Jarota minimalnie lepsza od Elany Toruń na zakończenie sezonu

› Sport i rekreacja 4 miesiące temu    19.06.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
Mecze Jaroty z Elaną zawsze wzbudzały dużo emocji. Nie tylko tych sportowychMecze Jaroty z Elaną zawsze wzbudzały dużo emocji. Nie tylko tych sportowych fot. Sebastian Matyszczak/Archiwum GJ

Zwycięstwem zakończyli kolejny sezon w III lidze piłkarze Jaroty Jarocin.

Zanim jednak do tego doszło, nasi piłkarze musieli poradzić sobie z bardzo szybko straconą bramką. Był to scenariusz, do którego podopieczni Jaroty Jarocin są już przyzwyczajeni, bo miał miejsce co najmniej kilka razy w tym sezonie.

Po niespełna pół godzinie gry było już 1:1 za sprawą Huberta Antkowiaka, który kilka minut przed przerwą dołożył jeszcze drugiego gola. Kiedy wydawało się, że schodząc do szatni w lepszych nastrojach będą gracze z Jarocina, w ostatnich sekundach pierwszej połowy świetnym strzałem popisał się Krystian Tomaszewski i było 2:2.

Po zmianie stron nie było już takiego strzelania. Oba zespoły zmieniły podejście do meczu i wyczekiwały momentu, w którym będzie można boleśnie zaatakować rywala stwarzając wymarzoną okazję do objęcia prowadzenia. Na nasze szczęście, lepszą celnością wykazali się w drugiej połowie gracze z Jarocina, a dokładnie Mateusz Molewski, który w 67. minucie ustalił wynik spotkania na 3:2.

Elana Toruń - Jarota Jarocin 2:3 (2:2)
1:0 - Mateusz Grudziński (4.)
1:1 - Hubert Antkowiak (25.)
1:2 - Hubert Antkowiak (38.)
2:2 - Krystian Tomaszewski (44.)
2:3 - Mateusz Molewski (67.)

Jarota: Daniel Malina - Piotr Skokowski, Jędrzej Ludwiczak, Dawid Piróg, Damian Błaszczyk (13. Łukasz Rylukowski), Filip Szewczyk (84. Jakub Czapliński), Michał Grobelny, Jacek Pacyński (90. Mateusz Dunaj), Damian Pawlak, Mateusz Molewski, Hubert Antkowiak (90. Alan Janowski)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -