R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M A

Już wiadomo, z czym zmierzą się nowa rada miejska i nowy burmistrz

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    18.10.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 10 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

- Ja mam pytanie do przewodniczącego, do pana burmistrza. Zadaję pytanie, bo chcę się dowiedzieć, muszę odpowiedzieć strażakom. Nieprzegłosowane (uchwała w sprawie zaciągnięcia kredytu z przeznaczeniem m.in. na zakup pojazdu dla jednostki OSP w Dobieszczyźnie - przyp. red.), a samochód jest do 15 grudnia do odbioru. Co ja mam powiedzieć, przekazać? - dopytywał się radny Jan Barański.

 

R E K L A M A

 

Odpowiedział mu przewodniczący rady Wojciech Raś. - Panie radny, (...) powiem tak: wszystkie te projekty inwestycji, które były ujęte w uchwale dotyczącej tego kredytu zostały tym głosowaniem wycofane, anulowane. Prawda jest taka, że procedura i przy zakupie samochodu strażackiego jest bardzo daleko posunięta, i przy tych innych inwestycjach. (...) Nowa rada zmierzy się na samym początku swojej działalności z problemem finansowania tych zadań. (...) - powiedział. - Wszystkie te inwestycje są rozpoczęte, był przetarg na samochód, jest umowa przygotowana (...) To wszystko zostało w tym momencie zawieszone. Szkoda, że ta kadencja kończy się z takimi niedomkniętymi tematami. Te wszystkie tematy przejdą dalej. Nowa rada, nowy burmistrz będą musieli się z tym zmierzyć.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Apel do Jacka Kmiećia
5 miesięcy temu ocena: 30%  12
Panie kandydacie Kmieciu - ratuj pan Źerków przed następną kadencją tych samych ludzi których trudno odspawać od stołków . Tylko pan człowiek młody ,mężny odważny , wysportowany , prawdziwy wzór dla młodych i starych - może to zrobić . My prości ludzie bardzo liczymy na pana i mamy nadzieje że zostanie pan naszym burmistrzem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elka
5 miesięcy temu ocena: 100%  11
Dobrze, ze wyborcy uratowali Żerków od Pana Kmiecia.
~ Xyz
5 miesięcy temu ocena: 100%  10
A Ty nadal wyborco zapatrzony w czlowieka ktory nawet nie potrafil podziekowac swoim wyborcom za glos na niego oddany... mega odwaga no i to męstwo tylko pozazdrościć.
~ ekonom
5 miesięcy temu 9
Kmieć do pługa
~ Niech nawet on sam nie głosuje na siebie!
5 miesięcy temu ocena: 100%  8
Zaapelujmy raczej, żeby zrezygnował :) I nawet sam na siebie żeby nie głosował :)
R E K L A M A
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 64%  7
I wszechsłowiańscy marzyciele, Zebrani w malowniczą trupę Z byle mistycznym kiepem na czele…
~ do Jana
5 miesięcy temu ocena: 71%  6
Przejdź do opozycji krzycz że cię zdradzili .A nie zapomniałem już za późno ha ha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ???
5 miesięcy temu ocena: 58%  5
CO TO ZA GRUBA BERTA SIĘ WIERCI NA KRZEŚLE?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ f
5 miesięcy temu ocena: 92%  4
Beata Glaza?
~ przewodniczący
5 miesięcy temu ocena: 89%  3
skarbronka
~ Ja
5 miesięcy temu ocena: 50%  2
Nowy burmistrz to narazie walczy o fotel burmistrza a przedewszyskim o wpływ na konto za funkcję burmistrza ani potem czas pokaże czy nowy burmistrz spełni obietnice wyborcze czy tylko zostaną wspomnienia po hasłach i reklamach wyborczych.A radni to najbardziej walcza o głos wyborcy żeby zostali radnymi bo dieta za funkcję radnego.jest wyższa niz niejednego biednega emeryta lub renciste który dostaję swoją skromne pieniądze z ZUS.a radny oprócz wypłaty czy emerytury ma drugie tyle dochodu z diety radnego Wiadomo ze nie każdy moze byc radnym ale już Ci radni którzy zostaną wybrani to niech zadbają o każda grupę społeczeństwa a najbardziej za osoby starsze i niepełnosprawne którym stan zdrowia nie pozwala na samodzielnie funkcjonowanie w społeczeństwie.Bardzo potrzebna jest w Jarocinie fundacja lub stowarzyszenie która bezinteresownie będzie wspierać i pomagać osobom starszym i niepełnosprawnym którym stan zdrowia nie pozwala ma samodzielne funkcjomowanie w społeczeństwie i różnych przyjemnościach i rozrywkach A potrzeba odrobinę zrozumienia wsparcia i empati a ZYCIE byłoby PIĘKNIEJSZE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A