R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jarota Jarocin pokonała Piast Kobylin

› Sport i rekreacja 2 miesiące temu    4.08.2018
Dawid Borucki
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

W ostatnim sparingu podczas letnich przygotowań do sezonu 2018/2019 Jarota Jarocin pokonała 2:0 Piast Kobylin.

R E K L A M A

 

 

Od pierwszych minut to Jarociniacy dominowali na boisku. Bliski otwarcia wyniku już na początku meczu był Piotr Skokowski, ale uderzył nad bramką. W 20. minucie rywali uratował słupek. Przed szansą zdobycia bramki był Mikołaj Łopatka. Wreszcie Jarocie udało się osiągnąć cel. W 38. minucie po dośrodkowaniu Daniela Tomaszewskiego gola na 1:0 zdobył strzałem głową Mateusz Molewski. Do przerwy 1:0 dla JKS-u.

Jarota bardzo dobrze rozpoczęła drugą połowę. Niepełna 120 sekund po wznowieniu gry bramkę na 2:0 strzelił Łopatka. Duży udział miał w tym Jakub Czapliński, który urwał się rywalom i wyłożył piłkę napastnikowi Jaroty. W dalszej fazie spotkania swoje sytuacje mieli Marcin Banaszak, Igor Skowron oraz Jakub Orzłowski. Wynik jednak się nie zmienił. Podopieczni Marka Nowickiego w sprawdzianie generalnym pokonali 2:0 Piast Kobylin.

Już w sobotę, 11 sierpnia Jarota rozpocznie zmagania w III lidze grupie II. Na początek Jarociniacy zagrają w Malborku z Wierzycą Pelplin. Początek o 17.00.

Jarota Jarocin: Mateusz Filipowiak (46’ Sebastian Kmiecik) – Daniel Tomaszewski (46’ Jakub Czapliński), Marcin Banaszak, Igor Skowron, Radosław Barabasz, Piotr Skokowski (46’ Maksymilian Boczek) – Mateusz Dunaj (38’ Benjamin Wrembel, 65’ Jakub Orzłowski), Jędrzej Ludwiczak, Jakub Nowak (46’ Dawid Piskuła), Mateusz Molewski (46’ Kacper Radoszewski, 82’ Gabriel Sołtysiak) – Mikołaj Łopatka (55’ Paweł Sworacki)

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ l
2 miesiące temu ocena: 0%  4
no i trener z jarocina goluchuw to samo
~ f
2 miesiące temu ocena: 0%  3
trenerzy z jarocina zlosliwie namawiaja mlodych
~ kibic
2 miesiące temu ocena: 0%  2
nie rozumiem, o co chodzi?
~ kibic
2 miesiące temu ocena: 100%  1
szkoda że w kobylinie ponoć nasi wychowankowie...a nie u nas
R E K L A M A
R E K L A M A