ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M Abyliniarnia a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jest reakcja wiceburmistrza na zarzuty stawiane przez wiceburmistrza [GALERIA]

26 dni temu    7.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 79 ocen 19 / 37%
A A A
Wiceburmistrzowie Bartosz Walczak (z lewej) i Robert KaźmierczakWiceburmistrzowie Bartosz Walczak (z lewej) i Robert Kaźmierczak fot. A. Konieczna

Tydzień temu dowiedzieliśmy się o rezygnacji ze stanowiska wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka [więcej szczegółów TUTAJ]. Trzy dni później dotarło do nas jego oświadczenie. W emocjonalnych słowach ocenia w nim współpracę z drugim z wiceburmistrzów - Bartoszem Walczakiem. Teraz Walczak odpowiada na zarzuty.

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

 

Burmistrz Jarocina przyjął wypowiedzenie swojego długoletniego zastępcy. Robert Kaźmierczak twierdzi, że Adam Pawlicki miał przyznać, iż „jest bardzo zmęczony trwającym konfliktem między jego zastępcami” [więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ]. Jak ten konflikt wyglądał w oczach Kaźmierczaka, możemy przeczytać w jego oświadczeniu.

 

Oto fragment:

 

 

„W listopadzie 2018 roku odbyły się wybory samorządowe. Po wygranej burmistrz zaprosił mnie do dalszej współpracy, ale dokonał też zmiany na funkcji swojego I zastępcy. Nigdy nie przypuszczałem, że pojawienie się jednej osoby może tak wiele zmienić w funkcjonowaniu urzędu, a nawet szerzej, w jarocińskim samorządzie” - zaznaczył.

 

 

 

[prezes jednej z gminnych spółek ma nowych zastępców - o tym czytaj TUTAJ]

 

 

 

„Ciągłe rozgrywki personalne, intrygi, podjudzanie, posługiwanie się kłamstwem, nieszczerość, niedotrzymywanie umów, ciągła zmienność opinii zależnych od sytuacji i rozmówców, przerzucanie odpowiedzialności na inne osoby za podjęte przez siebie decyzje i działania, próby ingerowania w kompetencje dyrektorów szkół w zakresie prowadzenia polityki kadrowej, wypytywanie o sprawy osobiste współpracowników nie mające żadnego związku z pracą. Takie zachowania w miejscu pracy i w związku z pełnioną funkcją stały się niemalże codziennością. (…)” - podkreślił w piśmie Robert Kaźmierczak

 

 

[pełna treść oświadczenia dostępna w GALERII].

 

 

Ponieważ burmistrz Adam Pawlicki i jego zastępca Bartosz Walczak byli w zagranicznej delegacji służbowej, dopiero teraz otrzymaliśmy oświadczenie wiceburmistrza Walczaka, w którym odnosi się do zarzutów stawianych przez Roberta Kaźmierczaka.

 

 

„Oświadczenie Roberta Kaźmierczaka zaskoczyło mnie, bo wcześniej nie rozmawiał ze mną na temat zarzutów, które publicznie do mnie wystosował. Wychodzę z założenia, że takie sprawy trzeba najpierw spróbować załatwić w swoim gronie. Dlatego nie będę publicznie odnosił się do zarzutów, które pewnie pisane były w przypływie emocji. Dziękuję Robertowi za współpracę, bo przez blisko półtora roku współpracowaliśmy w różnych zakresach i sprawach” - napisał do naszej redakcji Bartosz Walczak.

 

 

Robert Kaźmierczak pozostanie w urzędzie do końca maja. Zapowiedział swoje „pełne zaangażowanie w pracę, a zwłaszcza w dwa projekty, na które udało się pozyskać spore dotacje unijne”.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Kto Cie bardziej przekonuje?

ankieta dodana 07.03.2020, ilość wszystkich głosów: 10538
Wiceburmistrz Robert Kaźmierczak
54%
Wiceburmistrz Bartosz Walczak
38%
Nie umiem odpowiedzieć
8%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 7 głosów: 19 (37%) 12 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (79)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ fanka
  23 dni temu ocena: 57%  79
  Bartek jest taki ładny
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Patrz do przodu, nie do tyłu
  23 dni temu ocena: 83%  78
  Zwolnienia, rezygnacje z pracy to chleb powszedni w firmach. Ale polityk musi z tego zrobić wielkie halo. Napompować atmosferę. Spisek, rozgrywka, etc jednym słowem wykreować się na z jednej strony ofiarę, a z drugiej bohatera nie akceptującego pewne otaczające zachowania. Znajdź sobie nowe wyzwanie. A historii podziękuj za rozwój również własnej osoby. Nie pali się mostów za sobą. Nie warto.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Drukarz Maciej
  24 dni temu ocena: 76%  77
  Posłuchajcie też ciekawego listu Jacka Sz. Zastanawiam się co będzie z Lidką L.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Klaun Bartosz
  23 dni temu ocena: 75%  76
  A nie zastanawia Cię co będzie z Bartoszem W.?
  ~ zatroskany
  24 dni temu ocena: 59%  75
  oto walczak jest...„Ciągłe rozgrywki personalne, intrygi, podjudzanie, posługiwanie się kłamstwem, nieszczerość, niedotrzymywanie umów, ciągła zmienność opinii zależnych od sytuacji i rozmówców, przerzucanie odpowiedzialności na inne osoby za podjęte przez siebie decyzje i działania, próby ingerowania w kompetencje dyrektorów szkół w zakresie prowadzenia polityki kadrowej, wypytywanie o sprawy osobiste współpracowników nie mające żadnego związku z pracą. Takie zachowania w miejscu pracy i w związku z pełnioną funkcją stały się niemalże codziennością".
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ agent T.
  24 dni temu ocena: 55%  74
  obserwuje pana "Pegaz" od jakiegoś czasu. Jest z gminy jaraczewo, zawsze w krytyce do Strugały, nie lubi pis, zawsze broni lewicy, tutaj widac tez burmistrza jarocina. Wydaje sie ze ten profil pasuje idealnie do pewnej osoby :))))))
  ~ Pegaz
  24 dni temu ocena: 72%  73
  No wszystko fajnie, tylko, że jest to tak naprawdę subiektywna ocena innej osoby, nie ma tu żadnych przykładów niewłaściwych zachowań, tylko relacja na zasadzie "ktoś, kiedyś, coś". Taką ocenę można napisać wobec każdego. Za to list rzecznika powiatu to jest przykład opisu niewłaściwych praktyk. jest tam wskazane konkretnie kto co zrobił i w jakim czasie.
  ~ Powtórka z rozrywki
  24 dni temu ocena: 86%  72
  "Robert podaje nieprawdziwe informacje. Mówienie, że rezygnuje, bo jest przeciwny temu, żeby ZJ robiła referendum, jest obłudą i fałszem." ot taki cytat na temat naszego bohatera, gdy robi się gorąco i coś idzie nie po jego myśli to rezygnacja jest dla niego naturalna.
  ~ To już jakaś plaga
  24 dni temu ocena: 56%  71
  Takich ludzi wyhodował sobie Adaś. Po trupach do celu z uśmiechem na ustach.
  ~ Etna
  24 dni temu ocena: 60%  70
  Oboje mają swoje za uszami. Jednak w mojej ocenie Walczak jest bez skrupułów, podporządkowany wiadomo komu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaa
  24 dni temu ocena: 77%  69
  Mam takie samo zdanie. Karierowicz. Brak człowieka w człowieku.
  ~ Pomocna dłoń
  24 dni temu ocena: 92%  68
  Oo ciekawe rzeczy dzieją się na tym forum od rana. Czyżby jakiś atak hakerski, po ósmej rano w ankiecie było w sumie oddanych nieco ponad 4 tys głosów, godzinę później jest ich prawie dwa razy tyle. Naprawdę mam uwierzyć, że w poniedziałek od rana do komputerów zasiadło pół gminy i oddało głos? tym bardziej, że rzadko która ankieta na tym portalu przekracza sumarycznie 500 oddanych głosów, a często oscyluje w okolicach setki. Redakcja nie panuje nad infrastrukturą portalu? to chyba niezbyt dobrze świadczy o obiektywności
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ankieta z tezą
  24 dni temu ocena: 28%  67
  Widzę kolega przedstawia rozumowanie na poziomie siedmiolatka. Nie jestem kolegą ani Walczaka ani Kaźmierczaka. Dopóki w ankiecie było oddanych par set głosów wyglądała jak zwykła ankieta. Głosy zaczęły przybywać ale utrzymywał się remis więc wyglądało, że po prostu w niedzielne popołudnie dwa obozy się zaczęły bawić. Ale jak dzisiaj w tej ankiecie w ciągu godziny między 8 a 9 przybyło blisko cztery tysiące głosów to już ewidentnie wygląda na szwindel, bo fizycznie by to musiało klikać setki głosujących, więc wniosek mój jest taki że ktoś dodaje głosy w inny sposób niż klikając. Kto? Tego nie wiem. Swoje wątpliwości zgłaszam do redakcji portalu, która odpowiada za funkcjonowanie portalu.
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 75%  66
  A ten tekst o pomówieniach wybitnie świadczy, że jesteś związany z Walczakiem
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 75%  65
  *Kazmierczaka
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 79%  64
  A skąd tyle głosów na Walczaka i na "nie mam zdania"? I dlaczego jak wczoraj falami przybywały głosy tylko na Walczaka to się nie odzywałeś? Mozna domyślać się, że sam pracujesz właśnie w roli głosującego - wczoraj dodawałeś głosy na Walczaka ale on przegrał więc dziś dodałeś te tysiące głosów na Walczaka i od razu z komentarzem o ataku hakerskim. To brzmi tak samo prawdziwie jak Twoje wnioskowanie.
  ~ Ankieta z tezą
  24 dni temu ocena: 28%  63
  Tutaj to mogłeś co najwyżej przeczytać a nie usłyszeć, to po pierwsze. Rozpowszechnianie anonimowych plotek wyczytanych w anonimowych komentarzach na lokalnym forum to dość kiepski pomysł - niebezpiecznie blisko pomówień. No i dalej nie wytłumaczyłeś jak to się stało, że w niecałą dobę oddano na RK lekko licząc 5500 głosów.
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 75%  62
  Słyszałem między innymi tu. Najpierw wygrywał Kaźmierczak, było że 100 głosów a nagle 600 i wygrywa Walczak. Wtedy ktoś napisał w komentarzach o agencji PR Walczaka
  ~ Ankieta z tezą
  24 dni temu ocena: 30%  61
  Zapłacił? ciekawe od kogo to usłyszałeś? Według twojej logiki komu zapłacił Kaźmierczak że nagle tyle osób w Jarocinie oddało głos w ankiecie za nim? szkoda że 8 lat temu nie miał takiego wyniku w wyborach jak w tej ankiecie to by miasto nie musiało się męczyć ponad dwa lata z duetem Stachu & Kostka. Chociaż jak tak popatrzeć to był to chyba wybór na tym samym poziomie;)
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 69%  60
  Jakby na Walczaka było tylko 300 głosów to by teraz miał 1%. Jak tylko głosy na Kaźmierczak dobijały do 50% przychodziła fala głosów na Walczaka i tak było wczoraj cały dzień. Słyszałem, że zapłacił za to agencji marketingowej.
  ~ Ankieta z tezą?
  24 dni temu ocena: 38%  59
  No właśnie wczoraj tez były jakieś dziwne przyrosty. Dopóki w ankiecie było oddanych ok 300 głosów to prowadził Bartosz Walczak (tak mniej więcej 60:40), ale wczoraj popołudniu nagle zaczęło szybko przybywać głosów najpierw tysiąc, następnie dwa, wieczorem było około 3500 a rano ponad 4 tys., a później to się jakiś cyrk wydarzył i w godzinę przybyło blisko 4 tysiące głosów. Nawet jakby RK skrzyknął wszystkich znajomych to by nie zrobił takiego wyniku. Myślę że redakcja powinna wytłumaczyć co tu zaszło
  ~ Ciekawe
  24 dni temu ocena: 65%  58
  Wczoraj było to samo. To głosy głównie na Walczaka
  ~ alex
  24 dni temu ocena: 69%  57
  Walczak znany tylko z tego, że kupił bilety na Smoleńsk dla szkolnych dzieciaków za publiczne pieniądze,żeby się podlizać pisiorom, którzy finalnie i tak nie wzięli go do pisu. No i z disco polo. Widać, że gość ma parcie na szkło i władzę. A Pawlicki chyba cierpi na brak kadr, że bierze kogoś takiego na wice.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kordian
  24 dni temu ocena: 24%  56
  Przecież to tylko wytwór agencji PR. Taki PAD na miarę naszej gminy
  ~ Andrzej prezes
  24 dni temu ocena: 73%  55
  Tylko Kelner i Skazany mogą utrzymać ROZWÓJ Kanbudu !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marynia
  25 dni temu ocena: 94%  54
  Po co nam aż trzech burmistrzów.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Urzędnik
  24 dni temu ocena: 69%  53
  Podobno Masłowskiego szykują na Vice
  ~ Halina
  25 dni temu ocena: 77%  52
  Pan Walczak to taki miły młody człowiek. Prosił, żebym napisała tu, że to on ma racje. Wierzę, że ma bo jest taki podobny do mojej córki i tak uprzejmie prosił o wpisy na targowisku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mieszkaniec
  25 dni temu ocena: 29%  51
  bardzo sie cieszymy ze kazimierczak odchodzi twarzy z zebrania o likwidacji naszej publicznej szkoły nie zapomne do końca zycie a on się wtedy śmiał z nas
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Halina
  25 dni temu ocena: 85%  50
  Nie tak miałeś napisać, jak się to poprawia? damy radę jeszcze raz zagłosować?
  ~ wert
  25 dni temu ocena: 29%  49
  To, że odchodzi to super dla Jarocina. Liczę, że spotka go zasłużona kara za swe niecne czyny a zwlaszca za likwidacje placówek oświatowych - publicznych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nauczyciel
  24 dni temu ocena: 86%  48
  Ludzie, przecież to Pawlicki wespół z Kazimierczakiem pracowali nad oświatą
  ~ jarock
  26 dni temu ocena: 79%  47
  Jeśli burmistrz Pawlicki stwierdza, że jest zmęczony konfliktem a Pan Walczak komunikuje w "oświadczeniu", że ... jest zaskoczony ... to dla mnie wyniki tej sondy na wiarygodność powinny być jednoznaczne.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ OP
  26 dni temu ocena: 74%  46
  To jest tak - Bartek od samego początku marzył o wice ale od kultury i szkół. Tylko że był tam Robert. Więc postawił w białych rękawiczkach go wykończyć. Zobaczycie że Bartek zostanie wice na miejsce Roba A na miejsce Bartka przyjdzie ktoś inny.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Społecznik
  24 dni temu ocena: 88%  45
  Bartek to sobie może wywindować pensję i profity za palec w d..ie u AP
  ~ oświata
  25 dni temu ocena: 41%  44
  A Bartek wyniesie kulturę i oświatę na szczyty ;-)
  ~ komentator
  26 dni temu ocena: 30%  43
  Sam to wykombinowałeś? :D Uśmiałem się trochę.
  ~ Iop
  26 dni temu ocena: 48%  42
  Byłoby super. Trzymajmy kciuki.
  ~ Poziom
  26 dni temu ocena: 39%  41
  Krótko i na temat. A nie wynaturzenia co nic nie wniosły, tylko ośmieszyły autora.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jurek
  26 dni temu ocena: 44%  40
  To oświadczenie Kaźmierczaka jest przepełnione żalem i frustracją że momentami aż śmieszy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pozdrawiam
  26 dni temu ocena: 53%  39
  Trzeba mu wybaczyć. Emocjonalne oświadczenie. A emocje nie są dobrym doradcą.
  ~ Olga
  26 dni temu ocena: 29%  38
  Kto w tych 2 oświadczeniach pomawia, stawia zarzuty i oszczerstwa na drugiego? Kto upublicznia takie sprawy na forum gazety? Ten jest przyczyną tego zamieszania. Tak niestety jest.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gosia
  26 dni temu ocena: 23%  37
  Ano młody, zadbany, elokwentny, uśmiechnięty z głową pełną pomysłów. To musiało Roberta boleć.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Genek
  24 dni temu ocena: 92%  36
  Czy młodość i zadbanie stworzą dobrego doradcę burmistrza ?
  ~ !
  25 dni temu ocena: 86%  35
  Kelnerku, sam to napisałeś?
  ~ Remik P.
  26 dni temu ocena: 31%  34
  "Sorry, Rob, z Ciebie żaden pan i władca - jesteś tylko urzędnikiem o nadmiernie wybujałym ego." To tak dla przypomnienia jaką to opinią się cieszy ten wspaniały i niezwykle oczytany menadżer kutury (w mniemaniu swoim oraz osobistej grupki klakierów) poza granicami naszej gminy, wśród ludzi którzy kulturę tworzą od bez mała czterdziestu lat
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Buuum
  26 dni temu ocena: 72%  33
  Kelner wysadziły system do głosowania. Przy 70 głosach było 67% RK, 30% BW a teraz jakieś jaja.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mateusz
  26 dni temu ocena: 84%  32
  Farma trolli z PRalni wystartowała.
  ~ Balcerek
  26 dni temu ocena: 32%  31
  Raczej ankieta zaczęła oddawać stan faktyczny. Co do manipulacji głosowaniem to nie bardzo chce mi się wierzyć, że w tym mieście znalazłoby się tyle osób, ponad 40, dla których oświadczenie RK miałoby jakąkolwiek wartość
  ~ Ciekawski
  26 dni temu ocena: 93%  30
  A gazeta wreszcie zdobędzie oświadczenie pani Czechak nt zarzutów jakie pod jej adresem wystosowal rzecznik powiatu? Zarzuty niewlasciwego rozporzadzania mieniem, naklaniania do sporzadzania umów na firmy słypy, namawianie do składania falszywych zeznań, to o wiele poważniejsze tematy niż żale człowieka który stracił dobrze płatną prace
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Patrol Obywatelski
  26 dni temu ocena: 94%  29
  Co na to partyjny kolega Pani Czechak - Radny Gminny Surdukowski (PiS) wraz z swoimi kolegami z rady Panem Tomaszem Klauzą i Jerzym Walczakiem??? Nie analizują tej sprawy? Nie chcą żadnych dokumentów? Działają tylko pod publikę czy polityczne dyktando? Bo nie rozumiem tej ciszy od tygodnia ...
  ~ Rozwój!
  26 dni temu ocena: 79%  28
  Kelner wstrząsnął trollami i odpalili klawiatury. Melepeta buduję co raz bardziej rozbudowane zdania. Rozwój!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dr Killer
  26 dni temu ocena: 25%  27
  Tu już nawet psychiatra nie pomoże
  ~ Zibi
  26 dni temu ocena: 38%  26
