ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Jeszcze jeden nowy dyrektor w jarocińskim magistracie

4 miesiące temu    9.10.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Konieczna

W Urzędzie Miejskim w Jarocinie powstał dodatkowy - czwarty wydział. Teraz burmistrz powołał szefa nowej komórki. Wybrał spośród trzech kandydatów.

 

 

Nastąpiła kolejna w ostatnim czasie zmiana regulaminu i schematu organizacji pracy jarocińskiego urzędu miejskiego. Poprzednie miały miejsce - w grudniu ubiegłego roku, w lutym i maju tego roku.

 

 

Tym razem jest ona spowodowana decyzją burmistrza Adama Pawlickiego dotyczącą utworzenia dodatkowego - czwartego wydziału.

 

 

W urzędzie do tej pory funkcjonowały wydziały: rozwoju, administracji, finansów oraz kultury. Po zmianie do nazwy wydziału kultury dołożona zostanie oświata, którą ten dział i tak zawsze się zajmował.

 

 

[który z dyrektorów z jarpocińskiego magistratu stracił pracę i dlaczego - o tym pisaliśmy TUTAJ]

 

 

Drugą modyfikacją w organizacji pracy magistratu jest utworzenie nowego wydziału - planowania strategicznego, w skład którego wejdą dotychczas funkcjonujące komórki - pion ochrony, inspektor danych osobowych oraz audytor wewnętrzny.

 

 

Powołana komórka potrzebowała dyrektora, dlatego burmistrz ogłosił konkurs na obsadzenie tego stanowiska [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

W wymaganym terminie zgłosiły się trzy osoby. Szefem wydziału został Łukasz Witczak. Ten sam, który jest prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Integracji i Rozwoju Wsi Łuszczanów.

 

 

[o innym dyrektorze powołanym na stanowisko w urzędzie miejskim na pocżatku września przeczytasz TUTAJ]

 

 

Ma on w urzędzie między innymi nadzorować zadania z zakresu gospodarowania przestrzennego, realizować zadania wynikające z przepisów ustawy o rewitalizacji oraz kreować wizerunek przestrzeni miejskiej w zakresie zieleni.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ uodo:)
4 miesiące temu ocena: 100%  6
A inspektor ochrony danych to chyba powinien podlegać bezpośrednio burmistrzowi...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pati
4 miesiące temu ocena: 57%  5
No cóż ...Pawlicki układa sobie ludzi w Łuszczanowie, bo tam, tą ciemną masę można sobie ułożyć. W Łuszczanowie ludzie nie myślą! Szkoda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
4 miesiące temu ocena: 67%  4
Jakiś kompleks Łuszczanowa Pani dolega?
~ nick
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Moja droga nie wszyscy
~ obywatel
4 miesiące temu ocena: 80%  2
Ile wspólnego ma zagospodarowanie przestrzenne z audytorem i ochroną danych??? Nowy dyrektor, bo trzeba wydać pieniądze? Publiczne z resztą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ warto w życiu kierować się zasadami
4 miesiące temu ocena: 94%  1
a taki był nowoczesny... a Nowoczesna zamierzała walczyć z nepotyzmem i kolesiostwem... Gratuluję awansu Panie Łukaszu Witczaku.
R E K L A M A