ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M Ajamiks a1 baner główny podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kierowca nie sprzeda biletu. Jak sobie poradzić w tej sytuacji?

2 dni temu 16:12    26.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum jarocinska.pl

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Jarocińskie Linie Autobusowe są zmuszone do wprowadzenia kolejnych ograniczeń. Tym razem dotyczą one bezpośredniej sprzedaży biletów przez kierowców autobusów. Jak w tej sytuacji mają poradzić sobie pasażerowie?

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT


Na stronie internetowej gminy Jarocin oraz spółki Jarocińskie Linie Autobusowe pojawił się komunikat o zmianie zasad sprzedaży biletów autobusowych.
 

 

[poruszające słowa jarocinianki, która mieszka we Włoszech - czytaj TUTAJ]

 

 

Czytamy w nim:

 

„W trosce o zdrowie klientów oraz pracowników w autobusach JLA nie będzie prowadzona sprzedaż biletów - do odwołania. (…) Jarocińskie Linie Autobusowe proszą pasażerów o wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym dla wszystkich czasie.”
 

 

Nie oznacza to, że autobusami będzie można jeździć za darmo. Nadal potrzebny jest bilet.
 

Szczegółowe informacje z regionu na temat pandemii przezytasz TUTAJ.

 

Można go kupić w następujących punktach stacjonarnych:

- siedzibie JLA (ul. Zaciszna 5, Jarocin)

- sklepach Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”

- sklepach Trafika (al. Niepodległości i ul. Wrocławska)

- sklepie Tabak (market Kaufland)
 

 

Zarząd spółki JLA zachęca też do skorzystania z dwóch aplikacji - mPay i GoPay – za pośrednictwem których można kupić bilet nie wychodząc z domu. Miejski przewoźnik namawia do zainstalowania ich w telefonie dla własnego bezpieczeństwa.
 

 

Jednocześnie Jarocińskie Linie Autobusowe przyjmują wnioski o zwrot kosztów zakupu biletów okresowych, między innymi miesięcznych.
 

 

[kierownictwo jarocińskiego szpitala apeluje o pomoc - więcej szczegółów na ten taemat TUTAJ]

 

 

Dotyczy to przede wszystkim młodzieży, która autobusami JLA dojeżdżała do szkoły. A w związku z odwołaniem zajęć - od 12 marca, uczniowie nie korzystają z komunikacji.
 

 

Aby uzyskać taki zwrot należy - za pośrednictwem skrzynki mailowej: kontakt@jlajarocin.pl - złożyć wniosek do JLA lub skontaktować się telefonicznie pod numerem: 531-046-. 011.
 

 

[brakuje krwi - przyjdź i oddaj, uratujesz komuś życie - gdzie i kiedy moża to zrobić - czytaj TUTAJ]

 

 

Z kolei firma Grzelak z Żerkowa, której autobusami też dojeżdżają uczniowie, cały czas analizuje sytuację i nie podjęła jeszcze decyzji, czy będzie zwracała pieniądze za bilety okresowe.

 

 

 

 

Najnowszy numer Gazety Jarocińskiej jest już dostępny w sklepach i internecie, a w nim najbardziej pilne i aktualne informacje, które przygotowujemy dla Was w tym trudnym czasie - więcej szczegółów TUTAJ

 

 

Każdy z nas może pomóc jarocińskiemu szpitalowi. Każda złotówka się liczy! Wystarczy kliknąć w zdjęcie. Nie zapomnij udostepnić zrzutki. 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA Ar2
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maly
2 dni temu 19:42 1
A co z miesięcznym wykupiony na 3 miesiące dla dziecka na dojazdy do szkoły?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A