Koledzy pamiętają o Piotrze Stępniu (ZDJĘCIA)

Koledzy pamiętają o Piotrze Stępniu (ZDJĘCIA) - Zdjęcie główne

W niedzielę, 13 października na Stadionie Miejskim w Jarocinie odbył się mecz towarzyski pomiędzy Reprezentacją Polski Notariuszy a Przyjaciółmi Piotra Stępnia.

Piotr Stępień, który zmarł w listopadzie 2016 roku, był zawodnikiem m.in. Victorii i Jaroty Jarocin, a później notariuszem. Był członkiem samorządu notarialnego, a także prowadził kancelarię notarialną w Jarocinie. W niedzielne popołudnie jego koledzy z boiska, a także pracy na boisku w Jarocinie uczcili pamięć o nim rozgrywając mecz piłkarski.

W pierwszej połowie lepiej spisywał się zespół Przyjaciół Piotra Stępnia, który już w 5. minucie wyszedł na prowadzenie, a następnie tuż przed gwizdkiem na przerwę podwyższył je na 2:0. Notariusze mieli swoje sytuacje, ale byli nieskuteczni. Celowniki lepiej nastawili w drugiej połowie, gdy najpierw złapali kontakt, a następnie doprowadzili do wyrównania. Ich radość nie trwała jednak długo, bo 7 minut po wyrównującej bramce, sędzia odgwizdał rzut karny dla przyjaciół, a Ci wykorzystując go ustalili wynik meczu na 3:2.