R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Jest orzeczenie NSA w sprawie radna Szymkowiak kontra rada miejska

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    7.12.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 114 ocen 12 / 33%
A A A
Radna Katarzyna Szymkowiak straciła mandat Radna Katarzyna Szymkowiak straciła mandat  fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Gmina Jarocin. Rada Miejska w Jarocinie. Radni Jarocin. NSA

R E K L A M A

Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie rozpatrzył skargę radnej Katarzyny Szymkowiak (PSL) na orzeczenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu.

Ten ostatni uznał w sierpniu, że radna wykorzystała majątek gminy [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ] w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej i jednocześnie przyznał rację radzie miejskiej, która z tego powodu wiosną wygasiła mandat członkini klubu PSL-u [ZOBACZ WIĘCJ TUTAJ].

Szymkowiakowa skierowała skargę do NSA. - Na wczorajszym posiedzeniu sąd oddalił skargę kasacyjną - dowiedział się portal w biurze informacyjnym NSA.

Była już radna, która jest przy okazji sołtysem Wilkowyi jak mówi, przyjmuje orzeczenie sądu z pokorą. - Pochodzę z rodziny, gdzie respektuje się prawo, wyroki sądów i podchodzę do tego bardzo poważnie. Gdzieś w głębi serca czuje się rozczarowana moim niedopatrzeniem, bo być może gdybym miała to zlecenie w ręku przed realizacją i wiedziała, że jest na spółkę cywilną, to mogłabym w porę zareagować - mówi Katarzyna Szymkowiak. - Szukanie winnego w tej sytuacji nie ma sensu. Stało się i ponoszę tego wszystkie konsekwencje. Myślę jednak, że nie zawiodłam swoich wyborców.

Wilkowyję czekają więc wybory uzupełniające. Kto będzie pretendował do zasiadania w radzie, pewnie dowiemy się już wkrótce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jedną z kandydatek na radną była dotychczasowa radna.   

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 12 (33%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (114)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zachłanni referendyści
ponad rok temu ocena: 17%  114
Głabać tylko do siebie. Oto fałszywa uczciwość referendystów. Kolejna osoba, która wyrokiem sądu została odsunięta i obnażona jej zachłanność. Dlatego wszystkich podejrzewają o zachłanność, bo sami są zachłanni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolo
ponad rok temu ocena: 76%  113
Zrobili z nią tak, bo przeszkadzała. Proste. Szkoda tylko, że jak inni radni robią prawdziwe wałki to jakoś każdy przymyka oczy na te sprawy. Niestety w tym obludnym świecie tak jest, nie masz sily przebicia. ..albo kasy to się możesz pocałować. ..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wd
ponad rok temu ocena: 71%  112
Na razie to skazano kuterę z joku dyrektorkę powołaną za stacha, zadrożny prezes powołany za stacha czeka na postawienie zarzutów bo platfusowa prokuratura cacka się z tym dwa lata
~ kłamca
ponad rok temu ocena: 7%  111
Zgniły i popsuty do cna człowieku, jak wiesz że ktoś robi wałki tak jak Twoja koleżanka i tym bardziej nie jest z Twojej bajki to powinieneś donieś do prokuratury, a skoro tego nie zrobiłeś a wiesz że tak jest TO SAM JESTEŚ PRZESTĘPCĄ !
~ klawisz
ponad rok temu ocena: 22%  110
A kto po Kasi będzie radnym. Mówi się już głośno że klawisz ZAWORA, któremu nie chce się dojeżdżać do więzienia ma być wystawiony z ramienia referendystów ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ do GJ
ponad rok temu ocena: 48%  109
WYROK Panie Bartku. Sądy dają wyroki nie orzeczenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZSL
ponad rok temu ocena: 38%  108
Przcież on stał po stronie Szymkowiakowej i pisał tak jakby ona była niewinna a rada jej się czepia, to jak ma napisać teraz? Myliłem się, wyrok sąd naczelnego potwierdził ostatecznie uchwałę rady? To nie on, on ma siebie za nieomylnego. To zwykły ZSL-owiec zburaczały i butny jak półsznupa.
~ Rzeczpospolita donosi
ponad rok temu ocena: 46%  107
Wyrok Szymkowiakowej wczoraj w gazecie ogólnokrajowej "Rzeczpospolita". Dziwi tylko to że tłumaczy się tym, że nie wiedziała że jej firma robiła na sali gminnej w Radlinie katering, jak ona była organizatorką i tam była. Nie poznała swoich pracowników i córki ? Łże w twarz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale jaja
ponad rok temu ocena: 35%  106
W Rzeczypospolitej napisali że sędzią był Zdzisław Kostka. To chichot historii.
~ Heryk Kaczmerek
ponad rok temu ocena: 49%  105
Wyrok jest jednoznaczny, który świadczy o wykorzystaniu majątku gminy przez radną, w tym przypadku sali wiejskiej w Radlinie do prywatnej działalności radnej. Taka osoba powinna mieć zakaz pełnienia funkcji publicznych. Skandal !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 56%  104
Ty wcale nie wiesz o co chodzi bałwanie
~ brak pokory i buta
ponad rok temu ocena: 57%  103
Prolniczak z Szymowiakowa to poziom dna sa smieciami po tym co zrobili i jaka bute pokazuja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ burale zaorali się sami
ponad rok temu ocena: 61%  102
To jest już koniec jej i PSL. Mogą zgasić światło jak jej nie wywalą, to nikt na nich nie zagłosuje, jeszcze ten burak bijący ludzi na stypach. Koniec z tym buractwem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golce
ponad rok temu ocena: 60%  101
Hienu kazda pdline by zjadly spod siebie
~ Sędzia sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 56%  100
Twierdzi ze nie wiedziala ze tak nie mozna ? Nieznajomość prawa szkodzi . Mogła zapytac burmistrza to by jej powiedział że nie wolno .. Poradzi sobie , ale po aferze Sznupowej nastepna plama na sumieniu lokalnego PSL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yin
ponad rok temu ocena: 80%  99
Ska*-:-) Zana też za sukces?? Może też powinna taka.opymistyczna książkę machnąx
~ i ty możesz zostać Stanisławem Piotrowiczem
ponad rok temu ocena: 70%  98
No i tak, skazali ją za sukcesy czy nie? Bo jeżeli tak to świetlana przyszłość przed panią radną w tym poje...miasteczku tchórzy
~ Wyrachowanie, zawsze pomadka niezależnie kto rządzi
ponad rok temu ocena: 63%  97
Następnym newsem będzie likwidacja klubu radnych psl. Bo zostało ich dwóch. No chyba że lidka Czechak do nich dołączy, co całkiem możliwe po współpracy w arimie za rządów po i pslu i jej kierowniczym stanowisku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sam
ponad rok temu ocena: 50%  96
"powód do dumy ".... ? http://polskaniepodlegla.pl/kr...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elza
ponad rok temu ocena: 73%  95
Czyżby szef lokalnego pisu Janusz krawiec, zawodowo podwładny starosty, napuścił członka pisu radnego Szczerbania na starostę? I wyraził zgodę na stworzenie jednego frontu z postkomuną z PSL i Sld i ze znienawidzoną w szeregach pisu platformą ? Oj, będzie się działo...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ted
ponad rok temu 94
Tak chyba jest- Krawiec wyjdzie na męczennika i...
~ Bobel
ponad rok temu ocena: 38%  93
Moc Ci nic nie da jak jeździć nie potrafisz, szybciej się rozbijesz :)
~ Karaoke
ponad rok temu ocena: 79%  92
Czy to prawda ze Jarociński PiS na zebraniach śpiewa "mam te moc, mam te moc..." :)
~ Lexus08
ponad rok temu ocena: 91%  91
Urząd Gminy zlecając usługę wiedział dokładnie w jakiej firmie składa zamówienie. W perfidny sposób Z.J. eliminuje adwersarzy. A mieszkańcy Wilkowyji chyba po trzeźwemu wybierali sołtysa, to nie rozumiem dlaczego teraz są głosy, żeby p. Katarzyna zrezygnowała z pełnionej funkcji. Nie dopilnowała, popełniła błąd w sztuce i została skarcona. Ale to nie powód do odsądzania jej od czci i wiary. Polityka to jest niestety bardzo brudna sfera naszej rzeczywistości a ludzie w niej uczestniczący to w przeważającej większości wyznawcy zasady, że nic tak człowieka nie cieszy jak cudze nieszczęście.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ soltys
ponad rok temu ocena: 15%  90
Zamówienia chyba składali sołtys znajomi pani sz.a nie urzędnicy.
~ Bałwan
ponad rok temu ocena: 29%  89
A jak się kasinka cieszyła jak referendyści zebrali wymaganą liczbę głosów. A jak ładnie pozowała do zdjęcia do szmatławca referencyjnego, a jak ładnie przemawiała żeby pójść do referendum. Niestety referendum było niewiążące i musiała dalej się męczyć jako radną. Ale teraz wyrok ją uwolnił od tej męczarni
~ Bałwan
ponad rok temu ocena: 28%  88
Najlepsze jest ostatnie zdanie z artykułu. Najpierw Kasia robiła biznesy na majątku gminy będąc radną i sołtysem, potem pół roku się bujała po sądach na koszt podatnika angażując sądy w poznaniu i warszawie a teraz jakby nic wystartuje w wyborach. No chyba że ma honor, ale o to ją nie podejrzewam. Niech pis zrobi z tym prawem porządek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Porto
ponad rok temu ocena: 64%  87
Bambo napisał prawdę, więc nie strasz.
~ Do bambo
ponad rok temu ocena: 63%  86
Słuchaj bambo jak tak dalej będziesz pomawiać to ciebie odwiedzą służby.
~ bambo
ponad rok temu ocena: 84%  85
Bałwanie, a w czym zj jest lepsza od innych partii? Zero honoru, to wchodzić w układ z nimi, czyli zj. Kolesiostwo i buta to motto przewodnie opaleńców. Gdzie i za ile pracuje syn Zegara? Gdzie i za ile pracuje konkubina opalonego? Gdzie i za ile pracuje syn Bajdy? Gdzie i za ile pracuje członek zarządu zj? Kto jest prezesem ZGO, TBSu, Szpitala, Jarocin Sport, JLA, JFPK? Kto zasiada w radach nadzorczych tych spółek? Kolesiostwo, chamstwo i prywata.
~ bambo
ponad rok temu ocena: 91%  84
Mam nadzieje że PIS zrobi porządek i przyśle do Jarocina jakieś służby, które wyjaśnią np. sprzedaż szpitalnych działek.
~ Bałwan
ponad rok temu ocena: 48%  83
Ale nie ten pis lokalny, bo ci to knują z po, sld i PSL z tego co słychać od Staszka gonady. Zero honoru, pani Czechak rok 2010 się pani przypomniał jak pani knuła przeciwko ziemi z martuzalaskim, kostką, półrolnikiem, powrót do źródeł? Znowu z komuchami lub postkomuchami platłusowymi razem? Zdjęcie na billboardach z 2010 bezcenne. Taki pani amerykańska była, a ten napis popieram kostkę z partii komuchów, normalnie mistrzostwo świata.
~ Siedem
ponad rok temu ocena: 27%  82
Chciwość ją posprzątała, a nie rada miejska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bambo
ponad rok temu ocena: 86%  81
Chciwość posprząta też ziemian. Sami się unicestwią.
~ Afera cateringowa
ponad rok temu ocena: 30%  80
A pamiętacie nagonkę na Janusza lokalnego medium i napuszczonych z TVN? Ciekawe jak teraz to przedstawią we wtorek w gazecie. Test na patrzenie na wszystkich jedną miarą dla gj. Odszukajcie w archiwach stare artykuły i utrzymajcie swój wysoki poziom sprzed paru lat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacek
ponad rok temu ocena: 60%  79
u proszę i obrońca krola kukurydzy sie po latach odnalazł no no
~ archeo
ponad rok temu ocena: 91%  78
Co tam u was w Jarocinie się dzieje??? Obserwuję moją rodzinną gminę z oddali i odczuwam wstyd za obecne tzw władze Jarocina. Tyle jadu i nienawiści wylewanych przez zj na wszystkich którzy mają odwagę mieć swoje zdanie. Z jednej strony odbywa się tutaj lincz na Pani Katarzynie, przez te same osoby którym nie przeszkadzało, aby osoba skazana prawomocnym wyrokiem przez rok sprawowała funkcje burmistrza! Tolerowała oszusta posługującego się fałszywymi dokumentami, wykorzystywania gruntów gminnych pod uprawę kukurydzy. Ten wściekły atak , świadczy jak się obawiają przed odsunięciem ich od koryta . Chciałbym na stare lata wrócić do mojego rodzinnego miasta, mam nadzieje , że Jarocin do tego czasu na zbity pysk wywali tą całą zgraję!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ***
ponad rok temu ocena: 56%  77
Amen.
