ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Telewizja odwiedziła pana Sebastiana z Jarocina. Zajrzeli do jego ogrodu

› Aktualności 5 miesięcy temu    11.01.2019
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
fot. Rok w ogrodzie extrafot. Rok w ogrodzie extra
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Jarocin. Rok w ogrodzie extra. TVP1W najbliższą sobotę - 12 stycznia - ok. 7.40 w TVP1 program "Rok w ogrodzie Extra" zaprosi wszystkich widzów do ogrodu Sebastiana Seemanna z Jarocina.

 

„Są tu oryginalne rośliny jak np. kilkuletnia Albicja jedwabista. Są miejsca trudne, suche i gorące, na które także jest pomysł. Rosną oryginalne sosny - jedne z ulubionych roślin właścicieli. Ogród tworzony własnoręcznie od kilku lat, a jak to wychodzi ... zobaczcie w sobotę 12 stycznia ok. 7.40 w TVP!. Warto” - napisali filmowcy na swoim profilu społecznościowym.

 

Jesienią ubiegłego roku redakcja programu telewizyjnego „Rok w ogrodzie extra” przygotowywała w Jarocinie zdjęcia do swojego programu. Ekipa odwiedziła wówczas ogród Ireneusza Kazimierskiego znajdujący się na Rodzinnych Ogrodach Działkowych im. Adama Mickiewicza w Jarocinie oraz przydomowe królestwo Sebastiana Seemanna. Emisja odcinka o pasji pana Ireneusza odbyła się 5 stycznia.

 

Program „Rok w ogrodzie extra” prowadzony jest przez dziennikarza telewizyjnego, redaktora programu „Rok w ogrodzie” Marka Jezierskiego, który odwiedzając najpiękniejsze polskie ogrody stara się rozwiązać różne problemy działkowców. Misją programu jest pokazanie zielonych zakątków zaprojektowanych przez właścicieli - amatorów, którzy dbają o nie z wielką miłością i zaangażowaniem. Podczas czterogodzinnego nagrania właściciele przedstawiają historię powstania ogrodu, opowiadają o swojej pasji, roślinach w nim posadzonych oraz ciekawostkach ogrodniczych. Program ma charakter poradnikowy i cieszy się ogromną popularnością.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Aśka
  4 miesiące temu 2
  Jakie kwiaty miał w ogrodzie? Czy były tam takie róże- https://www.rozeogrodowe.pl... ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  telewizja TVP1 również była u P. Lidii T. w Golinie, żony prezesa JAFO ona też ma piękny ogród.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji