R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jutro kapitan w liceum. Kolejne wspomnienia na 100-lecie

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    13.03.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A

W środę 14 marca w Liceum Ogólnokształcącym gościć będzie Dariusz Kowalski - kapitan żeglugi wielkiej, absolwent z roku 1995. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu jubileuszowego „100 spotkań na 100-lecie szkoły”.

 

R E K L A M A

 

Kapitan Kowalski już w trakcie studiów na Wydziale Nawigacyjnym Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni odbył szereg praktyk na statkach szkoleniowych i jednostkach handlowych. Po zdobyciu w 2000 roku tytułu magistra, inżyniera oraz dyplomu oficera wachtowego przez pierwsze dwa lata pracował na jednostkach handlowych. Od 16 lat pływa na dużych statkach wycieczkowych, wożąc pasażerów do najciekawszych miejsc na świecie. Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 10.50 w licealnej auli, ma charakter otwarty.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xdxd
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
W szkle mojej córki (liceum) nie liczy się uczeń tylko wyniki jakie osiąga i to czy grzecznie macha główką przyznając zawsze rację nauczycielowi. Słabsi uważani są za leni i nieuków. Dziecko które odważy się wyrazić swoje zdanie jest natychmiast karcone, a rodzice którzy spokojnie próbują zapytać o co chodź natychmiast są uważani za nadopiekuńczych i nieodpowiedzialnych, no bo ja można podważyć zdanie jaśnie pani nauczycielki.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xd
9 miesięcy temu 4
"Kapitalizm i neoliberalizm to systemy, które doskonale wykorzystały pierwotne, dzikie atawizmy ludzi (konsumpcjonizm, wyścig szczurów w celu pomnażania zasobów) i zaprzągł do globalnej machiny finansowej. Ten system doskonale funcjonuje. Ludziom wmówiono, że lichwa to coś normalnego, że bez tego nie osiągniesz sukcesu. A ludzie wytrącają masę energii pędząc gdzieć i nie wiedząc dokąd podążając. SUKCES to słowo klucz dzisiejszego społeczeństwa. To mantra. Jest niczym jak amen w pacierzu.Dobre stanowiska(kapitan, lekarz, prawnik, polityk) raz z rozwojem poziomu technologii spada poziom moralny społeczeństwa. Mamy doczynienia z wysokim wskaźnikiem snobizmu i egocentryzmu. Jest to podyktowane erą konsumpcyjnej obfitości. Dzisiaj najwyższą wartością jest mieć a nie być.Wiekszosc lekarzy jest kiepska bo ich motywacja sa pieniadze , a nie pomaganie innym."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on
9 miesięcy temu 3
A ja czekam na czas, kiedy człowiekiem sukcesu nie będzie ten, kto na koncie bankowym ma miliony euro, ale ten, kto ”na swoim koncie” ma tysiące przeczytanych książek, ogrom przyswojonej wiedzy, która stanie się ”towarem reglamentowanym i luksusowym”. Czekam na czas, kiedy ludzie dążyć będą do rozwoju zarówno intelektualnego,jak i duchowego, stając się jednostkami mądrymi, oświeconymi, dobrymi, współczującymi, wrażliwymi , potrafiącymi kochać SIEBIE i innych. Czekam na czas , kiedy nie będziemy mordować się nawzajem w imię wiary i doktryn, kiedy to roboty nie będą już programować robotów i staniemy się właścicielami swoich własnych umysłów. Ciekawe, czy się doczekam?Czekam na czas, gdy szkoła bedzie uczyc nie zdawania egzaminow, ale zadawania pytan!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mat
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
A może jednak chodzi o kapitana Dawida Kowalskiego. Jestem przekonana , że to on spotka się z młodzieżą!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
9 miesięcy temu 1
Kapitan na lądzie ,znów ogrom pytań o oceany zawita na salę https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A