ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Jazda jarocińska. Na tych kierowcach czerwone światło nie robi wrażenia… [ZOBACZ WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    27.04.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 35 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Internauta

Jazda jarocińska. Dzisiaj mamy dla was sytuację ze skrzyżowania ul. Wrocławskiej w Jarocinie z ul. Powstańców Wlkp. Ta pierwsza stanowi miejską część drogi krajowej nr 15, która prowadzi między innymi do Krotoszyna.

I właśnie w powiecie krotoszyńskim jest zarejestrowany volkswagen transporter z przyczepą, wiozący kabiny ciągnikowe. Jadący nim kierowca zjeżdża na pas w prawo, kiedy na sygnalizatorze pali się już pomarańczowe światło… Na pasie obok jest jeszcze jadący seatem arosą.   

R E K L A M ASRT1 - Majówka - sb-nd

[ZOBACZ WIDEO]   

Film otrzymaliśmy od mieszkańca Jarocina

ZOBACZ więcej wideo z naszych dróg TUTAJ

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (35)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ grazka
11 miesięcy temu ocena: 100%  35
korki są czasami prawie od skrzyżowania do wiaduktu. Ale jak burmistrz tędy nie jeździ to co się będzie przejmować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zakręcona...
11 miesięcy temu ocena: 60%  34
Kamerka kamerką rzecz może i przydatna, ale po co od razu być konfidentem. Jak widać komuś się spodobało wysyłać takie nagrania
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kierowca
11 miesięcy temu ocena: 80%  33
tutaj przydałoby się rondo. Jeżdżę tędy codziennie. Z wrocławskiej skręcam na lewo na powstanców. Wystarczy że dwa auta chcą skręcić to robi się mega korek. miejsca na rondo sporo, dlaczego nie można by rozwiązać tego problemu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zZz
11 miesięcy temu ocena: 100%  32
my możemy apelować, mówić, ale i tak nikt nie wysłucha. Znowu będa tłumaczenia że nie ma pieniędzy. a na co są? na porządne chodniki też nie ma pieniędzy o ścieżkach rowerowych nie mówiąc. To gdzie my mówimy o budowie ronda..
~ Czyli lipa
11 miesięcy temu ocena: 70%  31
Będą tam korki to pewne . Burmistrz chciał zrobić łącznik przy Walcerku ale nowe władze w starostwie odrzuciły ten projekt . No i mamy co mamy .
R E K L A M A
~ Bezkolizyjnie
11 miesięcy temu ocena: 80%  30
Racja rondo by tu się sprawdziło
~ apel
11 miesięcy temu ocena: 86%  29
Dołączę się do twojego postu z apelem o budowę w tym miejscu ronda. Po otwarciu obwodnicy Jarocina tu się skupi największy ruch na Leszno i Wrocław. Bez ronda na tym odcinku od Orlenu do Jarkonu i na wlocie z Krotoszyna będzie megakorek non stop.
~ n.
11 miesięcy temu ocena: 100%  28
Ta krzyżówka jest niebezpieczna dla pieszych. Wiele razy z piskiem opon hamowały samochody bo strzałka zapaliła się na zielono i pieszy też miał zielone światło i wyszedł na pasy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yeti
11 miesięcy temu ocena: 100%  27
bo strzałka mówi że jest to warunkowy skręt i należy się zatrzymać przed nią. A nie jak duża część robi zapierdalać bo miał zieloną strzałkę
~ Źony tirowców są najwierniejsze
11 miesięcy temu ocena: 33%  26
Przecieź to było późno zielone albo wczesno czerwone czyli sprawa dyskusyjna panowie konfidenci!!! Jak kiedyś zauwaźe źe ktoś mnie nagrywa to wyjmę go z auta przez szybę- obiecuję. Zamontujcie sobie lepiej kamerki w domu żeby sobie później popatrzeć jak wam szwagry Źony obracają! Buhahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamerka musi być !
11 miesięcy temu ocena: 64%  25
Kamerka to dobra rzecz bo na przykład żaden kretyn w razie kolizji nie wmówi mi źe wjechałem na czerwonym skoro ja mam nagrane źe było zielone . Rozumiesz ćwoku jeden z drugim ???
~ Kalkulator
11 miesięcy temu ocena: 67%  24
Nie ma czegoś  takiego, jak wczesnoczerwone. Nie lubię kamerek, ale namówiłeś mnie - zapraszam, będziesz zęby zbierać tydzień.
~ Podglądacz
11 miesięcy temu ocena: 20%  23
Nic nie poradzisz to jest kompleks kapusty albo żal d..e ściska z powodu posiadania złomu zamiast auta albo z powodu braku wolnego czasu dla rodziny. Ogólnie za kamerą zakompleksiny idiota zawsze się kryje
~ Podane na tacy
11 miesięcy temu ocena: 80%  22
Mam nadzieje że Jarocińska Policja odczyta numery i pofatyguje sie z mandatem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NieZdalesDopolicji?
11 miesięcy temu ocena: 15%  21
Patrz żeby ktoś do ciebie się nie pofatygowal
~ guano
11 miesięcy temu ocena: 94%  20
...tak wygląda nasza rzeczywistość. A potem płacz bo wypadek poszkodowani i wielki lament bo OC drogie, ci którzy usprawiedliwiają taką jazdę juz dawno powinni mieć zabrane prawo jazdy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
