ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - CAR-AS
R E K L A M AB1 - SamochodyJarocin

JLA zawiesza kursy na terenie powiatu. Wszystko przez nieprzyjęty budżet

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    16.12.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 191 ocen 32 / 19%
A A A
Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki i Maciej Zegar, prezes JLABurmistrz Jarocina Adam Pawlicki i Maciej Zegar, prezes JLA fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Gmina Jarocin. Autobusy Jarocin. JLA Jarocin. Jarocińskie Linie Autobusowe. Powiat  

R E K L A M A

Wczoraj Rada Powiatu w Jarocinie nie przyjęła budżetu na rok 2017. Radni zdjęli wszystkie punkty dotyczące procedowania na projektem nowego planu finansowego i stwierdzili, że tak długo będą czekali, aż starosta napisze budżet, w którym uwzględnione zostaną ich postulaty [ZOBACZ TUTAJ]

Na reakcję ze strony rządzącej Ziemi Jarocińskiej nie trzeba było długo czekać. Podkreślający na każdym kroku dobrą współpracę gminy i powiatu burmistrz Adam Pawlicki nazwał działania powiatowej opozycji „obstrukcją”. Jeszcze przed południem, w trakcie sesji budżetowej powiedział, że uchwały transportowe zostaną wycofane, a JLA może przestać obsługiwać linie poza Jarocinem.

Po 15.00 działająca na zlecenie magistratu firma PRmotion poinformowała, że „od 6 stycznia 2017 roku Jarocińskie Linie Autobusowe zawieszają kursy autobusów na 6 liniach, które obsługują mieszkańców gmin Żerków i Jaraczewo”. Decyzja zarządu spółki jest konsekwencją wczorajszego nieuchwalenia przez radę powiatu budżetu na rok 2017.

- Nieprzyjęcie zaproponowanego przez zarząd powiatu budżetu na przyszły rok stawia pod znakiem zapytania realizację porozumienia zawartego między naszymi samorządami, w którym powiat powierzył gminie realizację zadań w zakresie zarządzania i organizacji publicznego transportu zbiorowego i tym samym zobowiązał się do przekazywania na ten cel niezbędnych środków finansowych – mówi cytowany w informacji burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

Magistrat przypomina, że przeciw uchwale budżetowej zaproponowanej przez zarząd powiatu byli radni, reprezentujący PO i PSL oraz radni Mariusz Stolecki i Zbigniew Kużdżał z gminy Żerków, a takżę radny Jan Szczerbań z gminy Jaraczewo.

- Tą decyzją radni żerkowscy i radny z Jaraczewa szkodzą swoim mieszkańcom, których część może pozostać bez żadnego połączenia komunikacyjnego z początkiem stycznia - zaznacza włodarz Jarocina.

Szef gminy po raz kolejny przypomniał, że gmina rocznie dokłada do JLA 3 mln zł. Pyta też retorycznie, „czy prywatny przewoźnik którego forsują radni z Żerkowa dołoży do funkcjonowania komunikacji na tym terenie, czy będzie musiał za to zapłacić powiat i czy będzie miał na to środki”.

 

W przypadku Żerkowa chodzi o zwieszenie linii nr: 11,12 i 20, a Jaraczewie o linie: 13, 14 i 16. - Kursowanie autobusów tych linii zostają zawieszone od 6 stycznia, czyli z momentem upływu terminu sprzedanych biletów miesięcznych. Tym samym nie będziemy sprzedawać biletów na te linie na styczeń – informuje Maciej Zegar, prezes JLA. Bez zmian pozostają kursy na liniach, obsługujących gminy: Dobrzyca, Kotlin i Nowe Miasto. – Między tymi gminami a gminą Jarocin zawarte są porozumienia komunikacyjne, na mocy których przekazują one środki finansowe na organizację transportu zbiorowego – zaznacza prezes Zegar. 

R E K L A M A
+ 6 głosów: 32 (19%) 26 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (191)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PASAŻER
2 miesiące temu ocena: 100%  191
Super! Brawo JLA za całkowitą dezinformację jeżeli chodzi o kurs PJ do Pleszewa.Pasażerowie "dowiadywali"się jedni od drugich o zmianie która zaszła z dnia na dzień.Po zmianie przejazd z Jarocina do Pleszewa będzie trwał prawie........godzinę!!! Z pewnością wielki czas na konkurencję dla JLA,polecamy się MY zlekceważeni pasażerowie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł
4 miesiące temu ocena: 94%  190
Planowana decyzja likwidacji połączeń z gminami sąsiednimi to wyrządzanie szkody głównie mieszkańcom Jarocina.Będą pozbawieni dojazdów do pracy w innych gminach. A co winna jest młodzież która była za młoda by głosować na radnych a i tak została ukarana? Aktualni gimnazjaliści będą częściej wybierać szkoły w powiatach ościennych i subwencja do naszego powiatu się zmniejszy.A co winni są jarocińscy przedsiębiorcy, którzy utracą iluś tam pracowników i będą musieli ograniczyć produkcję?Karanie ludzi za takie lub inne głosowanie jest chore!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jotkiel
3 miesiące temu ocena: 0%  189
Przecież Grzelak jest lepszy to w czym problem, o to walczyli radni z Jaraczewa aby Grzelak mich woził?
~ Let
4 miesiące temu ocena: 100%  188
Jarocinska to dno
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jurek
4 miesiące temu ocena: 93%  187
zegar ile zyskow w tym roku firma przyniosla????? bo wydaje mi sie ze same straty!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ t
3 miesiące temu ocena: 0%  186
Tak są straty naliniach Jaraczewo Żerków
~ zygar
4 miesiące temu ocena: 100%  185
niech GJ przypomni jak to na sesji ten kaban twierdził że zyski - KŁAMSTWO!
~ Sprawdzone informacje
4 miesiące temu ocena: 93%  184
Proszę nie wierzyć komentarzom wstawianym przez zj, o pozbawieniu dojazdów mieszkańców gminy Żerków i Jaraczewo. JLA zastąpi przewoźnik Grzelak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brawo grzelaki
4 miesiące temu ocena: 100%  183
OBY! Grzelaki dadzą radę bez dopłat to obsłużyć!
~ As
4 miesiące temu ocena: 100%  182
Jeśli szanowny Pan Burmistrz chce żądzić powiatem to zadaje mu pytanie dlaczego nie zrezygnował z funkcji pełnienia Burmistrz mugł zostać Radnym Powiatowym wtedy by mógł sobie rozrabiać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tire
4 miesiące temu ocena: 97%  181
Chcieli wykończyć Grzelaka, wykończyli się sami...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty-JLA
4 miesiące temu ocena: 88%  180
sam jeżdżę z grzelakami z samej przekory dla tych kabanów! Grzelaki dadzą radę! polecam firmę! pi....ć JLA i zygara-kłamcę ( zyski niby przynosi..)
