ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Jarociniacy wystąpią na finał festiwalu w Poznaniu

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    13.03.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Michał Skrzpczak

Jarociński projekt „Żywa Akademia Pana Kleksa”, który był jednym z wydarzeń ubiegłorocznego Jarocin Festiwal będzie można zobaczyć w Poznaniu, podczas finału największego polskiego festiwalu showcase’owego - Enea Spring Break.

 

 

 

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie - impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników! Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia.

 

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów - zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego. W tym roku, po raz pierwszy, Enea Spring Break zagra także w niedzielę – 28 kwietnia. Na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim Estrada Poznańska przygotuje piknik dla rodzin i wszystkich spragnionych relaksu na świeżym powietrzu. Tam właśnie zabrzmi „Żywa Akademia Pana Kleksa”. Początek o godz. 14.00.

 

[ZOBACZ TUTAJ] XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” na przełomie marca i kwietnia z występem Sarsy

 

Jarociński projekt powstał w ubiegłym roku z myślą nie tylko o najmłodszych, ale jako przedsięwzięcie integrujące całe pokolenia. Jego inicjatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, która wraz z muzykiem i nauczycielem Tomkiem Jankowskim, przy wsparciu Instytutu Książki oraz Gminy Jarocin przygotowała projekt w ramach Jarocin Festiwal 2018. „Żywa Akademia Pana Kleksa” to interaktywne widowisko, którego podstawą jest muzyka. Wybrane piosenki z wszystkich trzech filmowych adaptacji przygód Ambrożego Kleksa bawią, uczą, wzruszają, ale przede inspirują. Stąd obecność w repertuarze również autorskich piosenek.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Alicja
3 miesiące temu 1
Kto jeszcze wystąpił na festiwalu? Czy oni- http://www.ateliegrupa.pl... też tam byli?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji