R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Jechali za szybko. Stracili prawa jazdy

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    11.01.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 10 ocen 0 / 0%
A A A

Pierwszy pirat wpadł na ul. Śremskiej w Chociczy w sobotę kilka minut po godz. 9.00. Tam średzcy funkcjonariusze wypatrzyli jadącego z nadmierną prędkością nissana primerę.

R E K L A M A

- W terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje 50 km/h, obywatel Niemiec jechał z prędkością 117 km/h - relacjonuje mł. asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Niespełna dwie godziny później w ręce stróżów prawa wpadł kolejny amator szybkiej jazdy. Jarocińscy mundurowi kontrolowali krajową „11” w Cielczy. -

W pewnym momencie zauważyli jadącego od strony Jarocina opla zafirę. Po sprawdzeniu prędkości miernikiem okazało się, że kierujący poruszał się z szybkością 110 km/h - informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie. 31-latek z Ostrowa Wielkopolskiego stracił uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

Dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zygi
ponad rok temu ocena: 40%  10
Najpierw trzeba mieć odpowiedni sprzęt pomiarowy żeby komuś prawko zabrac !! A nie jak kumplowi zmierzyli 82 a na tachometrze w cięzarówce było 72 .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yeti
ponad rok temu ocena: 25%  9
i czym ich mierzyli iskrą czy lti 20-20 który mierzył może prędkość asfaltu, albo wody w w rurze jakiejś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kiler sebixów
ponad rok temu ocena: 94%  8
W Chociczy to debile gnają bez opamiętania. Duże i małe, fury i szroty za 500 +. Potem szok, że nagle czerwone się zapala na przejściu. Ten co gna przeleci, a ten jadący przepisowo musi się zatrzymać lub zwolnić jeszcze bardziej. Łapać frajerów ile się da. Albo najlepsze jak osobówka jedzie 50 km/h, a za nią w oddali szybciej duży to i tak zapala się czerwone, bo czujnik wyłapuje największy i najszybszy obiekt. Nie wspomnę o wymuszeniach na skrzyżowaniu na zakręcie w Komorzy. Nie trzeba tam lecieć jak debil, wystarczy 90, a debile i tak przed maskę wyskakują i pooowoli przyspieszają jeszcze się oburzając, że śmiesz mrugać i trąbić na jaśnie panów w lagunie za cenę butów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hahaha
ponad rok temu ocena: 100%  7
Sebixy i Dżesiki w swoim be-em-wu to krulofie drug !!! heh
~ aa
ponad rok temu ocena: 56%  6
No właśnie zamiast 400 zł kara 5000 zł, no i stare astry, laguny itp trza będzie zezłomować, chociaż nic do nich nie mam (nie każdego stać na nowe auto), ale odbierania prawa jazdy to zły pomysł
R E K L A M A
~ kdkskd
ponad rok temu ocena: 75%  5
w Jarocinie ta sama wiocha, buractwo rusza z piskiem opon starymi astrami i passatami żeby pokazać światu że ich auto jeszcze jeździ :-D
~ zenon
ponad rok temu ocena: 100%  4
A ja zamiast kary pieniężnej zastosowałbym kare w postać 20h sprzątania chodników w jakimś kolorowym wdzianku żeby od razu było wiadomo, że kolega ma coś za uszami. Chyba bardziej by to podziałało niż 400stówy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kierowca
ponad rok temu 3
Zenon, skończy się jak akcja kierowania alimenciarzy do prac społecznych. Przyniosą od lekarza medycyny pracy zaświadczenie, że takiej pracy wykonywać nie mogą.
~ aa
ponad rok temu ocena: 44%  2
Bardziej niż 400 stówy to by zabolało 5000 zł, za taki błąd - odbieranie prawa jazdy to zły pomysł.
~ Dobry kierunek karania
ponad rok temu ocena: 100%  1
O to jest bardzo dobra wiadomośc dla piratów drogowych . Macie przerwe i czas na kontemplacje ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A