~ 123
4 miesiące temu ocena: 100%  179
amen
~ Mieszkaniec
4 miesiące temu ocena: 100%  178
Takie decyzje podjete przez A.P to nie wrozy nic dobrego na dalsze losy byc burmistrzem i calej ziemi jarocinskiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lala
4 miesiące temu ocena: 100%  177
Pawlicki tymi głupimi decyzjami strzelił sobie w stopę, a staroście w główkę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Monika
4 miesiące temu ocena: 92%  176
W miejscowości, w której mieszkam mieliśmy kursy autobusów od poniedziałku do piątku o godz. 5, 8, 9, 13, 15, 17, 19 i 22.30, również w soboty były dwa kursy. Kiedy zaczęły kursować JLA wycofano nam 3 kursy, w tym o 22,30, którym pracujący wracali z drugiej zmiany do domu i kursy sobotnie. Teraz jeździ u nas Grzelak przywrócił wszystkie kursy, również sobotnie i co najważniejsze Grzelakowi się opłaca a JLA sie nie opłacało. Nowy plan kursów JLA w gminach Żerków i Jaraczewo zakładał tylko kursy głównymi liniami, my mieliśmy byc odcięci od swiata. Bardzo się cieszę, że zostaje po staremu i nie stracimy kursów. Pozdrawiam kierowców od pana Grzelaka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty-JLA
4 miesiące temu ocena: 100%  175
tak jest! nie mam nic przeciwko kierowcom JLA, ale chlopaki-Roman i Geniu może was przyjmą za więcej niż minimalna, nie trzeba bedzie na L4 siedzieć
~ Jurek Nawrocki
4 miesiące temu ocena: 18%  174
Od 6 stycznia komunikację do Jaraczewa i Żerkowa przejmie prywatny przewożnik, dzięki działaniom naszych radnych z powiatu Szczerbania , Grobelnego, Wąsiewskiego, Kwaśniewskiego z Jaraczewa , oraz Stoleckiego, Kużdżała, Szlachetki z Żerkowa. Chyba nie rozumieją ci radni, że to co robią to nie jest zabawne dla nas, tylko wielki problem i zagrożenie zdania się na łaskę prywatnej firmy, która na pewno będzie to robiła dla zysku, a nie dla nas. SKANDAL !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lala
4 miesiące temu ocena: 100%  173
Myślę, że wszystkie firmy jak coś robią to raczej dla zysku - chyba że jacyś idioci.
~ !
4 miesiące temu ocena: 100%  172
Grzelak jeździ od dawna na wielu liniach i jego standardy przewyższają JLA. Za chwilę JLA bedą w rękach prywatnych. Radni powiatowi, prócz zj. chcieli pozostawić dwóch przewoźników. Jednak zj chciała koniecznie jednego przewoxnika, faworyzując JLA. Po wycofaniu JLA przez Pawlickiego zostanie jeden przewoźnik. Tak boisz się prywaciarzy, większość z nas pracuje w prywatnych firmach, oprócz takiego jak ty, który siedzi za biurkiem, za kasę podatnika.
~ DARIUSZ KYCIA
4 miesiące temu ocena: 95%  171
JAK WYPRAĆ PIENIĄDZE ?OCZYWIŚCIE PRANIE W PRALCE SOBIE ODPUSZCZAMY.TO JEST PYTANIE KTÓRE NURTUJE KAŻDEGO ZŁODZIEJA. JAK TO ZROBIĆ.WARUNEK PIERWSZY W PAŃSTWIE MUSI PANOWAĆ CHAOS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 25%  170
Widać od razu, że fachowiec się odezwał...
~ DARIUSZ KYCIA
4 miesiące temu ocena: 94%  169
MECHANIZM PRZEJĘCIA MAJĄTKU SPOŁECZNEGO JEST BARDZO PROSTY.NIE TRZEBA POSIADAĆ PHD.Z EKONOMII.WPROWADZA SIĘ FIRMĘ KLON O NISKIM KAPITALE ZAKŁADOWYM BY ROZWIĄZAŁA PROBLEMY FINANSOWE SPÓŁKI.SPÓŁKA WYPUSZCZA OBLIGACJE KTÓRE SĄ WYKUPYWANE ZA KREDYT BANKOWY KTÓRY JEST SPŁACONY POPRZEZ WYPUSZCZENIE AKCJI KTÓRE Z KOLEI WYKUPUJE ZAINTERESOWANA OSOBA NP. PANI PODYMA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lejb Fogelman
4 miesiące temu ocena: 14%  168
Rozumiem panie Kycia, że przetestował pan to w swoim przebogatym życiu. I jak, opłaciło się to wielmożnemu panu?
~ !
4 miesiące temu ocena: 90%  167
Ziemianie nie straszcie mieszkańców, że zostaną bez publicznego środku transportu. Nie jesteście pępkiem świata. Nie ma rzeczy i ludzi niezastąpionych. Jeśli JLA nie będą jeździć, będzie jeździł inny przewoźnik. Mieszkańcy gnim Kotlin i Jaraczewo nie mają się czego obawiać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
4 miesiące temu ocena: 16%  166
Ja powiem tylko tyle że to straszne co się dzieję, czym mają teraz dojeżdżać do sql dzieciaki? Muszą dojechać do Żerkowa i dopiero na Jarocin. Patologia i tragedia. Nie mam pytań. Pozdrawiam wszystkich którzy jeżdżą "11" i powodzenia :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kabanobus
4 miesiące temu ocena: 91%  165
Prosze się nie obawiać od 6 stycznia na lini kżan jarocin zorganizoana komunikacje zastępczą O 7 ,30 w kierunku jarocina z pod koscioła bedzie podążał kabanobus ładowność 3 osoby i ze 2 w bagażnik Powrót około 17 Jak by co to torami można iść moze bedzie drezyna i napadzający ją asystent drezyny
~ Mlodzo
4 miesiące temu ocena: 7%  164
A my z kolegami wolimy jezdzic jla. Ladne autobusy, kulturalni ladnie ubrani kierowcy a u grzelaka warcholy jak by u biernackiego jezdzili
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wwrzecha
4 miesiące temu ocena: 100%  163
do jsjjs jak pusciłeś bąka to niedziwie sie ze smierdziało
~ Jsjjs
4 miesiące temu ocena: 5%  162
A u grzelaka smierdza nieziemsko
~ xxx
4 miesiące temu ocena: 93%  161
kierowcy w JLA szkoda gadać :u Grzelaka są też ładnie ubrani i przede wszystkim mili a te co w JLA że jak powiesz "dzień dobry" to w JLA patrzą na ciebie jak ... nie powiem co....
~ heh
4 miesiące temu ocena: 100%  160
bo agresja rodzi się nie w odpowiedzi na miłość tylko na uczucia negatywne i jest działaniem mechanicznym - jak ktoś mnie obraża to ja jego też. Ale nie jest to postawa ani zdrowa ani rozumna, raczej zwierzęca i odruchowa, jak uderzenie młoteczkiem w kolano. Jak mamy silne ego to raczej obraza po nas splynie bez konieczności odgryzienia się, a silne ego wymaga miłości i zamykamy koło. A zatem jak umysł jest w pełni władz to potrafi kontrolować reakcje odruchowe i tak prymitywne jak oko za oko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cat
4 miesiące temu ocena: 93%  159
Brawo "lala". Napisałaś sedno sprawy, muszę cię zacytować, bo to wymaga powtarzania: "Budżet - jego uchwalenie zostało tylko przesunięte bo wygląda na to że radni powiatowi nie wierzyli miejskim iż kasa którą wisi gmina wróci do powiatu, zwłaszcza że sesja gminna była po powiatowej -po przyjęciu budżetu przez powiat gmina mogła im pokazać środkowy palec-więc nie wiem czemu Pawlicki dostał takiej wścieklizny chyba że zakładał nie oddać tej kasy i mu nie wyszło więc dlatego tak szaleje."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cat
4 miesiące temu ocena: 96%  158
Zresztą, po takich "szopkach" jak ostatnio odstawia zj, to nie dziwię się, że stracili do nich zaufanie i odwrócili się. Notowania ziemian lecą w dół, wystarczy wyjsć na miasto i porozmawiac z mieszkancami.
~ cat
4 miesiące temu ocena: 95%  157
Pewnie wiedzieli jaki budżet będzie miała gmina, ale jak napisała >lala< " radni powiatowi nie wierzyli miejskim iż kasa którą wisi gmina wróci do powiatu, zwłaszcza że sesja gminna była po powiatowej -po przyjęciu budżetu przez powiat gmina mogła im pokazać środkowy palec".