~ Kominek
ponad rok temu ocena: 19%  76
Bury poseł PSL afera burowatego, grabowski marszałek z PSL afera na 16 milionów które trafiły do poznańskich biznesmenów, a teraz radna z PSL która robiła biznesy na majątku gminy. Teraz już wiem czemu tak się dogadują z platłusowym biznesmenem. A teraz czytam Atosa platfusa Stanisława że dołącza do nich Linka Czechak. To są jakieś Jaja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Złodziej flaszek
ponad rok temu ocena: 28%  75
I co Pani Lidko Czechak? Tak broniła pani Kasię taki z pani kiepski prawnik czy może zobowiązania za funkcję kierowniczą w arimie za czasów PO i PSL w czerwono-zielonym arimie? A teraz jeszcze czytam komentarze Atosa czyli platfusowego Stanisława Franciszka że knuje pani z PSL i PO w powiecie. Czy PiS lokalny nie ma żadnego HONORU? Chyba musi się wami zająć lach sądecki Joachim Brudziński, a Pani przypadkiem szczególnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polityczna q.....
ponad rok temu ocena: 43%  74
I komuchowatym sld-woskim naczelnikiem z kotlina, rzuconym przez PZPR na kotlin. Wstyd i hańba dla pis-u.
~ Dysonans poznawczy
ponad rok temu ocena: 40%  73
A kto to ta Pani bo nie znam? Inna persona w realu a inna na poligrafii ...
~ adiL
ponad rok temu ocena: 40%  72
No proszę stara miłość nie rdzewieje... pytanie czy to zwiazek z miłości czy z rozsądku a może to poprostu "finansowa pępowina", której nie odcięto?
~ Burger king
ponad rok temu ocena: 22%  71
Cała prawda o PSL. Potwierdzone wyrokiem NSA. Pani Kasiu może Pani sobie podać rękę z Burym.PSL nie jest już zielony to zgniła bura zieleń. A w środku czerwoni jak arbuzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Burger king
ponad rok temu ocena: 21%  70
Juz wolę szczerbania niż słodko-pierdzącą fałszywą peselówkę referendystkę. Za to co zrobiła Adamowi to i tak najniższy wymiar kary. Z daleka od komuchowatego zslu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rudy lis kostkaII
ponad rok temu ocena: 36%  69
A tak się ładnie uśmiechała a najładniej do Adama, żeby za chwilę być za jego odwołaniem. Niech was nie zwiedzie jej fałszywy wyraz twarzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korona
ponad rok temu ocena: 17%  68
Nie zawsze polityczną szmatę traktuje się jak szmatę. Nieraz z godnością pochyla się pełny skład.... I wyrokuje w majestacie.... To tak z innej beczki, inny temat, bo ten ktoś nie zasługuje na nasz czas....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Atos
ponad rok temu ocena: 74%  67
Mają tupet zemscili się na Kasi, a w powiecie błagaja o litość. Od początku kadencji kręcą. Na poczatku mówili do PSL, ze łaski nie robią bo maja PIS. PISowi mówili, że jak im się nie podoba to PSL czeka na stołki. Teraz gały przecieraja bo pis dogadał się z PSLem. Oj bedzie wstyd, taki młody, energiczny, dobrze zapowiadajacy się...............,a odwołali go w połowie kadencji. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozgrywający powiatu JOHN
ponad rok temu 66
Pis dogadał się z PSL? Martuzal nie wiesz co piszesz, Jasiu rozgrywa was jak dzieci postraszył Zj wami, ugra swoje, a na was splunie jak na zużytą szmatę
~ Do gonady Stanisława Franciszka
ponad rok temu ocena: 43%  65
Stasiu umiesz podpuszczać. Znowu PSL masz za głupków,przegrany manipulancie. W ogóle skąd ci się wziął ten Atos, ty nazwij się przegrańcem. Nawet jednego radnego nie wprowadziłeś w gminie i powiecie rencisto utrzymanku żony.
