R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Jazda Jarocińska. Jechał przez centrum miasta. Nagle przed maskę wyskoczył… [WIDEO]

› Motoryzacja› Inne 10 miesięcy temu    29.11.2017
Redakcja
komentarzy 24 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. Internauta jarocinska.pl

Jazda Jarocińska. Te znaki zna, a przynajmniej powinien znać, każdy posiadacz prawa jazdy w Polsce. Żółte tablice ostrzegawcze z wizerunkiem jelenia, które informują o możliwości napotkania na drodze dzikiej zwierzyny

„Stosuje się do oznaczania miejsc, w których zwierzęta dziko żyjące często przekraczają drogę, np. przy wjeździe do lasu o dużej ilości zwierzyny lub w miejscu przecięcia przez drogę dojścia do wodopoju. Miejsca takie można ustalić m.in. na podstawie informacji służby leśnej o szlakach wędrówek dzikich zwierząt” - tyle informacji kodeksowych.

R E K L A M A

 

Jest jeszcze żółta tablica z wizerunkiem krowy - informująca o możliwości pojawienia się na drodze zwierząt gospodarskich.

 

Ostatnio w mediach było głośno o mieszkańcu Tarnowa w Wielkopolsce, który ustawił znak ostrzegawczy… z wizerunkiem kota i tabliczką „zwolnij”. Czy znak podobnej treści powinien stanąć również w Jarocinie?

 

Nad tym półserio zastanawia się mieszkaniec, który nagrał to, co przydarzyło mu się na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie. [ZOBACZ WIDEO]. Był poranek, dość spory ruch. Kierowca jechał w kierunku ronda.

 

- Nagle, nie wiadomo skąd, na asfalcie pojawił się wielki szczur. Przebiegł w poprzek jezdni, po czym postanowił zawrócić. Widać, że to inteligentne zwierzę, wykorzystał lukę między pojazdami i przebiegł mi dosłownie przed maską - opowiada autor nagrania.

 

Latem na terenie Jarocina przeprowadzano akcję DERATYZACJI. Jak widać, chyba nie do końca udaną [ZOBACZ TUTAJ]

[ZOBACZ WIDEO]

JAZDA JAROCIŃSKA - zobacz więcej [TUTAJ]

ZOBACZ TEŻ -  Burmistrz wypowiedział im wojnę i wzywa: wszystkie ręce na pokład [TUTAJ]

R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (23)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 100%  23
Dobrze że do karambolu nie doszło ;D
~ Damian
10 miesięcy temu ocena: 100%  22
Ale news chyba tylko w Jarocińskiej już brakuje wam tematów? Musicie szczury wciągać do gazety żeby przeżyła wasza gazeta no brawo brawo Największa sensacja i sukces Gazety Jarocińskiej szczur na drodze :) To będzie chit normalnie kończącego się 2017 roku. Może za ten sukces szczurek obleje jeszcze z wami w sylwestra za to szczęście jaki stał się sławny dzięki wam ;D
~ AaA
10 miesięcy temu ocena: 80%  21
Oj Pana Bartka zabolało? Przynajmniej wiemy kto jest autorem tego reportażu, zasługującego co najmniej na nagrodę Pulitzera
~ Renegade
10 miesięcy temu ocena: 13%  20
Damianku zmień lekarza. Aktualny cię oszukuje...
~ Sitwa rządzi w gminie Jarocin
10 miesięcy temu ocena: 58%  19
Dlaczego nie ma już na stronie GJ, artykułu o tym jak DROBUD buduje łącznik o 1 mln zł drożej od Budimexu, z którym Skazany za .. zerwał umowę, bo chciał za dużo pieniędzy? Skazany za... zadzwonił czy jak ?
R E K L A M A
~ B.b
10 miesięcy temu ocena: 56%  18
A nie jest to czasami nasz opalony!? Coś podobny :D
~ Tak to oni
10 miesięcy temu ocena: 63%  17
To referendysta
~ Szczury w mieście
10 miesięcy temu ocena: 70%  16
To był jarociński szczur . W Jarocinie takich pełno . Rozmnoźyły się zbeszczelniały i nie mają skrupułów . Są inteligentne i zawsze wywąchają gdzie droga do koryta .Jak się jednego przegoni to zaraz znajdzie się dziesięciu następnych . Szczury to istna plaga w naszym mieście . Przydała by się deratyzacja i dezynsekcja . Ostatnio widziałem dwa tęgie szczury w pobliżu szpitala . Tam można się pożywić . Ale nie tylko tam . Problem narasta a rozwiązania nie widać .
~ Xxc
10 miesięcy temu ocena: 83%  15
McDonald's uciekł a miał zostać mcszczurem
~ mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 100%  14
Ło ludzie sensacja roku. Ja w Poznaniu czekałem sobie na tramwaj, a tu masz czmychnął sobie szczurek, ludzi się nie bał. Co do deratyzacji to jest ona raz w roku i to latem! Trutki wykładane w piwnicach budynków. A szczury szukają noclegów na zimę i pożywienia! Szczury wzdłuż Lipinki często spotykałem jeszcze jakiś czas temu w różnych miejscach także parku na Szubiankach czy przy parkingu na Św. Ducha, jak widać są nadal.
~ S11
10 miesięcy temu ocena: 73%  13
Wczoraj na rynku widzialem golebie ....
~ zdziwiony
10 miesięcy temu ocena: 60%  12
Wróciły? 2-3 lata temu były ich chmary, i wszystko jasne te dziwne blaszane strachy na rynku miały odstraszać gołębie, a straszyły też niejednego przechodnia ;)
~ #ROZBÓJ
10 miesięcy temu ocena: 43%  11
#ROZWÓJ
~ Buuuhaha
10 miesięcy temu ocena: 75%  10
Przecgodzicie samych siebie mega reporterzy
~ alex
10 miesięcy temu ocena: 100%  9
Wracał z zakupów w LIDLU ;) Kiedyś mi taki przebiegł w alejce sklepowej w TESCO w Poznaniu. Wiedzą gdzie dupkę grzać cwaniaki ;)
~ nmnw
10 miesięcy temu ocena: 79%  8
Latem byłem pociągiem w Środzie Wielkopolskiej załatwić parę spraw. Po mieście poruszałem się na piechotę. Jarocin a Środa to dwa różne światy. Chcą przechodzić przez pasy kierowcy sami zatrzymywali się i puszczali mnie widząc że dochodzę do przejścia (a przez jezdnię przechodziłem bardzo często). Kierowcy mają tam całkiem inną kulturę jazdy - jeżdżą spokojniej, wolniej, rozważniej. Już nawet nie wspominam o lepszej infrastrukturze - w ostatnim czasie wyremontowano tam wiele ulic, chodników, pobudowano mnóstwo ścieżek rowerowych. Inny świat w porównaniu do Jarocina, inna mentalność ludzi. Trzeba uważać by czasem nie zostać rozjechanym.
~ Ktoś taki
10 miesięcy temu ocena: 0%  7
Hahahaha to chyba Ci się Środy pomyliły :D jestem tam prawie codziennie,nie raz na ruski rok i latem :D (jak można wywnioskować z twojego wpisu) i jakoś tego wszystkiego nie zauważyłem ... Tak z czuję jakaś napinke PSR :D
~ nmnw
10 miesięcy temu ocena: 40%  6
To że w Jarocinie jeżdzą jak dziki...
~ tom
10 miesięcy temu ocena: 75%  5
A co to ma wspólnego z artykułem ?!
~ Zszokowana
10 miesięcy temu ocena: 96%  4
Dajcie to koniecznie na pierwszą stronę najnowszego numeru! Ta wiadomość odmieniła moje życie!
~ Żal.pl
10 miesięcy temu 3
Ciesz się że jak zawracał kobieto nie dobiegł do twojego domu pod pierzynke ;D Jeszcze go może nie raz ujrzysz to dasz mu buzi że tak Cię zszokował biedny Jarociński futrzak
~ 231
10 miesięcy temu ocena: 92%  2
Wcześniej gęś czy kaczka przechodząca przez jezdnie, teraz szczur, co nastepnym razem będzie na głownej? Biedronka, a może mrówka?:) Jeju widac, ze NIC W TYM JAROCINIE SIE NIE DZIEJE!!
~ Mysz
10 miesięcy temu ocena: 92%  1
Wieści poniżej dna :)
R E K L A M A
R E K L A M A