R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jarociniacy na wielkim zlocie w Gdańsku [VIDEO, ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    7.08.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Profil społecznościowy hufca ZHP w Jarocinie

40 harcerzy oraz 4 instruktorki z jarocińskiego hufca ZHP uczestniczą w zlocie, który od wczoraj trwa w Gdańsku. Organizowany jest na 100-lecie Związku Harcerstwa Polskiego i odzyskania przez Polskę niepodległości. Odbywa się pod hasłem „Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro”.

 

 

R E K L A M A

Spotkanie harcerzy z całej Polski potrwa do 16 sierpnia. Dla uczestników będzie to nie tylko czas zabawy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności czy poznania Gdańska i Pomorza, ale również służby lokalnym społecznościom, u których będą gościć. Oficjalna ceremonia otwarcia rozpoczęła się dzisiaj o godz. 14.00.

 

Szczególnie efektownym punktem zlotu ma być utworzona z uczestników największa „żywa” flaga Polski. Harcerze pobiją w ten sposób dotychczasowy krajowy rekord Guinessa. Sercem imprezy jest utworzone niemal na 100 ha Wyspy Sobieszewskiej miasteczko zlotowe z całą infrastrukturą. Centrum logistyczne wydarzenia, gdzie odbywać się będzie m.in. rejestracja uczestników, ulokowano w kompleksie targowym Amber Expo. Codzienne na trasie między Letnicą a Wyspą oraz na zajęcia w różnych częściach województwa harcerzy będzie wozić 85 autokarów.
 

 

 

 

 

 

Jak jarocińscy harcerze uczcili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego CZYTAJ TUTAJ

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A