ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AZegarmistrz_a1_podstrona

Jechał na ratunek. Miał wypadek. Teraz on potrzebuje pomocy

› Aktualności› Na sygnale 5 miesięcy temu    9.02.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Ratownicy medyczni z Jarocina nie pozostali obojętni na los swojego kolegi z Ostrowa Wielkopolskiego, który po wypadku w pracy znalazł się w trudnej sytuacji.

 

 

Na początku grudnia w Ostrowie Wielkopolskim zderzyła się karetka pogotowia ratunkowego z oplem mokka. Kierowca opla był zakleszczony w aucie. Po uwolnieniu przez strażaków, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przewieziony do szpitala. Pomimo wysiłku wielu osób, nie udało go się uratować [ZOBACZ TUTAJ]

Obrażeń w wypadku doznał także ratownik karetki. Nie dość, że nie może pracować, to jeszcze czeka go rehabilitacja. Jego koledzy z ościennych powiatów już się zjednoczyli. Organizują zbiórkę.

 

„Koleżanki i koledzy ruszamy z akcją "Zbiórka dla Anioła ". Nasz kolega, członek naszego związku zawodowego znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Na początku grudnia brał udział w wypadku karetki, która jechała ratować ludzkie życie. Jacek jest aktualnie po zabiegu stawu barkowego, czeka go rehabilitacja. Powrót do pracy jest dość odległy, a firma, w której był ubezpieczony, robi trudności w wypłacie odszkodowania. Dlatego właśnie powstała inicjatywa aby wspomóc naszego kolegę.

W tym celu w każdym Kole naszego związku, czyli w Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, Krotoszynie, Jarocinie i Kaliszu, u przewodniczących dostępne będą puszki do których będzie można składać dobrowolne datki. Pokażmy kolejny raz, że potrafimy się wspierać jako środowisko ratowników medycznych, że nie pozostawimy nikogo bez pomocy. Akcja będzie trwała do końca lutego” - czytamy na portalu społecznościowym NSZZ Ratowników Medycznych Południowej Wielkopolski.

W akcję włączyli się również jarocińscy ratownicy medyczni.

 


 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ IgoR
5 miesięcy temu 5
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raf
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
a może by tak podać nazwę zakładu ubezpieczeń gdzie wasz kolega i wy jesteście ubezpieczenia aby było wiadomo jaki zakład unikać. pozdrawiam i życzę zdrowia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkam
5 miesięcy temu ocena: 67%  3
Ja też potrzebuję rehabilitacji i pomocy po zjebanym zabiegu w szpitalu w Jarocinie i nikt na mnie pieniędzy nie nie zbiera sam sobie muszę radzić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pegaz
5 miesięcy temu ocena: 50%  2
Czyli jesteś samotny, czy osamotniony, to co nie masz rodziny, znajomych, kolegów z pracy. ??????Brawo Ratownicy Medyczni za 'solidarność" - tą Waszą ,naszą międzyludzką. Nie mylić z polityczną.-samo zło.
R E K L A M A