R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_Wielkanoc_A1
R E K L A M A

Jarocin. Zabierz głos w sprawie nowej „jedenastki”.

› Aktualności 6 dni temu    15.04.2019
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Proponowany przebieg drogi S11 przez gmine JarocinProponowany przebieg drogi S11 przez gmine Jarocin fot. Materiały GDDKiA

Jarocin. Budowa S11. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje budowę kolejnego odcinka drogi S11. Po otwarciu nowej obwodnicy Jarocina rozpoczęły się prace projektowe na drogi ekspresowej od Kórnika do Ostrowa Wielkopolskiego.

Jaki przebieg proponowany jest przy gmine Jarocin - przyjdź na spotkanie i wyraź swoje zdanie.

 

R E K L A M A

 

Przebieg nowej drogi ekspresowej S11 na odcinku Kórnik - Ostrów Wlkp. będzie tematem spotkania informacyjnego, które odbędzie się w Witaszycach. Konsultowany będzie proponowany przebieg „jedenastki” przez gminę Jarocin [o otwarciu nowej obwodnicy Jarocina - czytaj TUTAJ].

 

 

Swój udział w spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele: poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i Biura Projektowego JPL Project, które opracowuje dokumentację oraz gminy Jarocin.

 

 

[o ważnej zmianie organizacji ruchu w centrum Jarocina - czytaj TUTAJ i zobacz MAPĘ objazdów]

 

 

Uczestnicy zostaną poinformowani o planach budowy nowej drogi ekspresowej S11, będą się mogli zapoznać z proponowanymi wariantami przebiegu trasy i zgłaszać swoje opinie oraz pytania.

 

 

[wylączona sygnalizacja świetlna na strategicznych skrzyzowaniach w Jarocinie - zobacz gdzie i dlaczego - szczegóły TUTAJ]

 

 

Spotkanie odbędzie się w środę - 24 kwietnia o godzi. 16.30 w Zespole Szkół w Witaszycach (ul. Szkolna 1a).

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dziadzia
6 dni temu ocena: 100%  4
https://www.gddkia.gov.pl/pl/a... Jedenaście lat temu był plan. Poczekamy lekko do 2030 na planowaną S11, więc nie na co się spinać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ erg
6 dni temu ocena: 100%  3
Na ich stronie widnieje że realizacja do 2022r. Nawet gdyby w tym czasie zaczęli budowę to już by było dobrze.
~ Dob.
6 dni temu ocena: 100%  2
Dla gminy Kotlin korzystny jest korytarz 2 i 3 bo tam jest węzeł Kotlin inaczej trzeba będzie zjeżdżać w Witaszycach lub Pleszewie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A