ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 fundacja w dobrą stronę
R E K L A M A

Komorzanka jutro w TVP2. Wiemy, o której?

› Aktualności› Wydarzenia 14 dni temu    6.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Andrzej Ziaja, Maja Warzywoda i Wiktor GrzebyszakAndrzej Ziaja, Maja Warzywoda i Wiktor Grzebyszak fot. UKS "Komorzanka"

Mistrzowie Świata w warcabach wystąpią w „Pytaniu na śniadanie”

 

 

Przypomnijmy, we wrześniu zawodnicy UKS „Komorzanka” wzięli we udział w Mistrzostwach Świata w warcabach, które odbyły się w Turcji w Izmirze. Ich występ był spektakularny, bo wrócili do Polski z 8 medalami. Szczegółowo pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

Długo nie trzeba było czekać aż zostaną zauważone ich osiągnięcia. Najpierw pogratulowali im radni z burmistrzem Michałem Surmą – czytaj TUTAJ. Potem wystąpili w telewizji Proart, a teraz będzie można ich zobaczyć w ogólnopolskiej stacji.

 

 

Otóż Mistrzowie Świata – Wiktor Grzebyszak oraz Maja Warzywoda wraz ze swym trenerem Andrzejem Ziają wystąpią w jednym z najbardziej popularnych programów TVP 2 - „Pytanie na śniadanie”. To wielki zaszczyt dla młodych zawodników i ich mentora.

 

Kiedy ich zobaczymy?

 

Jutro 7 listopada! Program rozpoczyna się o godz. 7.15. Rozmowę z zawodnikami Komorzanki oraz Andrzejem Ziają poprowadzi Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ adamschule85
9 dni temu 2
This is just so inspiring it made my day. http://2048.onl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yyyyy
14 dni temu ocena: 0%  1
Brawo gratulacje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A