11 miesięcy temu ocena: 33%  19
Na miejscu nagranego kierowcy zgłosił bym nagrywającego na policje. W Polsce owszem można używać wideorejestratorów, ale publikacja filmu w internecie nie jest zgodna z prawem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kalkulator
11 miesięcy temu ocena: 71%  18
Marek, tu nie ma czego wyjaśniać ani dopracowywać, jest prawo dotyczące fotografii i wideofilmowania, i to w zupełności wystarczy. Wolno filmować wszystko, wolno publikować wszystko z wyjątkiem wizerunku. Twarzy nie widać, numery rejestracyjne zakryte, wszystko jest w porządku.
~ Do ,,Do Marka bezmuzga"
11 miesięcy temu ocena: 50%  17
Chwileczkę ! Zajrzę do instrukcji. Mmm, Maa ... Maaa, matka. Matkę możecie pożegnać machaniem z tarasu widokowego
~ Do Marka bezmuzga
11 miesięcy temu ocena: 83%  16
A zgodna z prawem jest jazda na czerwonym ? A gdyby w tym czasie twoja matka ,żona lub siostra przechodziła przez pasy ?
~ Marek
11 miesięcy temu ocena: 27%  15
Kalkulator,prawda. Prawo nie jest w Polsce w pełni dopracowane jeśli chodzi o wideorejestratory. Rozumiem,że ważną sprawa są przepisy i w ogóle, ale to znaczy że najedziesz na linie ciągła i Cię nagrają i wyślą do gazety? Paranoja,bo przecież nikt nie jest wzorowy.
~ Kalkulator
11 miesięcy temu ocena: 80%  14
Marek, nieprawda.
~ Renegade
11 miesięcy temu ocena: 88%  13
Zapewne kierujacy sie ujawni by przyjąć 300 PLN mandatu hehe
~ Jdjdjdjdjdd
11 miesięcy temu ocena: 31%  12
Tak robic z konfidentami
~ Bartek
11 miesięcy temu ocena: 23%  11
Gosc skrecil w prawo, a sygnalizator ma strzalke zielona do prawoskretu. Owszem,ona sie nie palila w tym czasie jak przejezdzal ale w praktyce nie ma roznicy czy ona sie pali czy nie. Znam to skrzyzowanie i wiem,ze zapalenie sie zielonej strzalki nie oznacza,ze ruch prostopadly dostaje czerwone swiatlo. Ta zielona strzalka jest tylko zsynchronizowana z przejsciem dla pieszych,a widac przeciez,ze kierowca ustapil pieszym. Podsumowujac to kierowca nie zrobil jakiegos szczegolnego wykroczenia zeby trafic do internetu. Naprawde na terenie Jarocina nikt nie popelnia wiekszych wykroczen ze takie pierdoly publikujecie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 987
11 miesięcy temu ocena: 92%  10
Jeśli jeździsz samochodem na zasadzie, że znasz skrzyżowanie, wiesz kiedy, gdzie i jakie światło się zapali, to modlę się, żeby nie spotkać Cię na drodze. Brak słów...
~ Renegade
11 miesięcy temu ocena: 100%  9
Owszem nie paliła się... To jedyne zdanie oddajace rzeczywistość
~ ara
11 miesięcy temu ocena: 52%  8
To żenujące że portal zajmuje się takimi miernymi donosami jakiegoś frustraty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KalkulatorNiemadrujSie
11 miesięcy temu ocena: 0%  7
Zgadzam się w 100% zamiast donosic niech zatrudnia się w policji i każdy będzie robił co do niego należy a tak to jest zwykle donoszenie
~ Ola
11 miesięcy temu ocena: 38%  6
Kalkulator, takimi rzeczami powinna zajmować się policja, a nie gazeta
~ Kalkulator
11 miesięcy temu ocena: 71%  5
Jak w Ciebie albo w Twoje dzieci taki kierowca wjedzie, to zrozumiesz. Właśnie takimi rzeczami gazeta powinna się zajmować, bo to może dotyczyć każdego z nas.
~ mememe
11 miesięcy temu ocena: 57%  4
Wszyscy, którzy jeżdżą po osiedlu konstytucji "na skróty" żeby ominąć korki, z prędkością grubo ponad 70 km/h powinni stracić prawo jazdy!!! tu są drogi osiedlowe! na dodatek są ograniczenia do 30 km/h!!! cud po prostu, że jeszcze nikogo tu nie rozjechano. za mało progów zwalniających!!! Tu jest szkoła, przedszkole, przychodnia!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 987
11 miesięcy temu ocena: 56%  3
a może szanowny Pan redaktor napisze jakiś mądry artykuł o znaku D-40 / D-41. Proszę tylko to skonsultować z osobami kompetentnymi !!! Edukacja to podstawa, bo patrząc na stada baranów jeżdżących po osiedlach, to strach wychodzić z domu.
~ 987
11 miesięcy temu ocena: 71%  2
do ~mememe. Wiesz, że gdzieś dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Znak D-40 - strefa zamieszkania, o którym piszesz to 20km/h !!! i wiele innych, m.in.: 1) prawo pieszego do korzystania z całej szerokości drogi i pierwszeństwo przed pojazdami, 2) możliwość korzystania z drogi przez dziecko w wieku do 7 lat, bez opieki osoby starszej, 3) prędkość dopuszczalna pojazdu lub zespołu pojazdów w strefie zamieszkania wynosi 20 km/h, 4) zakaz postoju w strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Warto się zapoznać !
~ KAPOnie
12 miesięcy temu ocena: 36%  1
ORMOwcu nagrywaj swoją starą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A