~ Destrukcjoniści z powiatu
4 miesiące temu ocena: 10%  156
I po co te bzdury wypisujesz, radni zadymiarze dobrze wiedzieli jaki będzie budżet gminy mam na myśli tych z pslu i pisu. I jakie inwestycje będą w nim ujęte. Tylko to mieli w du.... Bo zależało im na zadymie. I uchwalony budżet w gminie nic tu nie zmienia, bo jakby tu chodziło o brak zaufania co sugerujesz, to uświadomię cię że każdy budżet można zmienić jak się ma większość. Więc nie pier....
~ Br
4 miesiące temu ocena: 94%  155
I tym sposobem starosta fotel straci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Po psl sld pis jak za starych dobrych czasów w 2010 znowu razem buhaha
4 miesiące temu ocena: 13%  154
Straci albo nie straci. Jak straci to już widzę te kolorową koalicję z przerostem ambicji jeden mądrzejszy od drugiego same starosty, a kto będzie pracował?
~ Burda powiatowa
4 miesiące temu ocena: 23%  153
Jak Szczerbań, Kużdżoł i Stolecki się nie opamiętają to ich na taczkach wywieziemy. Napatrzyli się na to co się dzieje w Warszawie i próbują to samo razem z PO i PSL. Odbiło im całkiem. A my przez ich głupotę rowerami mamy do Jarocina do pracy jeździć? Myślicie Wy aby czasem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baran z ZJ
4 miesiące temu ocena: 86%  152
Na taczkach to ciebie wywieziemy buraku z ZJ
~ lala
4 miesiące temu ocena: 93%  151
Budżet - jego uchwalenie zostało tylko przesunięte bo wygląda na to że radni powiatowi nie wierzyli miejskim iż kasa którą wisi gmina wróci do powiatu, zwłaszcza że sesja gminna była po powiatowej -po przyjęciu budżetu przez powiat gmina mogła im pokazać środkowy palec-więc nie wiem czemu Pawlicki dostał takiej wścieklizny chyba że zakładał nie oddać tej kasy i mu nie wyszło więc dlatego tak szaleje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cat
4 miesiące temu ocena: 93%  150
Myśleli, ze przechytrzą powiat i figę im pokażą. Brawo radni Wąsiewski, Kuzdżał , Grobelny, Stolecki, Szczerbań, Szlachetka, Włodarczyk, Kwaśniewski, Mazurek, Martuzalski, Matuszak.
~ Całą prawda całą dobę
4 miesiące temu ocena: 26%  149
Pesele wąsiewski z grobelnym zapatrzeni w stacha rozpierduchę podpuścili Jana żeby nie uchwalić budżetu bo dla rozpierduchy liczy się tylko zadyma i już patrzyć nie mógł na tą współpracę której efektem było mnóstwo inwestycji. Jan od początku miał rację, po co ten psl w szerokiej koalicji. On jeden wiedział że prędzej czy później coś ukazują. Tylko nie przewidział, że to on będzie narzędziem tej rozgrywki, dodatkowo napuszczony przez januszka
~ A z was lidka i januszek tacy pisowcy jak z koziej du......
4 miesiące temu ocena: 22%  148
Tyle krytyki platfusów, włącznie z napisaniem książki to żaden lokalny pisowiec nie dokonał co A.Pawlicki, i to ich boli. Gdzie byliście jak była kampania prezydencka? Adam z Bartkiem oficjalnie na Facebooku wrzucili film z poparciem udzielonym A. Dudzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EV
4 miesiące temu 147
to macha MIRO i MALINY- reszta to pionki
~ A ty lidka i januszku co zrobiliście dla Jarocina albo pisu
4 miesiące temu ocena: 30%  146
Krytykują Pis w kraju a tu proszę dzięki Adamowi Pawlickiemu 50 milionów inwestycji. Można? Można, tylko w samorządzie nie mogą rządzić platfusy i arbuzy, bo ci to tylko będą robić obstrukcję na złość pisowi. Mieszkanie plus kolejny program rządowy. Można? W Jarocinne można dzięki A.Pawlickiemu., krytyka pisu sądownictwa celem zreformowania siwy, odsyłam do książki Adama Pawlickiego albo do programu państwo w państwie.
~ Smsy w hotelu
4 miesiące temu ocena: 81%  145
Jak się było młodym i w miarę ładnym, to się robiło dobrze kolegom. I koledzy partyjni teraz pamiętają i można coś załatwić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yy
4 miesiące temu ocena: 85%  144
Dlaczego usuwane sa komy o mirkiewiczu ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ colour
4 miesiące temu ocena: 85%  143
Jak burmistrz chce zobaczyć polityków z Warszawy, to nie zostało mu nic innego jak się ustawić na drodze, która będą przejeżdżać i pomachać. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mokra Lidka
4 miesiące temu ocena: 64%  142
Gdyby na ciebie liczyć lidka, to mokro w majtkach moglibyśmy mieć, ale w Pleszewie.
~ sekretazyk
4 miesiące temu ocena: 87%  141
załatwiłem z TaDzinxem Dziobakiem wyszło szydło z worka i jakis tam mnistantów Ale nie przyjadą jak i dud nie przyjechał. Ciekawe kiedy zrozumieją że ten pijany tępy pajac nic im poza problemami nie załatwił i nie załatwi. Jak latem rozpocznie się sezon wczasowy w rawiczu wiedzcie ze to on wam załatwił. Dajcie mu w podziecę jeszcze jakąś premie, rade nazdzorcza i coś w kieszeń
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zawistna baba
4 miesiące temu ocena: 47%  140
Co za wredna baba z tej mokrej lidki, dumna jest z siebie że z nienawiści do A.Pawlickiego zablokowała przyjazd Prezydenta Dudy przez szefa jego kancelarii z Ostrowa, a teraz się chwali że chce przyblokować przyjazd Pani Premier Szydło. Niech się też pochwali jak knuje z kolegami z po i psl co jej kierownicze stanowisko w arimie przez 8 lat dawali, aby z komuchami rządzić w powiecie z pslu i sld
~ Mokra Lidka od destrukcji
4 miesiące temu ocena: 56%  139
A zapomniałem jeszcze kuleczek kierownika posadę w arimku załatwiła ale on jak i januszek z pisu są. I na tym jej dokonania się kończą dla jarociniaków. Może jej lista dokonań się zwiększy, bo teraz załatwia żeby premier nie przyjechała.
~ Skok na kasę pisowców lidki i balladowego januszka
4 miesiące temu ocena: 50%  138
Zj ze swoim programem robi więcej dobrego dla wizerunku pisu w regionie niż ty lidka z januszkiem, którzy na razie realizujecie swój program nachłapania się do własnej kieszeni typa kierowniczym stanowisku w poznaniu w arimie a januszek w 4 radach nadzorczych
~ colour
4 miesiące temu ocena: 90%  137
Czy nie dziwi to, że w sprawie nieuchwalenia budżetu powiatu najwięcej głos zabiera Pawlicki? Niech sobie radnymi powiatowymi gęby nie wyciera. Arogancja, buta, chciwość i nienawiść aż wylewa się z tego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panimaju?
4 miesiące temu ocena: 29%  136
A.Pawlicki zabiera głos nie jako burmistrz Jarocina, tylko jako prezes stowarzyszenia Zj która współrządzi w powiecie z pisem. Nie kumasz Tego? A że krawiec szef pisu się nie odzywa, bo woli knucie z komuchami z pslu oraz platfusami to jego problem. Zj na czele z A.Pawlickim wzięła odpowiedzialność za rządzenie w powiecie i trudno żeby burmistrz nie reagował na zachowania zadymiarzy z powiatu, ku uciesze martuzalaskim i Wąsiewskiego
~ Egoistka co widzi tylko własną kasę
4 miesiące temu ocena: 52%  135
Takiego posła jak lila co myśli tylko o własnej kieszeni to jak żadnego. Najpierw kabla leciała w arimie za rządów po i psl teraz załatwíła sobie fuchę w arimie, a dla jarociniaków nic nie załatwiła, tylko knuje przeciwko rządzącym w gminie i szczególnie w powiecie. Jedynie januszkowi 4 rady nadzorcze załatwiła.
~ do czas działania
4 miesiące temu ocena: 80%  134
o co ci chodzi czas działania z tymi głosami ? to gupi wiejski śmierdzacy pastuch kaban elokfentnie liczył razy dwa Za to licznie dostał 3,5 koła właśnie kończy sie mu umowa moze kelner mu aneks napisze ale i tak durnia wyjebią. Ciekawym jak kaban poczuje smród w swoich gaciach jak Adam go spuści i zostawi bez opieki W końcu jak odejdzie powiat to w gminie i spółkach sie zrobi tak ciasno ze nie bęzie gdzie małego grubasa wcisnąc. Wtenczas ta wiejska szumowina przejrzy na oczy 6 stycznia z kolei przyjdą do domu kabana trzej królowie którzy nie dojadą MPK Jarocin do szkoły i roboty. Kelner zrozum że sekretazyk i kaban sa ociotowani przynosza pecha innym
~ czas działania a nie pierd....
4 miesiące temu ocena: 83%  133
Nie dziwi bo Bartuś jest tylko słupem, pamiętacie jak opalony chciał zrobić na złość Lidce Czechak by nie została posłem i wystawił Bartusia, który pisał że ma już 5000 świadomych głosów a okazało się ze ma niewiele ponad 2000 ale to zaważyło że nie mamy swojego posła, Pawlicki pamiętasz? Jeżeli pani premier nie przyjedzie w czwartek to będzie to znak że nie tylko my mamy o AP jak najgorsze zdanie
~ Chwila refleksji
4 miesiące temu ocena: 85%  132
Czytając artykuły i komentarze gj oraz posty na stronach społecznościowych, ma się nieodparte wrażenie, że w powiecie wszystko zaczyna iść w dobrą stronę. Osoby, które nie uznają nieposłuszeństwa ciężko to znoszą. Dlaczego A. Pawlicki atakuje osoby dbające o interes swoich mieszkańców? Czyżby pokrzyżowali mu jakieś plany? Dlaczego starosta nie zabierze głosu? Może głosem starosty jest A. Pawlicki, on jest tylko statystą w jego grze. Dlaczego opóźnienie w uchwaleniu budżetu powiatu podziałało na niego jak płachta na byka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zadyma to twoim zdaniem dobry kierunek chwilo refleksji?
4 miesiące temu ocena: 63%  131
Niech zabierze głos i powie komu zależy na nieuchwalaniu budżetu, żeby nie móc ogłaszać przetargów na drogi
~ pasażer
4 miesiące temu ocena: 82%  130
Zrezygnować z usług JLA i podpisać umowę z Grzelakiem.Za pieniądze nikt nikomu łaski nie robi.Kierowcy Grzelaka przynajmniej odpowiadają Dzień Dobry jak się wsiada do autobusu i nie robią wielkiej łaski że zabierają pasażerów. W JLA panują jeszcze niewyplenione nawyki z PKS,to znaczy kierowca pan i władca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Barany nie rajcy
4 miesiące temu ocena: 43%  129
O jakich ty umowach mówisz? 5 tys m-cenie za zorganizowanie transportu przez gminę na terenie powiatu? Busika za to powiat kupi i Wąsiewskiego i martuzalskiego za kółkiem posadzi?
~ Jurek
4 miesiące temu ocena: 31%  128
Jarociński PIS sprzedał się PO i PSL. Rozpierducha . . .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolaboranci z pisu
4 miesiące temu ocena: 57%  127
Lidka z Januszem zameldują w czwartek Pani Premier wykonanie zadania, koalicję w powiecie pisu z komuchami z SLD PSL i platfusami hehehe
~ czas działania a nie pierd....
4 miesiące temu ocena: 80%  126
PIS to po ciebie zaraz przyjdzie tchórzu z ZJ
~ Karol Bobiński
4 miesiące temu ocena: 34%  125
Trudno się dziwić burmistrzowi Pawlickiemu że zdjął linie autobusowe do Żerkowa i Jaraczewa skoro radny z Jaraczewa Jan Szczerbań z PIS i radni z Żerkowa Stolecki i Kużdżoł, nie chcą linii państwowych i je krytykują bo wolą prywatne, no to mają czego chcieli. Niech organizują transport powiatowy, bo to ich zadanie. Byleby rowerami nie musieli ludziska naginać do Jarocina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EVa
4 miesiące temu ocena: 100%  124
Szczerbań to taki Szczerba z Warszawy.
~ Swój nie śmierdzi?
4 miesiące temu ocena: 33%  123
Lobbyści prywaciarza? Jla samorządowe im śmierdzi? A tak się Janek podobno biznesmenów brzydzisz.
~ czas działania a nie pierd....
4 miesiące temu ocena: 94%  122
Widzę że ci do śmiechu ale już niedługo, PIS niejednego cwaniaczka jak ty wyprostował w życiul jak chcesz to możesz naginać rowerem na Gołębią pampersy pozmieniać
~ Jarek
4 miesiące temu ocena: 76%  121
Bez konkurencji będzie buta i kpina z pasażera. Konkurencja być musi.
~ lobbyści z Żerkowa
4 miesiące temu ocena: 27%  120
Ciekawe co dostali od prywaciarza że go tak forsują, czy to samo co dyrektorki szkół które korzystają z droższych usług prywatnych przewoźników?
~ były sobie dwa pedały
4 miesiące temu ocena: 72%  119
Rowerem to kaban pedałuje. Były sobie dwa pedały jeden duzy drugi mały. Kaban czy nie bedziesz miał za złe kelnerowi jak wezmie twoją dawną posade w śmieciarni ? dla ciebie miejsca juz nie bedzie. A radni żerkowa łacznie z ciocią Basią podniosą z radością łapę za zgodą na twe wyjebanie. Może masz jakies ksera na kelnera żeby ci posade asysty w szaletach załatwił po przewrocie ?
~ czas działania a nie pierd....
4 miesiące temu ocena: 74%  118
Giertych powiedział że w Polsce poleje się krew, trudno chyba tak musi być
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zszokowana
4 miesiące temu ocena: 78%  117
Panie Pawlicki nie po to ludzie Panu zaufali aby ich krzywdzić za to,że ktoś nie chce podnosić ręki jak mu Pan nakazuje.Ludzie Pana z tego rozliczą za 2 lata ja również widząc taką zawiść.... Wstyd :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koledzy biznesmena
4 miesiące temu ocena: 57%  116
Realizuje tylko wolę rajdów Wąsiewskiego i reszty pslu i martuzalskiego oraz stoleckiego. Jla samorządowe im nie pasuje, wolą Grzelak ich sprawa. Za to pretensje do burmistrza??? Stoleckiego to jeszcze rozumiem bo może zaprzyjaźniony z Grzelakiem, ale żeby byłemu burmistrzowi gminna spółka śmierdziała, to dziwne. Spłaca dług za dowożenie do referendum?
~ ..
4 miesiące temu ocena: 76%  115
To dopiero za jakiś czas sobie burmistrz uświadomi, że niepotrzebnie słuchał Budzika jak potraci wyborców, a będzie ich nie mało bo rodzice dzieci dojezdzajacyh się mocno wkurzą oraz osoby dojeżdzajace emkami do pracy i do lekarza. Ludzie znienawidzą JLA jeszcze bardziej.. wszyscy przerzucą się na Grzelaka bo on sobie poradzi raz dwa kupi nowe autokary i obstawi kursy, zarobi nie mało bo to dochodowe trasy. I to miał być rozwój gminy.. gdzie ten rozwój? rozwija się w tym momencie prywatna firma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ula
4 miesiące temu ocena: 27%  114
Tego chcieli radni z Żerkowa Stolecki i Kużdżał oraz Szczerbań z Jaraczewa razem z PO i PSL. To przez nich ta rozpierducha
~ ..
