ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOLNE MIEJSCE G1
R E K L A M Astodoła wielkanoc a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarocin. Protest w obronie sędziów. AKCJA również przed jarocińskim sądem [WIDEO]

3 miesiące temu    18.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 101 ocen 6 / 33%
A A A
Protest przed jarocińskim sądem w obronie sądów i sędziówProtest przed jarocińskim sądem w obronie sądów i sędziów fot. Janek Marcinkowski

Dzisiaj przed sądami w całym kraju ma się odbyć spontaniczna akcja protestacyjna w obronie sędziów. Czy jarociniacy też się do niej przyłączą?

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

 

Do akcji protestacyjnej pod hasłem „Dziś sędziowie - jutro Ty” zachęcają: Stowarzyszenia Sędziów Iustitia i Themis, Stowarzyszenie Adwokatów Defensor Iuris, Stowarzyszenie Prokuratorów Lex Super Omnia, Inicjatywa Wolne Sądy, Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP, Akcja Demokracja, Front Europejski oraz Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

 

 

[o podobnej akcji protestacyjnej przed sądem w Jarocinie pisaliśmy TUTAJ]

 

 

Protest ma mieć charakter spontaniczny i ma się rozpocząć o godzinie 18.00 przed sądami w całym kraju. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jednym z miejsc, które przyłączy się do akcji jest Jarocin.

 

[AKTUALIZACJA 20.01]

W szczytowym momencie pod budynkiem Sądu Rejonowego w Jarocinie zebrało się kilkadziesiąt osób. Byli to głównie starsi mieszkańcy miasta, którzy przynieśli ze sobą znicze i transparenty.

 

Na największym z nich znalazło się hasło "Nie dla represjonowania sędziów" - zobacz więcej TUTAJ. 

 

W happeningu uczestniczyli również sędziowie na co dzień orzekający w Jarocinie, w tym sędzia Maciej Gruchalski, były prezes SR w Jarocinie. 

 

[ZOBACZ WIDEO PONIŻEJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Czy uważasz, że wolność sądów i niezawisłość sędziów jest w Polsce zagrożona?

