Jarota lepsza od lidera! [WIDEO]

Jarota lepsza od lidera! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Końcówka meczu w Koszalinie była, jak prawdziwy horror.

Kiedy w 77. minucie Gwardia Koszalin obejęła prowadzenie, kibice Jaroty Jarocin mogli mieć najczarniejsze myśli. Piłkarze JKS-u pokazali jednak prawdziwy charakter i w trzy minuty odwrócili losy spotkania wygrawając 2:1 z dotychczasowym liderem tabeli III ligi.

Gole Piotra Skokowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego i Huberta Antkowiaka, który w ostatnich minutach świetnym strzałem wykończył kontrę, pozwalają wierzyć, że piłkarze z Jarocina wracają na właściwe tory, a sromotne porażki z Lechem II Poznań i Świtem Skolwin były jedynie wypadkami przy pracy.

Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 1:2 (0:0)
1:0 - Robert Ziętarski (77.)
1:1 - Piotr Skokowski (83.)
1:2 - Hubert Antkowiak (86.)

Jarota: Sebastian Kmiecik - Jędrzej Ludwiczak, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Michał Grobelny, Jacek Pacyński (82. Christian Nnamani), Filip Szewczyk, Mateusz Molewski (90. Damian Błaszczyk) - Damian Pawlak, Hubert Antkowiak