4 miesiące temu ocena: 100%  113
Ale JLA to spółka Gminy Jarocin
~ ???
4 miesiące temu ocena: 54%  112
Wyborcami burmistrza Pawlickiego nie są mieszkańcy gminy Żerków i gminy Jaraczewo. Oni maja swoich burmistrzów i swoich radnych powiatowych i to ich wyborcy rozliczą. Pawlicki dba o swoich wyborców w gminie Jarocin bo nie będzie dopłacał za nasze pieniądze do przejazdów ludzi z Żerkowa czy Jaraczewa. Co nas ludzi z Jarocina obchodzi czym oni dojadą do Jarocina?
~ aa
4 miesiące temu ocena: 52%  111
proszę mi napisać jak mają uczniowie z gminy borek wlkp dojechać do szkoły w jarocina to jest jakaś kpina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nq
4 miesiące temu ocena: 67%  110
To chyba na dachu pojadą ludzie, bo tyle jest z Borku pasażerów :)
~ Mucha
4 miesiące temu ocena: 100%  109
Linia Pana Grzelaka też tam jeździ
~ odpowiedz
4 miesiące temu ocena: 83%  108
linia mb z borku wlkp grzelak
~ kierowca
4 miesiące temu ocena: 76%  107
stopem
~ ???
4 miesiące temu ocena: 66%  106
rodzice ich zawiozą albo ich radni. co nas ludzi z Jarocina obchodzi jak oni dojadą. borek wkp. to nie nasza gmina to nawet nie nasz powiat, przestańmy się martwic jak obcy sobie poradzą, to nie problem Jarocina
~ pilot
4 miesiące temu ocena: 97%  105
Zegar ma w dupie kierowców jla a kierowcy w zadzie maja go ...!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ radca
4 miesiące temu ocena: 96%  104
Szykujcie się bo Grzelak was teraz będzie potrzebował i zapewne uszanuje was lepiej
~ ela
4 miesiące temu ocena: 78%  103
" loć i patrzeć ,czy równo puchnie",jak można doprowadzić do zawieszenia kursów,to się w głowie nie mieści,zeby dla jakiś rozgrywek "dowalic"tym ,którzy są zmuszeni do korzystania z podmiejskiej komunikacji,jesteście od tego ,żeby się dogadać i służyć mieszkańcom,a nie prowadzić durnowate wojenki( tu czytaj o kasę)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wezyr
4 miesiące temu ocena: 100%  102
Dogadać, nie znaczy wykonywać posłusznie rozkazy Pawlickiego. I tak planował zdjąć prawie wszystkie kursy, a zostawić tylko te główne, dochodowe, gdzie są pełne autobusy, co znaczyłoby, że niektórzy mieszkańcy powiatu do najbliższego przystanku mieliby nawet do 8 km.
~ bob
4 miesiące temu ocena: 89%  101
I dobrze ze JLA od stycznia nie bedzie jeździł ( chodzi o linie 16) wole Grzelaka jak jezdzi ponieważ Grzelak ma lepsze autobusy milszych kierowców ( nie to co Jla) kursuje od poniedzialku do soboty ;) lepiej aby jezdzil grzelak ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aqq
4 miesiące temu ocena: 39%  100
Ale Grzelak nie ma ani jednego autobusu dostosowanego dla osób na wózkach. A takie osoby dojeżdżają do Żerkowa do pracy w Zakładzie Aktywności Zawodowej Promyk
~ fsdf
4 miesiące temu ocena: 33%  99
Ale kierowco od grzelaka sam się chwalisz
~ nq
4 miesiące temu ocena: 29%  98
JLA ma więcej pasażerów niż Grzelak na tej trasie
~ były wodzu !
4 miesiące temu ocena: 88%  97
"Wodzu" już nie jest wodzem Nie panuje na powiatem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pinokio
4 miesiące temu ocena: 22%  96
Teraz niech Kużdżał, Szczerbań, i Stolecki zapewnią mieszkańcom transport . Sprzedawczyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ RONDEL
4 miesiące temu ocena: 85%  95
Prawdziwy Pinokio.Wymienieni faceci walczą o kasę na drogi powiatowe w swoich gminach.Są wzorem dobrych radnych.A kursy autobusów chcą wstrzymać władze Jarocina.Nic złego się nie stanie, prywatni przewożnicy czekają.
~ Chwalmy Pana - Alleluja i do przodu
4 miesiące temu ocena: 23%  94
Tylko.burmistrz Pawlicki wraz ze Starostą Walczakiem mogą to miasto uratować od całkowitej zapaści i degrengolady jaka powstała po krótkich (na szczęście) prôbach rządzenia przez PO i jej nieszczęsnego przedstawiciela .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adam już się ciebie nie boimy
4 miesiące temu ocena: 83%  93
Alleluja i nie ma chu...
~ były pracownik magistratu
4 miesiące temu ocena: 85%  92
polecam fanpejcz pawlickiego jak atakował pana Stoleckiego i chyba nie spodziewał się takiej kulturalnej kontry... brawo radny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotrek Śliwiński
4 miesiące temu ocena: 80%  91
W Witaszycach maja zabierać ogródki działkowe, kolejna kara dla mieszkańców jak ta z zawieszeniem kursów autobusów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ grudzień 2016
4 miesiące temu ocena: 80%  90
Samouwielbienie naszego Burmistrza idzie szeroką drogą i prowadzi do udręki mieszkańców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lech
4 miesiące temu ocena: 30%  89
Rozpierducha stachu gonada wkroczył do akcji, od razu widać jak odzyskał wigoru rencista. Czuje się jak ryba w wodzie w tej powiatowej zadymie. Nic merytorycznego nie potrafi zaproponować tylko wnioskuję o zdjęcie budżetu z obrad, tak aby nie można było realizować inwestycji. Liczy się tylko zadyma. Kiboli za synalkiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baba jaga
4 miesiące temu ocena: 75%  88
Do Jurek Wawrzyniak - dobry zwyczaj jak już się wymienia czyjeś nazwisko to się go nie przekręca radny nazywa się Kuzdżał.
~ Jurek Wawrzyniak
4 miesiące temu ocena: 24%  87
Skandalicznee zachowanie Szczerbania, Kużdżoła i Stoleckiego, którzy dali się otumanić podpuszczeni przez rozpierduchę ! Niech się chłopaki ogarną, bo będziemy zdani na prywaciarzy, którzy wysisną z nas ostatnie soki na biletach
~ Malkotenci
4 miesiące temu ocena: 35%  86
Martuzalski z wąsiewskim pewnie już pracują nad powiatowym transportem jak im gmina Jarocin z jla śmierdzi. Dlatego Zj na czele z A.Pawlickim wygrywa, bo oni proponują rozwiązywanie problemów, a tamci tylko krytykują. A teraz będzie sprawdzam, jak nie chcecie jla to zaproponuje lepsze rozwiązanie. Tylko, że oni nie mają nic do zaproponowania. Tylko szczekanie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ino
4 miesiące temu ocena: 73%  85
A czy ktos wie, ze Pawlicki z ZJ zamierza zabrac ludziom ogrodki dzialkowe w Witaszycach na Ceglanej? Ludzie maja je od 50-60 lat! Maja tam powstac te mieszkania czynszowe i to po cichu jako pierwsze! Ludzie nic nie wiedza a machina jedzie dalej! Moze gazeta tym zajmie sie? No chyba, ze nalezy juz do ZJ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
4 miesiące temu ocena: 37%  84
I tym sposobem moja droga do szkoły będzie trwać pół godziny dłużej dziękuję geniusze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "uczciwe" przetargi Andrzejka i KANBUDU
4 miesiące temu ocena: 74%  83
Generalnie to się cieszę że w końcu ktoś postawił się Skazanemu za ...i ZJ. 3 miliony złotych zamiast dać gminie, to trzeba dołożyc do transportu i niech Skazany za się buja... tym swoim JEEPEM, a Kelnera to zwolnić w trybie natychmiastowym, on jedyne co potrafi to po prostu być.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "uczciwe" przetargiAndzejka i KANBUDU
4 miesiące temu ocena: 83%  82
A Volvo to warte ścieków jest tych z ekodbaju ! Fordzik
~ "uczciwe" przetargi Andrzejka i KANBUDU
4 miesiące temu ocena: 67%  81
Kur.. ja piszę arbuziku
~ FORD
4 miesiące temu ocena: 42%  80
Lepszy Jeeep bo FORD gówno wort, jak i Ty
~ Arbuzik zielony na zewn czerwony w środku
4 miesiące temu ocena: 43%  79
O jakich ty 3 milionach mówisz, ty głąb jesteś albo platfus.
~ ???
4 miesiące temu ocena: 83%  78
Zauwazyliscie, ze na żadna jarocinska spółkę ale to żadną Nie ma tyle negatywnych opinii, artykułów w gazecie, plotek, hejtów itd. Co na JLA? Jakoś pwik,zgo,Jarocin sport itd funkcjonuja bez większych problemów i hałasu i takich długów.. a z jla jest cos nie tak i w sumie nie wiadomo kto tu jest winny czy prezes czy pracownicy czy zarząd czy sam burmistrz. Ktoś potrafi stwierdzić ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nq
4 miesiące temu ocena: 64%  77
I to jakie zyski. Pełne autobusy jeżdżą o każdej porze, a oni je likwidują
~ hejt
4 miesiące temu ocena: 71%  76
Pracownicy nie mają nic do gadania. Linia 11,14 i 16 przynosi zyski...
~ zadowolony
4 miesiące temu ocena: 91%  75
W gazecie jakiś czas temu była mapa z planowanymi kursami JLA w powiecie. Nowe kursy pomijały 90% obecnych. Proponowali tylko rentowne kursy głównymi drogami. Więc ja będę zadowolony, jeśli Grzelak przejmie transport, a JLA mam w głębokim poważaniu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Doktor Kastrat
4 miesiące temu ocena: 15%  74
Idź na całość wygraj stolec
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bardzo dobrze
4 miesiące temu ocena: 34%  73
A znakiem racji gmina Jarocin ma sponsorować inne gminy z naszych podatków ? Jak nie potrafią zabezpieczyć transportu to ich problem a nie jarocina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo
4 miesiące temu ocena: 81%  72
I przez głupotę starosta pozbędzie się funkcji starosty i teraz dopiero zrobimy rozpierduche nie mają większości a i tak sobie igrają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Poker face
4 miesiące temu ocena: 36%  71
Miru$ dobranoc Ps. Pozdrów Becie
~ rodzina i konkubent na swoim
4 miesiące temu ocena: 87%  70
Panie Stolecki - szacunek, honor i dobre imię ma się na zawsze natomiast bycie przydupasem pawlickiego jak jakiś banaszyński czy masłowski to znaczy sprzedać się jak Judasz, mieszkańcy doceniają pana postawę, brawo panie Mariuszu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stachu
4 miesiące temu ocena: 25%  69
Dobranoc idź spać
~ mieszkaniec Żerkowa
4 miesiące temu ocena: 88%  68
WNIOSEK : GDYBY "JLA" WYGRYZŁO "GRZELAKA" A ZA 3 MIESIĄCE BY SIĘ IM "NIE OPŁACAŁO" TO GMINA ŻERKÓW ZOSTAŁABY BEZ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pracujący
4 miesiące temu ocena: 88%  67
Do Pawlickiego. Kij ma dwa końce i właśnie odcina pan od świata Jarocin. W związku z tym, że w Jarocinie nie ma pracy dla normalnego Kowalskiego, takiego jak ja, to jeszcze utrudni mi dojazd do pracy w gminie Żerków. Mam nadzieje, że to tylko do następnych wyborów i już nigdy gmina Jarocin nie będzie miała tak nieodpowiedzialnego burmistrza jak pan. Bez łaski poradzę sobie, mając nadzieję, że Grzelak stanie na wysokości zadania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pudrowanie trupa mistrzowski poziom Jarocin
4 miesiące temu ocena: 96%  66
Praca dla normalnego Kowlaskiego jest, ale NIE w Jarocinie! Panie Grzelak niech Pan wozi ludzi tam gdzie jest i będzie praca! Poznań, Września, Środa... >> https://www.radiomerkury.pl/in...
~ ~
4 miesiące temu ocena: 86%  65
Jetem w takiej samej sytuacji jak ~pracujący. Jarocin jest beznadziejną gminą, coraz gorzej zarządzaną. Ubywa miejsc pracy, brak perspektyw. Praca tylko po znajomości dla wybrańców popierających, w ich mniemaniu, jedyną słuszną partię pod przewodnictwem obecnego burmistrza. Jego mściwość i małostkowość przynosi szkodę miastu. Prawda, uczciwość, skromność, empatia, poszanowanie drugiego człowieka nie mieszczą się w katalogu wartości jakie lansuje obecny burmistrz.
~ Bałwanek
4 miesiące temu ocena: 18%  64
To podziękuję stoleckiemu, psl wąsiewskiemu i martuzalskiemu, bo na sesji rady powiatu przyatakowali starostę, że po decyzji większości radnych przekazał to zadanie czyli transport na terenie powiatu gminie. Jacy byli zbulwersowani. Tak jakby jla to była spółka Pawlickiego, a nie gminy Jarocin. Ewidentnie widać że platfusik i arbuzik mają kompleks Pawlickiego. Nienawiść i zawiść przysłania im logiczne myślenie. A jeśli chodzi o stoleckiego to zwyczajny lobbing za prywaciarzom, to jeszcze można zrozumieć, chociaż nieetyczne zachowanie w mojej opinii.
~ Sprawdź to
4 miesiące temu ocena: 30%  63
Sam Klub GKS Żerków, gdzie prezesem był/jest radny powiatowy Zbigniew, zamawia u pana od autobusów kursy za prawie 20 tyś złotych!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ właśnie sprawdź to
4 miesiące temu ocena: 81%  62
Jakiś ty przygł.. . a mieli na mecze rowerami jeździć. Kto wozi Jarotę, kto pompuje pieniądze w ten klubik ? Jak ma głosować radny zegarek jak synek bierze kasę za kiepską pracę. Tak fatalnie prowadzi jla, że trzeba dokładać 3 mln zł.
~ rodzina opalona na swoim
4 miesiące temu ocena: 87%  61
Gmina dokłada 3 mln, czyli my dokładamy, takim biznesmenem to każdy głupi może być, Grzelakowi nikt nie musi dokładać z gminnej kasy, i co na to opaleni biznesmeni? Tak działają spółki Pawlickiego, trzeba dokładać z naszej kasy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzina opalona coraz bardziej
4 miesiące temu ocena: 71%  60
Sanepit - Stachu to musiał spłacić 20 mln po geniuszu z Kadziaka, taki gnój zostawił wuja Adzik
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 15%  59
Gdyby nie ta kasa to by twoje dzieci gruchotami jeździły. Zobacz ile dokładają inne samorządy poznań warszawa itd. To jest uwarunkowane prawem a nie widzimisię burmistrza, to samo było za stacha tylko wtedy to było ponad 4 miliony
~ właśnie sprawdź to
4 miesiące temu ocena: 78%  58
Jakiś ty przygł.. . Grzelak ma płacone za przewozy szkolne i ani złotówki więcej.
~ Sprawdź to
4 miesiące temu ocena: 25%  57
Ty lepiej sprawdź ile Grzelak otrzymuje z kasy Gminy Żerków, zanim coś napiszesz
~ Sąsiad
4 miesiące temu ocena: 26%  56
Ale to nie zmienia faktu, że uczniowie z Borku nie będą mieli tak dogodnej komunikacji jak JLA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pati
4 miesiące temu ocena: 81%  55
I jak zwykle JLA ma w dupie mieszkańców. Emki ciągle mają spóźnienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiki
4 miesiące temu ocena: 29%  54
Jasiowitaj dopiero co zrobili drogę do Panienki i jeszcze mu mało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KŁAMSTWO_ŚMIERDZI
4 miesiące temu ocena: 76%  53
" gmina rocznie dokłada do JLA 3 mln zł." JAK TO! a ZEGAR na poprzedniej sesji napinał się że JLA zyski przynosi! kto to rozliczy?! kłamstwo?! Dajcie Grzelakowi jeździc to bez dopłat i nowych busów za nasze pieniądze da radę, won z kacapami!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
4 miesiące temu ocena: 87%  52
to może być ukartowane - niby JLA odpadnie i po cichu z nowym taborem za publiczną kasę prywatyzację zrobią - pilnujcie tego wątku !
~ WTT A BYŁO !!!!!!!!!!!!!
4 miesiące temu ocena: 75%  51
A BYŁO REFERENDUM ?? BYŁO NO TO BECZYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 38%  50
P.Konieczna, była pani na sesji powiatu, proszę uzupełnić powyższy news wydarzeniami z rady powiatu, bo to jest przyczyną dzisiejszej decyzji burmistrza, a nie żadna zemsta. Jak się chłopcom z powiatu ja i gmina Jarocin nie podoba, no to nie. Nikt nie będzie nikogo na siłę uszczęśliwiał. Proszę gj o rzetelność i pełną czyli nie zmanipulowaną informację.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinska.pl
4 miesiące temu ocena: 38%  49
Proszę kliknąć na linki to będzie pełna informacja. Internet, to nie papier, nie trzeba pisac dwa razy tego samego. Wystarczy kliknąć zaznaczony link i jest całość:)
~ Bałwanek
4 miesiące temu ocena: 27%  48
Gmina miała oddać pieniądze???? To znaczy pożyczyli i nie oddali? Jak ty jesteś Stryj radnym powiatowym to się ujawnij, bo chciałbym wiedzieć kto jest tą bystrzachą?
~ stryj
4 miesiące temu ocena: 73%  47
Sanepit albo jesteś chory albo niekumaty. Gmina Jarocin miała ODDAĆ pieniądze. To nie są pieniądze gminy tylko powiatu. Powiat mógł je przeznaczyć na inwestycje w każdej z gmin.
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 38%  46
Oshin, pomyśl najpierw zanim coś napiszesz. Jak gmina Jarocin daje pieniądze do powiatu, to te pieniądze mogą być tylko przeznaczone na drogi powiatowe na terenie gminy Jarocin, takie jest prawo, a nie na jaraczewo albo kotlin. A na które Drogi? burmistrz wpisał w budżecie drogi w mieście Jarocin, nie spodobało się to radnym, więc zmienił na łuszczanów tarce. Kto burmistrza zna wie, że gdyby od początku chcieli tej drogi to by ją mieli, bo to Adamowi rewiry. Zresztą mieli tę informację przed powiatową sesją, ale komuś zależało na zadymie to ją mają hehe
~ Oshin
4 miesiące temu ocena: 77%  45
Sanepit, oczywiście niech redaktor uzupełni powyższy news, również o sprawę powiatowych pieniędzy, które gmina Jarocin rozdysponowała według swojego uznania, czyli na inwestycje w gminie Jarocin. Budżetem powiatowym decyduja radni powiatowi, a nie gminy Jarocin. ZJ tak się zagalopowała, że zaczyna się potykać o własne nogi.
~ rodzina opalona na swoim
4 miesiące temu ocena: 83%  44
Prezes Zegar syn radnego ZJ Zegara
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 29%  43
Ludzie nie dajcie się zmanipulować. Byłem wczoraj na sesji rady powiatu. Zaczął stolecki atakować starostę za to, że oddano zadanie powiatu czyli ten transport gminie Jarocin, zresztą to był śmieszny zarzut, bo była to decyzja większości radnych, a nie starosty. Do opinii stoleckiego przyłączył się psl wąsiewski i po martuzalski. Popłynęli jeszcze bardziej, twierdząc, źe jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba zlikwidować powiat. Reakcją gminy na te wypowiedzi jest rezygnacja z tego obowiązku. I z tego robicie zarzut A.Pawlickiemu? Niech teraz w.w. mądrale z powiatu sami sobie organizują transport. Opluwać tylko potrafią. Liczę na rzetelny artykuł gj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 29%  42
Rezygnacja z tego obowiązku czyli zadania przekazanego z powiatu do gminy. Czyli jak chcieli, zadanie wraca do powiatu.
~ Sanepit
4 miesiące temu ocena: 26%  41
Rezygnacja z tego obowiązku czyli zadania przekazanego z powiatu do gminy. Czyli jak chcieli, zadanie wraca do powiatu.
~ agent
4 miesiące temu ocena: 29%  40
pANIE VOGT NIE DAJ SIE PAN OBRAZAC przez radowicza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jurek
4 miesiące temu ocena: 90%  39
jla sie sypie czyli jest na skraju bankructwa! tak doprowadzil prezes spolki! oni nie mają juz taboru sprawnego a to jest najlepsza wymowka ze nie chcą sie gminy dokladac!!! a chcieli przejąć powiat !!! chyba że Grzelaka najmą by jeżdzil bo oni niech upadłość szykują !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ My
4 miesiące temu ocena: 89%  38
Czy czasami nie ma planów by upadła spółka do której ,jak mówi opalony, należy dopłacać co roku 3 mln.Będzie piękna katastrofa upadłościowa i cudowna reanimacja i ozdrowienie, gdy znajdzie się z góry zaplanowany kupiec.Pozdrawiam.
~ keti
4 miesiące temu ocena: 33%  37
Może napiszecie konkretnie jakie inwestycje nie podobają są Szczerbaniowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ &
4 miesiące temu ocena: 76%  36
Chodzi o to , że ościenne gminy zostały prawie pominięte w przyszłorocznym budżecie powiatu. Więc nie pytaj jakie inwestycje mu sie nie podobają, bo tych inwestycji po prostu nie ma.