~ Atos
ponad rok temu ocena: 63%  64
Stachu jest spoko. Choćby nic z tego nie miał to pomoże i pokaże ziemianom środkowy palec. Ale będzie się działo.
~ Kaziowka
ponad rok temu ocena: 23%  63
Z tym wilkiem, to masz na myśli Kasię która nawoływała do odwołania burmistrza biegając z referendystami, a tu pech sama została odwołana? Nie czyń drugiemu... Co tobie niemiłe, pani Kasiu.
~ Kaziowka
ponad rok temu ocena: 42%  62
Pan Szczerbań razem z komuchami? Z SLD PO i PSL. Ciekawe. Ideał sięgnął bruku?
~ Kaziowka
ponad rok temu ocena: 39%  61
Co ja tu czytam panie radny Szczerbań. Pan taki prawdziwy z krwi i kości prawicowiec katolik dogadał się z komunistycznym naczelnikiem z kotlina i pokomunistyczną nomenklaturą po nie wspominając zielonych pokomuszowatych arbuzach? Świat schodzi na psy
~ Dentysta
ponad rok temu ocena: 42%  60
Kolorowa koalicja SLD po PSL i PiS. A po z małej zamierzenie. Szczerbań na dywaniki u naczelnika?
~ Dentysta
ponad rok temu ocena: 42%  59
Stanisław vel gonada napisz jeszcze że PiS dogadał się z platłusowym przegrańcem czyli tobą i z komunistycznym czerwonym karierowiczem z kotlina.
~ Sawarz
ponad rok temu ocena: 63%  58
Na kolana ZSL, bo wam odbierzemy komisje i będziecie znowu beczeć
~ ano
ponad rok temu ocena: 78%  57
Młody, energiczny? WTF? Raczej dyspozycyjny Kelner.
~ Sędzia sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 29%  56
Jest wina to i kara powinna byc solidna . Najlepiej w worku pokutnym na rynku pod pręgierzem jak to ongiś bywało .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 85%  55
Do tych sfrustrowanych: byłem na zebraniu wyborczym w Wilkowyi i jakoś nie było chętnych do pełnienia funkcji sołtysa, niech ten co obraża napisze kim jest .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zaq
ponad rok temu ocena: 86%  54
Kto będzie następny, kogo teraz rozpracowują? Groźby już były?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ o mało co właściciel chłodni i 2 namiotów
ponad rok temu ocena: 27%  53
Wyrok zapadł i pozamiatane. Żenujące jest że Szymkowiakowa ze swojej łapczywości na kasę zrobiła usługę na majątku gminy i jej wstawiła fakturę, na której to imprezie zresztą sama była i udaje że nic nie wie? Za kogo ona nas uważa za idiotów? Poza tym o jakim szukaniu winnych ona mówi? Chyba u siebie albo u swojego wspólnika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ grudzień 2016
ponad rok temu ocena: 71%  52
Pani Szymkowiak popełniła błąd, świadomie lub nie, popełniła, poniesie za to konsekwencje. A Wy drodzy internauci pasjonaci Ziemi Jarocińskiej lub nie, sąsiedzi Pani Szymkowiak, czy tylko mieszkańcy Wilkowyi, czy mieszkańcy gminy, uważajcie, bo skupiając się za mocno na błędach innych poprzez obmawianie, oskarżanie, wyraźne hejtowanie możecie nie zauważyć jak szybko znajdziecie się w podobnej sytuacji. Spójrzcie na siebie, jesteście tacy nieskazitelni, bez żadnej winy. Jesteście tacy ? Życzę Wam, aby ten krzyk pogardy, to echo, które wyrzucacie z siebie bardzo szybko nie wróciło do Was.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ docent doktor mgr habilitowany profesor nadzwyczajny
ponad rok temu ocena: 43%  51
Mnie to nie czeka bo po 1. nie bawię się w politykę, a po 2. nigdy nie będę należał do PSLU :-)))) PSL w odstawkę i to jak najszybciej !
~ K.S.
ponad rok temu ocena: 31%  50
Z sołtyski zrezygnuje jak przeforsuję pobudowanie chłodni i zakup 2 namiotów na imprezy cateringowe z budżetu sołeckiego. Nie udało się ostatnio, ale uda się następnym razem ! buhaha buhaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do kiepskiej
ponad rok temu ocena: 59%  49
Gdyby do tej szkoły nie chodziło Twoje dziecko, szkoła by miała lepsze wyniki !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ błąd
ponad rok temu ocena: 39%  48
WYROK a nie orzeczenie !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarras75
ponad rok temu ocena: 77%  47
Pawlicki też po wyroku a burmistrzem jest
~ Ale jaja
ponad rok temu ocena: 37%  46
mówi Katarzyna Szymkowiak. - Szukanie winnego w tej sytuacji nie ma sensu. To są jakieś jaja, to kto jest winny że ONA ZŁAMAŁA PRAO ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bravo
ponad rok temu ocena: 49%  45
cyt."Pochodzę z rodziny gdzie respektuje się prawo". Czy ta Pani wie co mówi ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak Kuba Bogu.................
ponad rok temu ocena: 76%  44
Jak taki ten PSL zły i brzydki, to dlaczego w powiecie przed nim klęczycie i błagacie o litość. Sraczkę macie , że za kilka dni wszystko się może skończyć. Jak jesteśmy tacy bebe, to dajcie spokój, po co jesteśmy wam potrzebni, po to , żeby korytko dla Bartusia utrzymać?. Mam nadzieję, że wasza pogarda okazywana w stosunku do innych w końcu się skończy. Już mamy dosyć tego waszego skomlenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "To nie ja to Musielak" to mówię ja pijacki gonada
ponad rok temu ocena: 60%  43
Strachu przegrańcu nie podszywaj się pod PSL. Ty zawsze tchórz byłeś w mojej opinii.
~ Krzyk rozpaczy
ponad rok temu ocena: 32%  42
Kto komu potrzebny? Jak znam życie to PSLe przykleiły się po to żeby stołki w radzie dostać a teraz pretensje jak koleżanka złamała prawo.
~ Sawarz
ponad rok temu ocena: 79%  41
Na kolana ZSL, jak nie będziecie przed nami klęczeć to odbierzemy wam komisje, na kolana
~ ZSL wasal PZPR
ponad rok temu ocena: 43%  40
Panie Bartku . . . tytuł powinien być : " RADNA PROWADZIŁA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ NA MAJĄTKU GMINY NIEZGODNIE Z PRAWEM, DLATEGO STRACIŁA DEFINITYWNIE MANDAT RADNEJ PO WYROKU NACZELNEGO SĄDU ADMINISTRACYJNEGO W WARSZAWIE" skomuszały redaktor jednak stoi po stronie tej właśnie "elity" i tego nie napisał.... i nie napisze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bronek
ponad rok temu ocena: 34%  39
Też to zauważyłem że Nawrocki jest zwichrowany na lewo. I to mocno
~ KaBe
ponad rok temu ocena: 71%  38
Kasia, nie przejmuj się tymi komentarzami, głowa do góry i do przodu. To tylko imbecyle i nie będę wskazywać ugrupowania. Tyle dobrego dla ludzi robisz i robiłaś a zapłata jak poniżej. Teraz decyzja należy do Ciebie. Albo jesteś ponadto i robisz dalej co robiłaś albo wypniesz się i żyjesz sobie spokojnie nie angażując się w cudze problemy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiepska
ponad rok temu ocena: 43%  37
Jedno co zrobiła to broniła kiepskiej szkoły Dworzyńskiego z jednymi z najgorszych wyników nauczania w powiecie, o ile nie najgorszej szkoły.
