R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jarocińscy urzędnicy zakończyli rok z nagrodami

› Aktualności 11 miesięcy temu    2.02.2018
Anna Konieczna
komentarzy 17 ocen 0 / 0%
A A A

- Urzędnicy gminni bardzo ciężko pracują, a za ekstra wysiłek należy dodatkowo wynagradzać. Tak powinien postępować każdy pracodawca - argumentuje dodatkowe gratyfikacje burmistrz Adam Pawlicki.

 

R E K L A M A

Włodarze gminy i powiatu na nagrody dla swoich podwładnych przeznaczyli ponad 140 tysięcy złotych (70 tysięcy powiat i 77 tysięcy gmina - przyp. red.). Ta kwota został podzielona między 140 osób pracujących w starostwie powiatowym oraz w urzędzie miejskim.

Z tym, że i starosta i burmistrz jednogłośnie deklarują, że oni sobie żadnych gratyfikacji nie przyznawali.

„Nagrody zostały przyznane zgodnie z art. 105 kodeksu pracy, czyli za wzorowe wypełnianie obowiązków pracowniczych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie wydajności i jakości” - napisał rzecznik urzędu Jacek Szczepaniak.

[o innych nagrodach wręczonych przez burmistrza Jarocina przeczytasz TUITAJ]

