R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Jarota z Ostrovią na remis

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    27.01.2018
Dawid Borucki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Jarota Jarocin w pierwszym zimowym sparingu zremisował z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 1:1.

R E K L A M A

 

 

W pierwszych minutach niewiele działo się na boisku. Obie drużyny próbował się wybadać i grały dość statycznie. Ciekawiej zaczęło robić się po 20 minucie meczu. Pierwsi groźniej zaatakowali goście, ale nie zdołali pokonać bramkarza Jaroty. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, ale do przerwy bramki nie padły.

W drugiej połowie piłkarzy przywitała mgła, która mocno utrudniała grę oraz oglądanie spotkania. Lepiej w tych trudnych warunkach odnaleźli się Jarociniacy. W 58 minucie Adam Wróblewicz pokonał golkipera rywali strzałem z przewrotki. Ten gol jednak nie dał zwycięstwa podopiecznym Marcina Woźniaka. W 84 minucie Ostrovia doprowadziła do remisu po nieporozumieniu w polu karnym Jarociniaków.

Więcej o pierwszym występie Jaroty w 2018 roku w najbliższym numerze „Gazety”

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ wstyd
  8 miesięcy temu ocena: 0%  4
  szkoda grajków.... chciałbym dużego inwestora i drugą ligę w Jarocinie.. jest to możliwe ... natomiast potrzebny jest inwestor... ktoś kto utopi trochę pieniędzy.. duża firma.. która prawie bezinteresownie będzie pompować pieniądze. np.. rem bud... bud rem... hydro marko... biernacki...no i rybhand.. dołożymy do tego RBB Stal.. i II liga jak nic.... zapraszamy sponsorów!!!! fi
  ~ aaa
  8 miesięcy temu ocena: 67%  3
  Wstyd to mi za Ciebie, że nie masz pojęcia co to jest sparing i przygotowanie. Proponuję zainteresować się rzutem gów.n.em w dal, bo piłka i pozostałe dyscypliny są za trudne.
  ~ jarock
  8 miesięcy temu 2
  Jarocie potrzebny napastnik ! Co z Boruniem i Frimpongiem ? Dlaczego z innych portali możemy dowiedzieć się, że Kierzek przechodzi do Jaroty ?
  ~ Kibic
  8 miesięcy temu ocena: 20%  1
  Może Lewandowski ?
  R E K L A M A
  R E K L A M A