w grze klasycznej Aleksandra Łukomska w kategorii juniorek do lat 13 dwunaste miejsce w Europie i była najlepszą Polką.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kierdziołek
  3 miesiące temu 1
  Lepiej kulać baloty.Myśleć nie trza.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A