ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

"Kobranocka" i orkiestra wojskowa na 100-lecie "ogólniaka". ZOBACZ program

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    10.09.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W roku 2019 mija 100 lat istnienia Państwowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Jarocinie. Z okazji jubileuszu odbędą się także bezpłatne koncerty na rynku w Jarocinie.

 

 

Obchody rozpoczną się 11 września otwarciem wystawy jubileuszowej i koncertem Orkiestry Kameralnej Moderato z Bydgoszczy - w auli liceum.

 

12 września, z okazji 100–lecia najstarszego liceum w mieście na rynku wystąpi zespół "Kobranocka", który doskonale wpisuje się w rockową historię Jarocina. Czwartkowy koncert będzie główną atrakcją drugiego dnia obchodów, ale nie jedyną. Jako support wystąpią zespoły złożone z uczniów I LO im. T. Kościuszki w Jarocinie: New Estate, Grana Śmietana, Senders. Początek o godz. 18.00. Koncert "Kobranocki" ma się rozpocząć godzinę później.

 

Trzeci dzień obchodów - 13 września - uświetni występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego na jarocińskim rynku. Początek o godz. 17.00. Dwie godziny wcześniej w budynku liceum odbędzie się okolicznościowy apel z okazji jubileuszu szkoły.

 

Uroczystości jubileuszowe zwieńczy Wielki Zjazd Absolwentów. W sobotę.14 września, od godziny 8.00, w budynku szkoły będzie można odbierać materiały zjazdowe. O godz. 10.00 odprawiona zostanie Msza święta w kościele Chrystusa Króla, po której absolwenci przemaszerują ulicami miasta do budynku szkoły. Uroczystość jubileuszowa rozpocznie się o godz. 12.00 w sali gimnastycznej LO. Dla osób, które zapisały się na zjazd będzie też obiad przygotowany na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie (godz.14.00). Osobne spotkanie będą mieli byli członkowie licealnego chóru. Zbiorą się o godz. 16.30 w szkolnej auli. Wieczorem uczestnicy zjazdu wezmą udział w balu absolwenta (godz. 19.30)

 

Więcej informacji na temat zjazdu znajdziecie tutaj

 

DODATEK specjalny na 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie w najnowszym wydaniu Gazety Jarocińskiej 

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxxx
4 miesiące temu ocena: 75%  3
kobranocka w czwartek?bravo!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł
4 miesiące temu ocena: 71%  2
Gratulacje dla wszystkich pracowników szkoły, uczniów i rodziców oraz dla władz powiatu za piękne 100 lat a zwłaszcza za te pod dyrekcją obecnego szefa, który razem z panem Bierłą są naprawdę wielcy. Pamiętajmy, że pracuje tam również pan Janek, któremu, podobnie jak pani Lidce życzę zwycięstwa w wyborach październikowych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zd
4 miesiące temu ocena: 42%  1
Lizusostwo ?
R E K L A M A