  Kaźmierczak twierdzi że wielokrotnie prywatnie rozmawiał o tym co mu przeszkadza we współpracy, a wiceburmistrz Walczak pisze, że jednak takiej sytuacji nie było. Troche znam RK i jednak bardziej przekonuje mnie to co pisze Bartosz Walczak
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Meryspotarzycy
  26 dni temu ocena: 43%  25
  Kaźmierczak niby podkreśla jak to mu zależy na gminie i rezygnuje bo pojawił się ktoś kto się z nim nie zgadza? Troche słabe jak na takiego społecznika. Jak widać tworzyć własną autokreację też trzeba umieć
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wiechu
  26 dni temu ocena: 47%  24
  Powiem krótko, jak tydzień temu się okazało że ten człowiek wreszcie po tylu latach opuszcza magistrat, to 3/4 gminy świętowała, tyle w temacie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ala
  26 dni temu ocena: 38%  23
  Świetna i wyważona odpowiedź pana Bartka, tak się rozwiązuje spory personalne a nie wydaje jakieś histeryczne odezwy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hirek
  26 dni temu ocena: 46%  22
  Jak już skończy się Robertowi to wypowiedzenie to jak myślicie gdzie się zachaczy? Wielu już półtora roku temu po wyborze Lidki na staroste, mówiło, że to nie przypadek że to właśnie robert jako pierwszy wręczył jej kwiaty. Zresztą jego szwagier już tam jest w tym środowisku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Harpun
  26 dni temu ocena: 48%  21
  Niestety po raz kolejny się okazało że facet odpowiadający w tym mieście bez mała przez dwie dekady za oświatę i kulturę to egotyk przekonany o swej nieomylności, dobrze że odchodzi, oby na zawsze z życia publicznego naszej gminy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ malowaneustamalowaneego
  26 dni temu ocena: 71%  20
  A ta młoda dama z sekretariatu w urzędzie to chyba poskradala wszystkie rozumy I myśli że jej to że założy wysokie buciki to jej ego jest równie wysokie. Ciekawe kogo to ,,bliska znajoma" . Przypomina swoim podejściem panią z wydziału oświaty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Halka
  24 dni temu ocena: 14%  19
  Ona studiuje kosmetologię i wiesz wygląd dzisiaj jest ważny w dobie mediów społecznościowych !
  ~ Simba
  26 dni temu ocena: 41%  18
  Porównując te dwa oświadczenia to bez wątpienia widać, że w urzędzie zostaje wiceburmistrz który ma więcej taktu i kultury
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ przyjaciel
  26 dni temu ocena: 38%  17
  Bartek Walczak to młody i bardzo ambitny człowiek, pełen energii i empatii. Swoim oświadczeniem po raz kolejny pokazał klasę i zdrowy rozsądek. Takich ludzi potrzeba!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Franek Kimono
  26 dni temu ocena: 92%  16
  Za to cały Jarocin kocha mopsa i uważa że jest mądrzejszy niż Einstein i przystojniejszy niż DiCaprio, taki nasz mały Avengers;)
  ~ Do przyjaciela
  26 dni temu ocena: 68%  15
  Nie kłam. Kelner nie ma przyjaciół.
  ~ ziomal
  26 dni temu ocena: 62%  14
  szkoda ze nie dotrzymuje obietnic !!!!!!!!
  ~ Alina
  26 dni temu ocena: 57%  13
  Młody zachował umiar w prasie i dobrze. Faktem jest, że za bardzo ma parcie na władzę i pokrewne jej tematy. Nie byłam fanką RK i jego działań , zwłaszcza w oświacie i festiwalu , ale patrząc obiektywnie - wiele dla miasta i mieszkańców zrobił. Z kolei mam wrażenie, że BW ma tylko ugrzecznioną pod publiczkę fizjonomię i gadkę, ale działania dla mieszkańców to już zbyt trudne sprawy wykonawcze.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A