ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 Mądrakiewicz mpremium 12-18.11.2019
R E K L A M A

Jeden pijany wjechał do rowu. Drugiego ujął inny kierowca

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    8.07.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Utrata prawa jazdy, grzywna i więzienia to konsekwencje z jakimi muszą liczyć się kierowcy siadający za kierownice po alkoholu.

 

Niestety są i tacy, którzy nie przejmują się tym co im grozi. Niedawno Komenda Główna Policji podała, że funkcjonariusze obserwują wzrost liczby zatrzymań osób prowadzących pod wpływem alkoholu [ZOBACZ TUTAJ].

 

Tymczasem jarocińska policja poinformowała o kolejnych amatorach jazdy na podwójnym gazie.

 

5 lipca po południu policja otrzymała informację, że na ul. Kosińskiego w Kotlinie w rowie leży samochód. Pojazd znajdował się w pobliżu przejazdu kolejowego. Funkcjonariusze ustalili, że peugeotem partnerem kierował 39-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Mężczyzna nadmuchał 3 promile alkoholu. W trakcie kontroli okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

 

 

Wczoraj wpadł kolejny pijany uczestnik ruchu drogowego. 2,6 promila alkoholu miał w organizmie Ukrainiec, którego ujął w niedzielę wieczorem przypadkowy kierowca na ul. Kolejowej w Żerkowie.

Około 22.00 mieszkaniec gminy zauważył, że kierowca poruszający się przed nim fiatem punto może być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna zmusił go do zatrzymania. Podszedł do samochodu wyjął kluczyki i zawiadomił policję.

Obcokrajowiec przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

 

Czytaj również: Ten kierowca tę kłótnię z żoną zapamięta do końca życia

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mick79
4 miesiące temu ocena: 67%  1
Co się dziwić. policja jeździ tylko do zgłoszeń więc ludzie sami muszą egzekwować prawo :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A