R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Jesteś młody? Masz pomysł? Powstaje w Jarocinie miejsce dla Ciebie

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    16.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A

Jarocin. Biblioteka Jarocin. Biblioteka Publiczna w Jarocinie. Biblioteka na rynku w Jarocinie. Konsultacje dotyczące biblioteki. Biblioteka w kamienicy nr 17

R E K L A M A

 

„Uwaga młodzież! Zapraszamy Was na konsultacje dotyczące miejsca dedykowanego młodym ludziom w powstającej w kamienicy na Rynku 17 nowej bibliotece” zaprasza Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Jarocinie.

 

Spotkanie odbędzie się w tę sobotę, 18 listopada o godz. 10.00 w JOK Jarocin.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ obserwator
11 miesięcy temu ocena: 83%  2
Smiechu warte!
~ gminnik
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Już w maju były „konsultacje”. To teraz kolej na „rewitalizację”.
R E K L A M A
R E K L A M A