Protesty w obronie sądów i sędziów 

ankieta dodana 19.12.2019, ilość wszystkich głosów: 962
Tak
27%
Nie
71%
Nie interesuje mnie to
1%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 2 głosów: 6 (33%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (101)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ adjhada
19 dni temu 101
Zawartość tej strony artykułu uważam za dość interesującą i przydatną dla mnie, dziękuję za udostępnienie https://apkxyz.com/apk/share-m...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oko
2 miesiące temu ocena: 100%  100
Koniec Kasty nadzwyczajnej. Wreszcie i ich może dopaść sprawiedliwość jeżeli nie będą działali zgodnie z prawem. Do tej pory byli nieomylni i bezkarni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
2 miesiące temu ocena: 0%  99
po wynikach ankiety widać że ten szary lud nadal nie rozumie o co chodzi popierając to co się dzieje szkoda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sary lud
2 miesiące temu ocena: 100%  98
Sary lud okazuje się że nie jest taki głupi i wszystko rozumie. Przykład Twojej kariery a nieszczęścia dla Jarocina pokazuje jak sądy są bezczelne w swojej bucie i arogancji robiąc z Ciebie władzę.
~ Darek
3 miesiące temu ocena: 100%  97
Wystąpienie tam Martuzalskiego potwierdza że radykalne zmiany w sądownictwie są konieczne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czarnoksieznik
3 miesiące temu ocena: 20%  96
Brawo Panie Macieju Wielki szacunek za odwage
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kojot
3 miesiące temu ocena: 100%  95
Martuzalski tak mówił jakby był najebany...a najlepsza jest końcówka jego wypowiedzi..."aby trwały do końca świata i jeden dzień dłużej...i na wieki wieków amen"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiktor
3 miesiące temu ocena: 78%  94
Komunistyczna hydra mota się. Koniec komuny w sądach jest bliski.Uklad okrągłego stołu i ochrona Bolka kończy się po pół wieku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaśmin
3 miesiące temu ocena: 80%  93
a co się dzieje z oskarżonymi członkami PISu pracownikami starostwa byłem wicestarostą Mirosławem D, Jackiem Sz. i Witoldem B. w procesie karnym o działania przestępcze w ramach wykonywania obowiązków służbowych ??????????????????????????? Jak w tej sprawie zachowała się starościna Lidia Czechak??????????????????? gdzie etyka, gdzie sprawiedliwość, gdzie prawo? na pewno nie w PISie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sedzia:)
3 miesiące temu ocena: 33%  92
W Polsce obowiązuje domniemanie niewinności...
~ Raz sierpem raz młotem
3 miesiące temu ocena: 72%  91
Komuchy się zebrały
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwert
3 miesiące temu ocena: 93%  90
A dzisiaj opozycji nawet do sejmu się przyjść nie chciało. Ciekawe jak to jest czuć się pożytecznym idiotą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sebix
3 miesiące temu ocena: 93%  89
Szalona co Ty tam robisz? lepiej w domu posprzątaj przed światami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taka prawda
3 miesiące temu ocena: 85%  88
Określenie ,,kasta" wzięło się nie z PIS tylko jednej z Pań sędzin, która uważała swoje środowisko za ,,nadzwyczajną kastę". Ta sama co mówiła, że chce zemsty jakkolwiek to nie brzmi. Chodzi o to, że sędziowie są bezkarni w tym układzie, tak więc i słusznie nazwano ,,nadzwyczajną kastą" tak jak politycy i ,,celebryci". Komunistyczni sędziowie zajmują posady do dzisiaj i mają się dobrze, nie chodzi o wszystkich mianowanych w tym okresie, tylko tych związanych z pewnymi procesami, sprawami. Niektórzy z nich sami łamią prawo, nie ponosząc konsekwencji, a potem sami skazują innych za podobne przestępstwa- szczyt hipokryzji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zmiany zawsze napotykają na opór. Szczególnie tych co wolą aby było po staremu, bo tak jest lepiej dla nich. Ale czy również dla innych?
3 miesiące temu ocena: 83%  87
A Mariusza Z. byłego prezesa wysypiska za czasów burmistrza Martuzalskiego nie było? 5 lat prokuratura prowadzi śledztwo. Dwa lata temu postawiono mu zarzuty. A aktu oskarżenia do dzisiaj nie ma, chociaż prokuratura twierdziła że w połowie grudnia będzie. Tu też by się przydała jakaś reforma. I jak będzie to będą protesty i wielkie halo. No niestety panowie Sędziowie jakby było dobrze to nikt by nic nie zmieniał. A nie jest dobrze. Niestety. I zmiany są konieczne. Inna sprawa jakie zmiany. Co wasze środowisko zrobiło żeby było lepiej. Niestety chyba niewiele. Zostawmy czas rządów PiS. Ale jak 8 lat rządziła Platforma Obywatelska i PSL co zmieniliście wspólnie i w porozumieniu żeby było lepiej, żeby sprawy się nie przedawniały albo nie trwały 8 lat? Pasował wam ten dziurawy system, bo dla swoich można było wykorzystać dziury? Poczytajcie sobie jak cześć waszego środowiska sędziów, kuratorów i prokuratorów uczestniczyła w reprywatyzacji kamienic w Warszawie. Polecam wprost.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ moja władza
