R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

Jarota z Ostrovią na remis

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    27.01.2018
Dawid Borucki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Jarota Jarocin w pierwszym zimowym sparingu zremisował z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 1:1.

R E K L A M A

 

 

W pierwszych minutach niewiele działo się na boisku. Obie drużyny próbował się wybadać i grały dość statycznie. Ciekawiej zaczęło robić się po 20 minucie meczu. Pierwsi groźniej zaatakowali goście, ale nie zdołali pokonać bramkarza Jaroty. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, ale do przerwy bramki nie padły.

W drugiej połowie piłkarzy przywitała mgła, która mocno utrudniała grę oraz oglądanie spotkania. Lepiej w tych trudnych warunkach odnaleźli się Jarociniacy. W 58 minucie Adam Wróblewicz pokonał golkipera rywali strzałem z przewrotki. Ten gol jednak nie dał zwycięstwa podopiecznym Marcina Woźniaka. W 84 minucie Ostrovia doprowadziła do remisu po nieporozumieniu w polu karnym Jarociniaków.

Więcej o pierwszym występie Jaroty w 2018 roku w najbliższym numerze „Gazety”

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ wstyd
  11 miesięcy temu ocena: 0%  4
  szkoda grajków.... chciałbym dużego inwestora i drugą ligę w Jarocinie.. jest to możliwe ... natomiast potrzebny jest inwestor... ktoś kto utopi trochę pieniędzy.. duża firma.. która prawie bezinteresownie będzie pompować pieniądze. np.. rem bud... bud rem... hydro marko... biernacki...no i rybhand.. dołożymy do tego RBB Stal.. i II liga jak nic.... zapraszamy sponsorów!!!! fi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ aaa
  11 miesięcy temu ocena: 67%  3
  Wstyd to mi za Ciebie, że nie masz pojęcia co to jest sparing i przygotowanie. Proponuję zainteresować się rzutem gów.n.em w dal, bo piłka i pozostałe dyscypliny są za trudne.
  ~ jarock
  11 miesięcy temu 2
  Jarocie potrzebny napastnik ! Co z Boruniem i Frimpongiem ? Dlaczego z innych portali możemy dowiedzieć się, że Kierzek przechodzi do Jaroty ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kibic
  11 miesięcy temu ocena: 20%  1
  Może Lewandowski ?
  R E K L A M A
  R E K L A M A