R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASopniewski_B1_
R E K L A M A

Kobranocka na Wieży Rocka w Żerkowie

› Aktualności 11 miesięcy temu    13.06.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A

Festiwal Wieża Rocka i Szkoła Rocka już w najbliższy weekend w Żerkowie.

 

Po raz kolejny w Żerkowie zorganizowany zostanie festiwal Wieża Rocka. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2015 roku. - W założeniu organizatorów festiwal miał dawać szansę zaprezentowania się mniej znanym zespołom oraz młodym artystom wykonującym szeroko rozumianą muzykę rockową, nie zamykając się na różne formy ekspresji - mówi Jacek Maciejewski, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Żerkowie.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

W sobotę, 16 czerwca na scenie żerkowskiego amfiteatru wystąpią zespoły wykonujące rocka, punk rocka, rock’n’rolla i ska. Zagrają: Cygański Wiatr, Cela nr 3, Sexbomba, Koniec Świata oraz toruńska legenda rocka Kobranocka. Impreza rozpocznie się o godz. 16.30. W niedzielę, od godz. 13.00 odbędą się przeglądy młodych talentów z projektu zatytułowanego Szkoła Rocka. Szkoła Rocka to cykl warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży zorganizowanych przy Wieży Rocka przez Fundację Alter-Ego. Tegoroczna edycja Szkoły Rocka skupia już blisko 50 uczestników z gmin: Żerków, Jarocin i Jaraczewo. Na zakończenie przeglądów wystąpi gość specjalny zespół 4SZMERY prezentujący dorobek muzyczny legendarnej grupy AC/DC.

Głównym organizatorem Wieży Rocka jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żerków, a pomysłodawcami festiwalu są: dyrektor biblioteki Jacek Maciejewski, Bartłomiej Nowicki oraz Marcin Dzierla. Niemal od samego początku przy organizacji festiwal mógł liczyć na duże wsparcie Grzegorza Sneli, a od ubiegłego roku także organizatorów Szkoły Rocka - Marzeny i Rafała Piotrowskich. Współorganizatorem Festiwalu Wieża Rocka 2018 jest Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz LGD Z Nami Warto. Tegoroczna edycja Szkoły Rocka dofinansowana została ze środków powiatu jarocińskiego w ramach zadania pożytku publicznego. Sponsorami „Szkoły Rocka Żerków 2018” są: Browar Gzub z Annopola, Deweloper LOKUM oraz Powiatowy Bank Spółdzielczy z Wrześni. Patronat medialny nad imprezą objęła "Gazeta Jarocińska".

Szerzej na ten temat w "Gazecie Jarocińskiej".

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ewa
11 miesięcy temu ocena: 75%  5
wreszcie jakaś prawdziwa muzyka a nie tylko disko polo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawdA
11 miesięcy temu ocena: 30%  4
Rafał to postawił i dzięki niemu to dobrze wychodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żerków
11 miesięcy temu ocena: 44%  3
A możesz wszystkim wytłumaczyć co chłopiec z Pawłowic ma wspólnego z wieża rocka. Z tego co mi wiadomo on robi szkołę rocka dzięki po. Z wieża rocka nie ma nic wspólnego
~ Łódź tonie
11 miesięcy temu ocena: 20%  2
Kiełbasa wyborcza na pęta finansowana z naszej kasy podawana przed Maciejewskiego, Surme i chłopczyka z pawłowic?? Dobre pytanie nie? Ile będzie osób? 100? 150?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W godzinach pracy?
11 miesięcy temu ocena: 25%  1
Dalej chłopaki, minusujcie, tylko to Wam pozostało ponieważ za 5 miesięcy bezrobocie :) Mam nadzieje ze Kmieć zrobi z Wami porządek!
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A