~ a
4 miesiące temu ocena: 79%  35
Ludzie, gdzie my żyjemy? To czysta komuna- jak nie jesteś z władzą to cię zniszczą. Dobrze, że minister i B. Szydło właśnie w tym tygodniu będą w Jarocinie- opozycjo jest okazja, by ujawnić, co tu się dzieje! Przecież to jest chore, by tak traktować mieszkańców. Za to, że radni powiatowi ( nie gminni!!!) próbują uzyskać coś dla swoich gmin, skazuje się zwykłych ludzi na brak możliwości dojazdu do pracy i szkoły!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xdsp
4 miesiące temu ocena: 76%  34
ludzie mieszkańcy gmin jaraczewo i żerków bedą mieli czym jechać i przyjechać.to nie koniec świata.lepsi wygrywają i koniec
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ My
4 miesiące temu ocena: 92%  33
Czyli wynika z tego ,ze opalonemu nie zależy na wynikach finansowych podległej mu spółki ? Prezesowi również, Czy czasem nie jest to działanie na szkodę własnej firmy?Kiedyś ktoś za takie działania dostał wyrok.Dzisiaj prezes odpowiada własnym majątkiem za niegospodarność.Poczekamy,policzymy.Pozdrawiam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oshin
4 miesiące temu ocena: 75%  32
Bardzo dobrze, że PSL doprowadziło do zjednoczenia tych, którzy nie godzą się na bycie marionetkami pod dyktatura zj. W swoich szeregach maja dwóch byłych Starostów, którym opalony i kelner oczu nie zamydli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ekipa fraglesów
4 miesiące temu ocena: 0%  31
Masz na myśli tego cudaka, co twierdzi że budżet można uchwalić w kwietniu, faktycznie mistrz zarządzania, a może stacha herbu gonada zapraszam na jego Facebooka a może raczej facezbóka jak rozprawiał o jajkach
~ Prawnik
4 miesiące temu ocena: 38%  30
POZWY SADOWE ITD TO KIEROWAC NALEZY DO SWOICH GMIN CZYLI ZERKOW I JARACZEWO KTORE MAJA OBOWIAZEK ZAPEWNIENIA KOMUNIKACJI KAZDEJ! MIEJSCOWOSCI. PISAC DO WOJEWODY SKARGI. TAK DBAJA ZERKOW I JARACZEWO O WSWOICH MIESZKANCOW.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qwert
4 miesiące temu ocena: 85%  29
Będą pozwy sądowe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qwert
4 miesiące temu ocena: 86%  28
Wczoraj starosta dostał szansę na zrehabilitowanie się i nie wykorzystał tej szansy. Swoimi późniejszymi działaniami udowodnił, ze nie jest stanie samodzielnie i racjonalnie myśleć. Dla niego liczy się tylko mała grupa osób związanych z zj, a zwłaszcza jej lider. Działania starosty i zj tylko i wyłącznie pod gminę Jarocin wprowadzają destrukcję w budżecie powiatu. Dlatego radni ościennych gmin wyrazili zdecydowany sprzeciw takiemu budżetowi, który faworyzuje tylko gminę Jarocin.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nn
4 miesiące temu ocena: 75%  27
Właśnie zadzwonił do mnie mój kolega z zj i powiedział mi , że opalony szaleje . Wali mu się cały plan przejęcia wszystkich gmin! Wali się plan wydojenia kasy z samorządów! Mają wywalać z pracy już nie tylko za udział w referendum,ale członków pis,po.psl i ich rodziny. Czy tak się stanie okaże się już niedługo. Podobno już kilka głów padło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skazany ale nie za sukces
4 miesiące temu ocena: 87%  26
To jest oficjalny SZANTAŻ, należy to zgłosić odpowiednim organom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawnik
4 miesiące temu ocena: 89%  25
Dyskryminacja pośrednia Dyskryminacja pośrednia ma miejsce wtedy, kiedy pozornie neutralny przepis lub działanie, w praktyce powoduje niekorzystną sytuację dla osoby lub pewnej grupy osób, w sytuacji, kiedy nie jest to prawnie i obiektywnie uzasadnione, a środki mające służyć osiągnięciu tego celu nie są proporcjonalne i konieczne. Dyskryminacja pośrednia polega na tym, że z pozoru wszyscy traktowani są równo, jednak w praktyce okazuje się, że występują dysproporcje np. w zakresie warunków zatrudnienia na niekorzyść pracowników należących do grupy charakteryzującej się pewną cechą lub cechami, które nie są uzasadnione innymi obiektywnymi powodami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawnik
4 miesiące temu ocena: 84%  24
To zwykły szantaż !!! Zgłosić do CBA to zachowanie podlegające pod dyskryminacę.!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wPiS du
4 miesiące temu ocena: 21%  23
Brawo Adam dość ponoszenia się szczerbana poprzewracało się w głowie myśli ze z PiSu to może wszystko. Pokazać mu gdzie jego miejsce. A kuzdzal tez zaczyna szczekac bo grunt mu się pali w zerkowie z prezesury GKS juz go wywalili
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baba jaga
4 miesiące temu ocena: 85%  22
Jak już to z prezesa GKS Żerków sam zrezygnował więc nie pisz głupot. Masz szansę zostać prezesem więc szybko leć- pokażesz na co cię stać.
~ Uczeń
4 miesiące temu ocena: 58%  21
Tylko szkoda że uczniów zostawi się na pastwę losu....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
4 miesiące temu ocena: 41%  20
Ceny za bilet miesięczny u Grzelaka sa dużo droższe i nie uwzględnia on wszystkich zniżek tak jak JLA
~ ..
4 miesiące temu ocena: 34%  19
Tylko o ile drożej będą musieli rodzice płacić za miesięczne to się zacznie jazda wtedy dopiero bo nie wszędzie Grzelak dociera
~ spokojna
4 miesiące temu ocena: 82%  18
Uczniowie nie mają się czym przejmować.Obowiązkiem gminy- w przypadku podstawówki i gimnazjum, i powiatu- gdy chodzi o szkołę ponadgimnazjalną, jest zapewnienie dojazdu młodzieży do szkół.
~ .....
4 miesiące temu ocena: 74%  17
Szkoła Pana Mirk... czyli długi,problemy, rozwalanie firmy. Panie B.Z wroc.. Znales się na rzecz i wiedziales gdzie pozyskać, a gdzie można stracić..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żal.pl
4 miesiące temu ocena: 89%  16
Brawa. Przynajmniej Grzelak ma autobusy sprawne i nie wozi ludzi autobusami-trupami i nie zatrudnia Ukraińców żeby dopiec stałym pracownikom, a jednoczesnie się ośmieszyć. Pracownika się szanuje skoro tyle lat pracował na firmie. Pracownik będzie zawsze czy tu czy tam, a prezes jedynie bywa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masakra.
4 miesiące temu ocena: 75%  15
Jaki dyrektor techniczny taki stan autobusów taka przykra prawda ale prawdziwa i nie ma innego wytlumaczenia . ktoś to stanowisko komuś dal i płaci potrójną pensje kierowcy za penerowanie
~ Oddajcie mandaty
4 miesiące temu ocena: 31%  14
Po co radni którzy nic nie robią tylko wymyślają naszym kosztem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ powiat
4 miesiące temu ocena: 80%  13
Bo łakomy nie umie rozkładu zrobić to jest jego wina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yy
4 miesiące temu ocena: 81%  12
Przesz to dyrektor dyrektorów
~ zadowolony
4 miesiące temu ocena: 80%  11
Według mnie grzelak powinien zostać na terenie gmin żerków i jaraczewo.Ja osobiście jeżdżę grzelakiem lepsze autobusy i ogólnie panuje tam lepsza atmosfera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ma
4 miesiące temu ocena: 50%  10
Ale z dzieckiem wózkiem nie pojadę
~ Haha
4 miesiące temu ocena: 39%  9
Bo pusto nikt nie jezdzi mozesz lezec w autobusie
~ jeju..
4 miesiące temu ocena: 20%  8
No pięknie... Wstyd za takich radnych w Żerkowie... Masakra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z
4 miesiące temu ocena: 82%  7
Jaki wstyd! Należy im się pochwała za to, że zadbali o swoich mieszkańców chcąc wywalczyć dla nich potrzebne inwestycje. Wstyd to dla Burmistrza, który mści się za to, że radni bronią interesów swoich gmin. Przecież po to zostali wybrani. To szczyt chamstwa, żeby pozbawiać ludzi transportu do pracy czy szkoły, bo radni ośmielili się jaśnie panu sprzeciwić!.
~ asdam
4 miesiące temu ocena: 80%  6
wstyd to za takich jak ty bez własnego zdania tylko twój guru ma racje
R E K L A M A
R E K L A M A