Kto ile dostał - przeczytasz w „Gazecie Jarocińskiej.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (17)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ system marksistowski
11 miesięcy temu ocena: 100%  17
Trzynastki już wypłacone ? Podwyżki podatków i opłat zatwierdzone ? Żeby nie zabrakło na nagrody
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Moja kasa
11 miesięcy temu ocena: 100%  16
Przeciesz urzedasy nie wytwazaja zadnych dobr wiec sie pytam z jakiej okazji premie??? A tak wogole to dostaja z naszych podatkow. Czy ktos sie pytal czy podatnicy sie zgadzaja na to. JA SIE NIE ZGADZAM!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pi$
11 miesięcy temu ocena: 67%  15
zobaczcie w gazecie oświadczenie miro$ławnego w radzie spółdizelni mieszkaniowej doi jeszcze ale brakuje mu do janu$zka odrazu do spółdzielni mieszkaniowej zięc miro$ławnego wsadzony na etat
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie głosowałem na ZJ i Skazanego za .., zbyt dobrze ich znam
11 miesięcy temu ocena: 74%  14
No napracowali się: SENIORA wygrał ten co miał, ale to jest nic: ŁĄCZNIK nie dosyć, że robi ten co miał, to o jeszcze o 1 mln zł drożej :-)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 84%  13
A za co co oni zrobili ile zarobili dla nas samych z skond te fundusze na nagrody przecież państwo nie ma swoich pieniazkow ma od nas podatników .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Michu
11 miesięcy temu ocena: 62%  12
Dla Ciebie nagrodą będzie słownik
~ Trele
11 miesięcy temu ocena: 40%  11
Skondowni
~ Banach
11 miesięcy temu ocena: 90%  10
No tak, urzędasy się napracowały, więc im się należy. Co mają powiedzieć Ci, którzy uczciwie pracują, a o nagrodach mogą pomarzyć? Często bywam w tych urzędach i kultura, pracowitość dla nich to obce pojęcia. Traktują petenta jak zło konieczne, jak zaraze. Przyszedł, coś chce, a tu przecież kawa stygnie. Kompetencje żadne, ale kasa ma się zgadzać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Budowlaniec
11 miesięcy temu ocena: 75%  9
Do taka prawda. Nie podoba się w urzędzie to zapraszamy na budowę. W ten ziąb, przeciągi, błoto,ubrudzony po pachy i w dodatku praca na wysokości. Praca w godz 6-17. Zobaczymy ilu urzędasów porzuci swoje ciepłe foteliki i gifty pod biórko na rzecz 4tyś na budowie. No zapraszamy jakoś ani jednego nie widać.
~ gminnik
11 miesięcy temu ocena: 100%  8
@taka prawda Nie, nie, nie... zupełnie ignorujesz ciąg przyczynowo-skutkowy. To nie jest tak, że dzięki urzędnikowi budujemy, rejestrujemy samochody itd. Do budowania, remontowania, kupowania i sprzedawania, nie jesteście nam wcale potrzebni. Kiedy nie bylo urzędników od samochodów, ludzie budowali, kupowali i sprzedawali samochody. Zanim powstały wydziały do spraw budownictwa, budowano, sprzedawano, burzono różne budowle. Miasta rozwijały się, ludzie podróżowali, dziedziczyli i pracowali, a brak urzędnika wcale im w tym nie przeszkadzał. Fajnie to widać, kiedy porównamy rozwój społeczeństw w złotym okresie dla Europy. Na przełomie XIX/XX wieku mieliśmy dwa modele i do dzisiaj one funkcjonują. Na zachodzie "państwo, które wtrąca się możliwie mało" i "państwo biurokratów" - carska Rosja. W tym pierwszym urzędnik miał ułatwiać życie. W drugim systemie, to "od urzędnika zależało". Gdzie jest zachód, a gdzie demoludy z Najnaśniejszą Rzplitą na czele? Po 30 latach jesteśmy najbiedniejszym krajem w UE. Z dominującą pensją 1700 "na rękę". Dziękujemy wam urzędnicy.
~ taka prawda
11 miesięcy temu ocena: 22%  7
Według ciebie kto pracuje uczciwie? W jakich zawodach? Jak nie masz zielonego pojęcia jak wygląda faktycznie praca urzędnika to się nie wypowiadaj. Każdy myśli, że tylko cały dzień urzędnik pije kawę i nic nie robi a prawda jest taka, że to dzięki nim możecie np. budować, rejestrować samochody itd. i tego typu urzędnicy zarabiają nędzne ~2000 zł na rękę (tak tak, każdy myśli że urzednicy zarabiają kokosy...), gdzie "uczciwie" pracujący np. budowlaniec, elektryk itp. zarabia może i 2x tyle,ale to urzędnik jest ten zły...
~ Michu
11 miesięcy temu ocena: 76%  6
Nie wierzę że Stanley nic sobie nie dał razem z Miro$ławnym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nagrody dla zasłużonych kumpli
11 miesięcy temu ocena: 73%  5
Mazurkowi dać bo to podobno tytan pracy . Tak prawił płatny członek . Mirosławny też by sobie polzbruk położył przed chałupą . Kuzdżałowi też dejcie bo dróg się nabudował co nie mi ara i Jasiowi co to opłatki w torbie nosi , bo dzięki niemu macie te posadki i apanaże :)))
~ Will
11 miesięcy temu ocena: 75%  4
Nie mogą sobie dać bo zbierają żeby dołożyć wykonawcy rozbudowy szpitala. Na proarcie spikerka mówiła że tyle roboty dodatkowej doszło że hoho.
~ Paw
11 miesięcy temu ocena: 78%  3
Można prosić o imienną listę tych którzy wykonali ,,nadprodukcję'' ? Dużo tych ,,Pstrowskich ''?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paw
11 miesięcy temu ocena: 83%  2
Wiele biurew albo jak kto woli urzedasów ma wybitne zdolności przystosowawcze potrafią lizać .... nawet dwóm panom . Jest to pokrzyżowanie karalucha,szczura i wszy - prostej sprawy jednak u nich nie załatwisz jednak wydaje im się że są najmądrzejsze na świecie - fakt ,są cwane. Szczęściem dla nas petentów jest kilka wyjątków, Ci jednak trzynastek pewnie nie dostaja.
~ Paw
11 miesięcy temu ocena: 80%  1
Ooo ! Biurwy minusują.
R E K L A M A
R E K L A M A