R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Kogo pozdrawiali festiwalowicze? Zobacz [WIDEO]

› Jarocin Festiwal 2017 ponad rok temu    19.07.2017
Weronika Przewoźniak
komentarzy 0 ocen 26 / 100%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Jarocin Festiwal 2017. Pozdrowienia z festiwalu. 

R E K L A M A

 

 

 

Tegoroczny festiwal dobiegł końca, a my powoli wracamy do codziennych obowiązków. Jednak może warto przypomnieć sobie jak to było niespełna kilka dni temu... 

 

 

 

Przygotowaliśmy dla was film z pozdrowieniami od uczestników tegorocznej imprezy. Może akurat znajomy przesłał je właśnie tobie bawiąc się na festiwalu?

Zobacz [WIDEO]

R E K L A M A
+ 26 głosów: 26 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Podpatrzone
ponad rok temu ocena: 75%  1
Festiwalowicze pozdrawiali naszego burmistrza i dziękowali mu za wspaniały festiwal i wkład w impreze .
R E K L A M A
R E K L A M A