~ nauczycielka
ponad rok temu ocena: 66%  36
Każdy popełnia błędy. Każdy się może pomylić. Nie oceniajcie P. Kasi, jak jej nie znacie. To dobra kobieta o wielkim sercu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czego się boją
ponad rok temu ocena: 76%  35
ziemiańskie podstępne żmije z wyrokami wykańczają przyzwoitych ludzi!!! Cały Jarocin patrzy, wszyscy byli burmistrzowie, radni i wszyscy pozamykali pyski na kłódkę, boją się? czego?! a wszyscy mają gęby pełne morałów Pani Kasiu głowa do góry!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 007
ponad rok temu ocena: 73%  34
Do wszystkich troli! Lepiej być w PSLu niż w skompromitowanej ziemi jarocińskiej, ociekającej aferami i dobrze płatnymi posadkami dla kolesi. Będziecie sukcesywnie demaskowani.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ludzie nie sa glupi
ponad rok temu ocena: 35%  33
Gdyby byla taka jak mowi zrezygnowala by z funkcji soltysa ! A nie probowala sale wiejska przystosowywac pod swoj katering za pieniazki z budzetu obywatelskiego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wtajemniczony
ponad rok temu ocena: 68%  32
Ale ty już tak. Siejesz propagandę nie wiedząc o co chodzi.
~ Równanie
ponad rok temu ocena: 63%  31
PSL=Posady Swoim Ludziom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sypie się ...
ponad rok temu ocena: 54%  30
Struktura jarocińskiego PSL się sypie,,, za chwilę na polu zostanie tylko senior Rysiu ... !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ docent doktor mgr habilitowany profesor nadzwyczajny
ponad rok temu ocena: 50%  29
Mam dyploma z PSLU kur... mać !!!
~ doktór wyrzygany
ponad rok temu ocena: 55%  28
Bajda a dyplom k...masz?
~ docent doktor mgr habilitowany profesor nadzwyczajny
ponad rok temu ocena: 52%  27
I senior Rysiu zostanie oderwany od KORYTA !!!
~ niom
ponad rok temu ocena: 74%  26
Ale klasę pokazała ZJ w komentarzach ale czego mozna się po was spodziewać ? jaki pan taki kran , pycha kroczy przed upadkiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ koles
ponad rok temu ocena: 27%  25
Brawo sąd. Ale wstyd dla wilkowyji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a1
ponad rok temu ocena: 80%  24
WILKOWYI - tak trudno zapamiętać!
~ Marcin
ponad rok temu ocena: 56%  23
Precz z komuną!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do telewizji
ponad rok temu ocena: 31%  22
Telewizja powinna to pokazać - tak żeby cała Polska widziała
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miej resztki szacunku
ponad rok temu ocena: 36%  21
Pani Katarzyno - powinna Pani zrezygnować z funkcji sołtysa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wilkowyja- Przepraszamy !!!!!
ponad rok temu ocena: 33%  20
Ta kobieta jest niegodna bycia naszą mieszkanką!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zbulwersowany
ponad rok temu ocena: 31%  19
Odwołać z funkcji sołtyski
~ PSL-ska zachłanność
ponad rok temu ocena: 38%  18
Skandal że po tym co zrobiła wykorzystując majątek gminy do swojego biznesu , chce się pchać znowu na radną. Wstyd !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieeszkaniec
ponad rok temu ocena: 71%  17
To jak jesteś taki mądry to ty się pchaj na radną czy radnego , tylko kto cie biedny frustrato wybierze ? pewnie puchniesz z zazdrości biedny człowieku
~ Karolina
ponad rok temu ocena: 56%  16
Według mnie Wstyd to ostatnia rzecz jaką mają
~ Egzotyczne arbuzy
ponad rok temu ocena: 54%  15
Przynajmniej teraz ludzie widzą w jakich celach ekipa tej PARTII pcha się do polityki. Ponoć Wicemarszalek Województwa z PSLu też ma zarzuty. A lokalny działacz Półrolnik jak pisała Gazeta - pobił nic niewinnego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wilkowyja przeprasza
ponad rok temu ocena: 29%  14
Ale wstyd! Takie osoby nie powinny do końca życia angażować się w lokalne życie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kadziak przeprasza
ponad rok temu ocena: 78%  13
Masz rację, nikt z wyrokiem nie powinien pchać się do polityki. Nieważne czy to biały czy opalony.
~ Dum dum
ponad rok temu ocena: 55%  12
Arbuzy psują się od głowy :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ max
ponad rok temu 11
To zależy ile dają.
~ bez paragonu
ponad rok temu ocena: 70%  10
Nie wykluczone, bo teraz będą mieli dużo funkcji w Partii do obsadzenia :)
~ Z ciekawości
ponad rok temu ocena: 65%  9
Czy to prawda, że Szczerbań zapisał się do PSL?
R E K L A M A
R E K L A M A