Jarota straciła zwycięstwo w końcówce [WIDEO]

Jarota straciła zwycięstwo w końcówce [WIDEO] - Zdjęcie główne

O piętnaście minut za długo trwał mecz w Koninie.

Zabrakło kwadransu dobrej gry w wykonaniu piłkarzy Jaroty Jarocin, a wyjazdowy mecz z Górnikiem Konin zakończyłby się zwycięstwem gości. Gracze JKS-u od początku prowadzili grę, ale ich ataki nie przynosiły gola. Dopiero w 31. minucie Filip Szewczyk znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali strzelając z kilku metrów prosto do siatki.

Po przerwie świetnym strzałem popisał się Mateusz Molewski i goście prowadzili już 2:0. Do czasu. Ostatni kwadrans należał do Górnika. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Paweł Błaszczak, a minutę później wynik spotkania ustalił Jan Paczyński. Niewiele brakowało, a Jarota wróciłaby do domu z pustymi rękami, ale kapitalnej okazji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał strzelec ostatniego gola w tym meczu.

Górnik Konin - Jarota Jarocin 2:2 (0:1)
0:1 - Filip Szewczyk (31.)
0:2 - Mateusz Molewski (57.)
1:2 - Paweł Błaszczak (75.)
2:2 - Jan Paczyński (76.)

Jarota: Daniel Malina - Piotr Skokowski, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Damian Błaszczyk - Jędrzej Ludwiczak, Michał Grobelny, Mateusz Molewski (82. Łukasz Rylukowski), Filip Szewczyk (69. Jacek Pacyński) - Christian Nnamani (88. Krzysztof Matuszak), Hubert Antkowiak