R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Jarota i Akademia Reissa walczyły w swoich turniejach [FOTO]

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    7.12.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

Dwa turnieje - sześć drużyn Jaroty i Akademii Piłkarskiej Reissa w Jarocinie.

 

R E K L A M A

 

Od rana do popołudnia młodzi piłkarze Jaroty Jarocin i Akademii Reissa rywalizowali w sobotę o jak najwyższe miejsca w dwóch turniejach, którymi byli gospodarzami: Jarota Cup i Jarocin Cup.

Jarota Cup
W sobotę młodzi piłkarze JKS-u zajęli trzecie i ósme miejsce w zawodach toczonych w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego. Podopieczni Piotra Skokowskiego stanęli na najniższym stopniu podium, choć mieli szansę nawet na grę w finale, a więc o złoto. Stracili jednak gola na 50 sekund przed końcem meczu półfinałowego, co pozwoliło im walczyć zaledwie i aż o trzecią lokatę. Ich koledzy nie byli tego dnia w równie dobrej formie i zakończyli rywalizację bez szansy na podium.

Niedziela także nie była szczęśliwa dla zawodników Jaroty, którzy również musieli uznać wyższość rywali i im oddać pole do walki o jak najwyższe miejsce na podium. Nasi gracze nie dostali się do fazy premiującej grę w półfinałach.


Jarocin Cup
Powody do zadolonia po sobotnim turnieju mają młodzi gracze APR-u Jarocin. Drużyna "niebieskich" wygrała turniej w roczniku 2005, a ich koledzy w pomarańczowych strojach zajęli trzecie miejsce. Do bezpośredniego starcia między oboma zespołami doszło w półfinale. Wtedy niebieska ekipa nie pozostawiła złudzeń kolegom wygrywając 6:0. "Pomarańczowi" powetowali sobie tę porażkę w meczu o trzecie miejsce wygrywając z Calisią Kalisz 4:2.

ZOBACZ HARMONOGRAM CYKLU TURNIEJÓW JAROCIN CUP

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ŁS
  11 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Akademia ma "swój" turniej Reiss Cup, a Jarocin Cup to turniej JAROCINA!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rodzic
  11 miesięcy temu ocena: 100%  1
  gratulacje akademia Reissa za fajny turniej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A