Jarota Jarocin pokonała KS Opatówek

Jarota Jarocin pokonała KS Opatówek - Zdjęcie główne

Jarota Jarocin wygrała 4:1 z KS Opatówek w środowym meczu towarzyskim rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie.

Pierwsze minuty były spokojne w wykonaniu obu drużyn. W 15. minucie Filip Brzostowski wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Molewskiego. Jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W 27. minucie świetną interwencją popisał się bramkarz gości przy uderzeniu Mikołaja Łopatki. W 37. minucie udało się otworzyć wynik meczu. Miłosz Kowalski z 14-15. metra pewnym uderzeniem po ziemi pokonał bramkarza gości.

Druga połowa była skuteczniejsza w wykonaniu JKS-u. Dwie dobre okazje na początku meczu miał ponownie Łopatka, ale nie udało się pokonać bramkarza gości. W 65. minucie uderzenie na wślizgu Jakuba Orzłowskiego poleciało nad poprzeczką. Wreszcie w ostatnim kwadransie rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw gola zdobył Dawid Idzikowski po zagraniu Adriana Radojewskiego, który miał również udział przy trzecim golu. Bramkę w 82. minucie zdobył Dawid Piskuła. W 85. minucie Opatówek zdobył honorowe trafienie. Dośrodkowanie Mateusza Spychalskiego zaskoczyło Sebastiana Kmiecika. Tuż przed końcem meczu kontrę i podanie Jakuba Czaplińskiego wykorzystał Daniel Tomaszewski, ustalając wynik meczu na 4:1

Skład Jaroty: Mateusz Filipowiak (46’ Sebastian Kmiecik) – Igor Skowron (80’ Marcin Banaszak), Krzysztof Czabański, Marcin Banaszak (46’ Adrian Radojewski), Piotr Skokowski (65’ Alan Janowski) – Jakub Nowak (65’ Dawid Idzikowski), Mateusz Dunaj (46’ Jędrzej Ludwiczak), Mateusz Molewski (65’ Daniel Tomaszewski), Filip Brzostowski (46’ Jakub Czapliński) – Mikołaj Łopatka (65’ Jakub Orzłowski), Miłosz Kowalski (46’ Dawid Piskuła)