R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Katastrofa przy Maratońskiej. Jarota rozłożona na łopatki

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    28.10.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 26 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Myślicie, że w meczu z beniaminkiem nie można się skompromitować? Szkoda, że nie było Was w sobotę przy ul. Maratońskiej.

 

R E K L A M A

 

Jak mawiał klasyk: "dzisiaj nie ma już łatwych przeciwników". Można by użyć tego cytatu w kontekście Unii Solec Kujawski, która pół roku temu awansowała do III ligi. I choć ekipa z północy Polski do piątku 27 października nie wygrała meczu, dzień później powetowała sobie wszystkie gorzkie chwile, jakie spotkały ją w tym sezonie. Do tego zrobiła to z nawiązką, bo zwycięstwo 6:0 nad Jarotą Jarocin sprawiło, że rywale JKS-u schodzili do szatni poruszając się niemal pół metra nad ziemią.

Ci, którzy przyszli obejrzeć spotkanie na żywo, czekali z niecierpliwością na objęcie prowadzenia przez gospodarzy, które wszystkim wydawało się rzeczą oczywistą. Tym bardziej, że przed polem karnym popłoch siał Evans Frimpong, a na skrzydle grasowali Dominik Chromiński i Piotr Skokowski, którzy w obecnej edycji rozgrywek mocno się wyróżniają.

ZOBACZ TEŻ: Gdyby mecz Jaroty trwał do 89. minuty...

Tymczasem wynik otworzyli rywale i to po niepozornie wyglądającej akcji. Druga bramka padła podobnie. Trzecia, czwarta, piąta i szósta - również. Nie pomogło bardziej ofensywne ustawienie, ani zawodnicy wchodzący z ławki. Rywale grali niczym weterani trzecioligowych rozgrywek, a Jarota szukała drogi do bramki, co nie przyniosło skutku nawet w spostaci honorowego trafienia.

Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0:6 (0:3)
0:1 - Michał Chyrek (30.)
0:2 - Dmytro Plakhtyr (32.)
0:3 - Krystian Born (38.)
0:4 - Krystian Born (75.)
0:5 - Wojciech Ernest (91.)
0:6 - Patryk Nowicki (90+2.)

Jarota: Mateusz Filipowiak - Jakub Czapliński (81. Miłosz Kowalski), Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Dominik Pawłowski (63. - Damian Sierant), Gerard Boruń, Jakub Nowak, Dominik Chromiński, Evans Frimpong - Mateusz Dunaj

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (29)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Iop
11 miesięcy temu 29
A to jest ten Solec obok środy wielkopolskiej?
~ Victoria Jarocin
11 miesięcy temu ocena: 75%  28
Bieda z nędzą i od lat trwający przerost formy nad treścią.....
~ jarock
11 miesięcy temu ocena: 100%  27
Solec wygrał i jest niżej w tabeli niż my... Moim zdaniem Zarząd i piłkarze powinni przeprosić kibiców i ostatni mecz na Maratońskiej za free. Moim zdaniem nawet w tym składzie jeśli trener jest w stanie ogarnąć tą sytuację to mamy duże szanse na utrzymanie...Prawdziwy kibic potrafi krytykować ale powinien być z drużyną na dobre i złe !
~ Zenek
11 miesięcy temu ocena: 100%  26
Prezes jest bez doświadczenia itp. Nic wielkiego nie zrobi.
~ październik 2017
11 miesięcy temu ocena: 100%  25
He,he, przypomnij sobie co obiecał na początku, jakim był kołem ratunkowym w oczach Burmistrza. Och, ach, przyszedł biznesmen, menadżer, znawca piłki nożnej , ale to tylko teoria. W praktyce okazało się, że zamiast koła to wyszła elipsa, zamiast biznesmena i menadżera pojawił zwykły Prezes liczący na przelewy z gminy, a o piłce to może wie tyle co pokazał wynik ostatniego meczu. Nie każdy układ daje pozytywne efekty i o tym powinien wiedzieć i Burmistrz i Prezes Jaroty.
R E K L A M A
~ wt
11 miesięcy temu ocena: 100%  24
Prezes gdyby miał kasę, to by wstawił na na swoje miejsce teściową i by sobie poradziła
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 100%  23
Obraz nędzy i rozpaczy zarówno na boisku jak k na trybunach.
~ wt
11 miesięcy temu ocena: 100%  22
Jarota w tej chwili nie ma 11-stu zawodników na poziomie 3 ligi.Pewnie by chcieli,ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Życzę powodzenia.
~ ADAM
11 miesięcy temu ocena: 100%  21
No to rządy nowego trenera w zespole zagrały już teraz ?? Jak w Kleczewie nic nie potrafił ustawić, do tego stary skład i mamy pokaz słabości. Zresztą w Koninie też, taka Środa potrafi się odbić, a inni niestety w dół >>>
~ październik 2017
11 miesięcy temu ocena: 60%  20
Jarota też pokazuje co to ROZWÓJ w Jarocinie.
~ Op
11 miesięcy temu ocena: 90%  19
Strona klubowa milczy, normalka. Może jakąś wypowiedź trenera dajcie, albo w ogóle wynik, nic!
~ Kibic
11 miesięcy temu ocena: 69%  18
Popieram wypowiedz poprzednika . Jarota powinna zejśc do Okręgówki a w następnym sezonie do LZS - czyt: Ludowe Zespoły Sportowe .
~ Jaro
11 miesięcy temu 17
Poziom LZS nie jest taki słaby!zobacz sobie w innych dyscyplinach jakie są nazwiska na wynikach z zawodów. Ci ssmi zawodnicy startują co w mistrzostwach klubów nie zrzeszonych w LZS. Jarota nawet tam się nie nadaje.
~ Hmmm
11 miesięcy temu ocena: 58%  16
''popłoch siał'' i ''grasowali'' gdyby tak było to by Jarota nie przegrała ....po prostu nie dali rady i nie wiem po co to kreowanie prowincjonalnych gwiazd ! Chyba ,że to taki obowiązek bezstronnej Jarocińskiej . Może to po prostu nie ta liga . Zejść do niższej tańszej w utrzymaniu i grać dla pasji .
~ Skazany za....
11 miesięcy temu ocena: 38%  15
Trzeba im dorzucić jeszcze gminnej kasy to będzie gorzej :-)))))
~ kibic
11 miesięcy temu ocena: 100%  14
taka jest piłka, takie mecze się zdarzają, piłka w Jarocinie nie idzie jednak w dobrym kierunku, za duże rozdrobnienie w piłce młodzieżowej, prezes jaroty rzadko na miejscu, nie pomaga w jednoczeniu tej piłki, seniorzy ciągle bez stabilizacji, wbrew zapowiedziom wielu osób,
~ Oo
11 miesięcy temu ocena: 62%  13
Nic sie nie stało chłopaki kazdemu sie może zdążyć. Nara
~ Oo
11 miesięcy temu ocena: 33%  12
Do jarociniak za twoje napewno grają?
~ Kibol
11 miesięcy temu ocena: 100%  11
A za czyje????gmina dokłada z naszych podatków ułomie
~ październik 2017
11 miesięcy temu ocena: 69%  10
Jarota to układy, układziki i musi trwać, dla układu musi trwać. Rezygnacja dotychczasowego kierownika drużyny i powrót do Jaroty obecnego o tym świadczy.
~ kibic
11 miesięcy temu ocena: 67%  9
Nic sie nie stało ... jarociniacy - nic sie nie stało :)))
~ Sportowiec nie piłkarz
11 miesięcy temu ocena: 60%  8
Pewnie za mało zarabiają $$$
~ Na dobre i na zle
11 miesięcy temu ocena: 46%  7
A gdzie sa komentarze po dobrych meczach??jarocin to wioska
~ Grażyna
11 miesięcy temu ocena: 78%  6
A kiedy były?
~ kibic
11 miesięcy temu ocena: 56%  5
Rozwiązać drużynę seniorów
~ n
11 miesięcy temu ocena: 31%  4
ROZWÓJ -OPALONEGO ! Do momentu kiedy Jarota politycznie była potrzebna to była nawet trybuna jego imienia.Dzisiaj ma Jarotę w .....
~ do niedorozwoja
11 miesięcy temu ocena: 62%  3
A co ... ma grać za nich głąbie ?
~ Grażyna
11 miesięcy temu ocena: 59%  2
Standard...Jarota jak zwykle do tylu
~ Jarociniak
11 miesięcy temu ocena: 56%  1
Za nasze pieniądze ten cyrk się dzieje
R E K L A M A
R E K L A M A