R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Julita i Szymon na Mistrzostwach Świata

› Sport i rekreacja› Zapowiedzi 9 miesięcy temu    25.02.2018
Paweł Witwicki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Julita Jagodzińska i Szymon Krawczyk - wychowankowie MLUKS Victoria Jarocin i UKS Trójka Jarocin – reprezentować będą Polskę w Torowych Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane w tym tygodniu w Holandii.

R E K L A M A

 

Julita Jagodzińska (obecnie KK Tarnovia Tarnowo Podgórne) na welodromie w Apeldoorn zaprezentuje się w w sprincie oraz w sprincie drużynowym. Natomiast Szymon Krawczyk (Voster Uniwheels Team) wraz z drużyną ścigać się będzie w wyścigu na dochodzenie.

Mistrzostwa rozpoczną się w środę 28 lutego, a zakończą w niedzielę 4 marca. Nasi reprezentanci już są w Holandii i na miejscu przygotowują się do swoich startów. Specjalnie dla Czytelników portalu jarocinska.pl i „Gazety Jarocińskiej” przesłali wspólne zdjęcie z prośbą o doping i trzymanie za nich kciuków.

Życzmy im powodzenia i udanych startów!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Goodluck
9 miesięcy temu 1
Powodzenia! :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A