R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Jarota i Gołuchów zagrali jak równy z równym

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    12.07.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

To był bardzo wyrównany mecz, choć momentami gra Jaroty przyprawiała o ból zębów.

 

R E K L A M A

 

Brak filarów środka pola pokazał, że gra JKS-u bardzo kuleje. Testowani zawodnicy w meczu przeciwko LKS-owi Gołuchów nie spisali się najlepiej i jeśli kilku z nich podpisze kontrakty z klubem, patrząc przez pryzmat pierwszego sparingu, można zapomnieć o tym, że godnie zastąpią m.in. Damiana Pawlaka i Mateusza Molewskiego, którzy zmienili barwy klubowe.

Dopiero kiedy na murawie pojawili się Jacek Pacyński, Krzysztof Matuszak czy Christian Nnamani, gra Jaroty zaczęła przypominać tę, do jakiej nasi piłkarze przyzwyczaili nas w zakończonym niedawno sezonie.

CZYTAJ TEŻ: Duże zmiany w Jarocie

Na szczęście był to dopiero pierwszy sparing i jest jeszcze trochę czasu na udoskonalenie formy. Także tej strzeleckiej, bo urlopy i wakacje sprawiły, że celowniki niektórym graczom mocno się rozregulowały.

Wiedzieliśmy, że Gołuchów się wzmocnił i nie będzie to słaby przeciwnik. Wiadomo, że wynik jest bardzo ważną rzeczą, ale na razie podchodzimy do sparingów w ten sposób, że testujemy zawodników, którzy będą mogli wzmocnić drużynę, bo brakuje nam kilku graczy do podstawowego składu. Dlatego pierwsze sparingi w większym wymiarze czasowym zagrają właśnie ci gracze, żeby mogli pokazać się trenerowi - mówi Piotr Garbarek, kapitan JKS-u.

Jarota Jarocin - LKS Gołuchów 1:1 (0:0)
0:1 - Michał Giecz (69.)
1:1 - Szymon Grodzki (71.)

Jarota: Mateusz Filipowiak - Alan Janowski (65. Dawid Krzyżaniak), Piotr Garbarek (70. zawodnik testowany), Jędrzej Ludwiczak (67. Szymon Grodzki), zawodnik testowany (46. Dawid Dolata) - Mateusz Dunaj, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany (60. zawodnik testowany) - zawodnik testowany (60. Christian Nnamani), Jakub Czapliński (46. Jacek Pacyński)

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tomek
11 miesięcy temu 6
Ci którzy odeszli dostali lepsze oferty finansowe. Niewielu kibiców wie, ze średnia placa zawodników Jks wynosi uwaga 800 złotych. Takie są fakty. Zawodnicy którzy odeszli w innych klubach nawet 4 ligowych zarabiają po 2 tysiące złotych. Trener Jaroty może sue tylko przyglądać i czekać jak inne ekipy z 2 i 1 ligi będą zamykały swoje kadry, wtedy jest szansa na jakiegoś grajka z odpowiednimi umiejętnościami. Prawda jest taka, ze jks z takim budżetem podejściem zarządu i urzedu miasta powinien grac w okręgowe i tak niestety może się niedługo stać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gtr
11 miesięcy temu ocena: 25%  5
Grać chłopakami z jarocina i okolic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibol
11 miesięcy temu ocena: 50%  4
Cenny remis z Gołchowem! Na początek rozgrywek 4ligowych!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roksana
11 miesięcy temu ocena: 50%  3
W tej chwili jest 11 zawodników w pierwszej drużynie!!!!!!!!! Przecież to jest dom wariatów a nie klub!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lipiec 2017
11 miesięcy temu ocena: 40%  2
O zawodników nie chodzi, wystarczy, że Zarząd mocny - sami swoi.
R E K L A M A
~ Rokw11
11 miesięcy temu ocena: 60%  1
I tylu do gry wystarczy, szkoda kasy!!! Reszta młodzi ale nasi!
R E K L A M A
R E K L A M A