3 miesiące temu ocena: 29%  86
ale mądre przemyślane nie na szybko zmiany tak jak teraz jest to robione. wchodzimy z deszczu pod rynnę.Gdzie konsultacje społeczne Dzisiaj cała władza jest skupiona w jednych rękach Dlaczego prokuratura nie może przez 3 lata załatwić sprawy wisielców z Wrocławia, wież Srebrna itd.Jest jeszcze gorzej niż było
~ :(
3 miesiące temu ocena: 93%  85
Raz wżyciu byłam w Sądzie .Sędzia -arogant .Oskarżony ,a później winny obrażał świadków , poszkodowanego ,biegłego ,(który nie wytrzymał i wyszedł z sali ).....A sędzia co ? ano niezły ubaw miał ! Jeszcze sugestie ,że może poszkodowany zrezygnuje z oskarżenia.... Ot kultura!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawski
3 miesiące temu ocena: 50%  84
do nadzyczajni zaraz zdzwonię do nieusuwalnego Banasia a jak poseł się nie nadaje można go zwolnić ??????
~ nadzyczajni
3 miesiące temu ocena: 75%  83
jeżeli sędzia się nie nadaje do pracy to czy można go zwolnić?? no właśnie - każdego można, tylko nie ich; jak was zwolnią z pracy do ci powiedzą żebyś zmienił zawód, a oni?
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 80%  82
z każdym zawodzie się tak spotkasz w u lekarza sprzedawcy mechanika itd. po prostu tacy są ludzie nieważne na zawód wykonywany
~ oleo
3 miesiące temu ocena: 24%  81
dzisiaj sędziowie juto my
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oleo
3 miesiące temu ocena: 14%  80
do my już dawno temu ale jeszcze masz wolność słowa, wyrażania opinii wiary poglądów politycznych otwarte granice przynajmniej jeszcze nie wiadomo jak długo a jak cała władza będzie w jednych rekach będzie jak za komuny lub jak w chinach gdzie w internecie jest cenzura
~ my już dawno temu
3 miesiące temu ocena: 92%  79
My to już dawno jesteśmy na straconym. Władza i to każda, nawet ta sędziowska, kiedy zechce może dorwać nam się do tyłka i nie mamy szans na obronę. Mają policję, mogą wejść kiedy zechcą i wsadzić nas za cokolwiek do paki. Mogą nam zablokować konto. Mogą wszystko. Nas to może co najwyżej adwokat na dokładkę kopnąć w du.ę i to za nasze pieniądze.
~ klimat taki mamy
3 miesiące temu ocena: 80%  78
jestem obrażony do bulu emisją CO2 podczas protestów (świeczki)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ekolog
3 miesiące temu ocena: 38%  77
szyszko już nie wytnie
~ 123a
3 miesiące temu ocena: 60%  76
Twój bul jest przejmujący
~ Ggg
3 miesiące temu ocena: 75%  75
To trzeba było szybko drzewa sadzić i samemu wstrzymać odfech hahaha Węgiel od Ruskich na pewno ma mniejszą emisję Co2
~ Paweł
3 miesiące temu ocena: 100%  74
Komentatorzy albo plują albo liżą. A mnie się marzy jakieś konstruktywne myślenie.Uważam, że wszystkie strony konfliktu powinny usiąść i wypracować najlepsze rozwiązanie Być może będzie trzeba nieco zmienić konstytucję, która była uchwalona gdy nasz nowy ustrój był jeszcze bardzo słaby. Ale żeby do tego doszło to pan Ziobro nie powinien być szefem od sprawiedliwości bo jego pęd do władzy jest zbyt wielki no i ma porachunki z sędziami co nie sprzyja obiektywizmowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Precz z komuną
3 miesiące temu ocena: 77%  73
Potrzebna jest głęboka reforma sądownictwa i repolonizacja mediów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ggg
3 miesiące temu ocena: 19%  72
Masz racje niech wszystko będzie Kaczyńskiego sąd trybunał konstytucyjny prokurator generalny
~ Ggg
3 miesiące temu ocena: 31%  71
Sędziowie czy to się komuś podoba czy nie wpisują się w trójpodział władzy w naszym kraju i z pewnością mają dużo większe prawo do decydowania o tym co się dzieje w naszym kraju niz kościół katolicki .Który wtrąca się w każdą dziedzinę naszego, życia zwłaszcza tą polityczną.Gardzi środowiskiem LGBT a kocha PiS na czele, którego stoi gej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do roboty się lepiej weźcie. Proponujecie zmiany które przyspieszą orzekanie.
3 miesiące temu ocena: 61%  70
A kto jak nie sędziowie rożnicuje sędziów na lepszych i gorszych? Sędzia to sędzia. Czy PiS powołuje kucharzy i aptekarzy na sędziów? Zgodnie z prawem wszyscy sędziowie są równi. Krytykując swoich kolegów podwążają zapisy Konstytucji. Oni mogą krytykować sędziów którzy nie są z ich układu. Tego nie dostrzegają. Ale jak ktoś "nadzwyczajną kastę" krytykuje to wielkie larum. Ulica i zagranica. Anarchia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
3 miesiące temu ocena: 54%  69
A jesteśmy w Unii Europejskiej? To ona zwróciła uwagę na błędy w KRS i w innych ustawach za rządu PIS. Jak nam się to nie podoba to może pożegnajmy Unię?
~ maciek
3 miesiące temu ocena: 71%  68
Coś mało tych towarzyszy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu ocena: 58%  67
Nie popieram tej akcji! Brawo PIS! Jedziemy dalej!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
3 miesiące temu ocena: 39%  66
Nie muszę lubić sędziów ale sposób ich "załatwiania" przez PIS jest co najmniej arogancki. Stąd hasło jakie pojawia się na tych demonstracjach. "Dzisiaj my jutro wy" - może być aktualne. Stąd należy sędziom pomagać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ X????
3 miesiące temu ocena: 33%  65
Jarocinski Lepper Stanisław Gonada był?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
3 miesiące temu ocena: 100%  64
Martuzalskiego nie porownuj do Leppera
~ jan
3 miesiące temu ocena: 37%  63
nikt nie lubi pisu a jednak wygrał dlaczego? bo swałszowali wszystko robią pod siebie!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenek
3 miesiące temu ocena: 50%  62
Ciecie sWałszowali
~ Qwert
3 miesiące temu ocena: 71%  61
Kilkadziesiąt osób , to raczej gdyby zsumować wszystkie protesty, może by się znalazło. Co najważniejsze, jeżeli w politycznych wiecach nadal biorą udział sędziowie, to tylko potwierdza jak konieczna jest reforma i szybkie wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu sędziów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Otto
3 miesiące temu ocena: 69%  60
Układ zamknięty się broni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olo
3 miesiące temu ocena: 29%  59
poczekaj jak będziesz miał dostać spadek który kiedyś należał do Państwai sędzia będzie z PISu NC nie dostaniesz
~ Zenek
3 miesiące temu ocena: 62%  58
Żal mi was przygłupy dzieci tvnu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lola
3 miesiące temu ocena: 40%  57
za chwile będzie tylko TVP kierowane przez PIs a ne wolne media poczekaj jak ci internet zablokują bo poco ja masz TVP
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 46%  56
piszecie kasta a czy w ogóle wiecie co to oznacza czy powtarzacie to co PIS wam powie pomyślcie trochę zobaczcie jakie teraz są układy jacy ludzie są w spółkach skarbu państwa jacy są wybierani teraz sędziowie a miało być transparentnie jawnie i inaczej jak za amtej władzy a co jest jeszcze większe kolesiostwo. zobaczcie kto sie teraz dostaje o trybunału konstytucyjnego i za jakie zasługi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ trzeba też protestować przeciwko starostom i prezesom z pisu
3 miesiące temu ocena: 67%  55
a kiedy będą protesty przeciwko aparatczykom pisowskim którzy są na państwowych posadach, np. są prezesami państwowych spółek, są burmistrzami albo pożal się boże starostami i starościnami???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szary obywatel RP
3 miesiące temu ocena: 66%  54
Jak zawszę protestują sędziowie, pracownicy sądów z rodzinami plus adwokaci. Jest ich około 30 - 40 osób. Znamy tych sędziów bo oni są tutaj od lat osiemdziesiątych, mogą robi do 100 lat a może wyżej byle układ był taki sam a forsa sama wpłynie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skazany
3 miesiące temu ocena: 62%  53
Który z sędziów jest tu( w Jarocinie) od lat osiemdziesiątych??? Chyba masz na myśli tych leżących przy Cichej. Z tego co wiem, to najstarszy z nich (żyjących) w 1990r. miał 21 lat, czyli ok. 1996r. mógł zostać sędzią.
~ Neon
3 miesiące temu ocena: 61%  52
W takich miastach jak Jarocin PIS ma żniwa ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozczarowana
3 miesiące temu ocena: 49%  51
Czytam komentarze i nie chce mi się wierzyć, że Jarociniacy - moi krajanie - są takim zaściankiem i aż tak mózgi wyprał im PIS !!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gizmo
3 miesiące temu ocena: 83%  50
Konfederacja - za 2 lata nikt nie będzie wiedział co to był za twór....
~ Zwykły człowiek
3 miesiące temu ocena: 71%  49
Do rozczarowana zasciankiem jesteś Ty bo lewactwo cię zindoktrynowalo ja od lat 90 reformy waszego guru Balcerowicza pracuje w dużych miastach a tamci to dopiero mają poglądy
~ do Ubawionego
3 miesiące temu ocena: 52%  48
do Ubawionego : jest prymitywnym ciemniakiem i gówno rozumiesz z tego co cie otacza bo po prostu jesteś niczym
~ Ubawiony
3 miesiące temu ocena: 50%  47
Moja droga, nie wyprał im mózgi, tylko bielmo z oczu im odjął ! Polacy przejrzeli i zobaczyli, jak dawali się dymać przez te wszystkie lata, jak wciskano bezczelnie ciemnotę, że tak musi być ! Skończyło się ! Jak Pisiory nie dadzą rady z "kastą", porządek zrobi KONFEDERACJA !
~ Ostatni sprawiedliwy
3 miesiące temu ocena: 54%  46
Mam nadzieję że uda się rozbić nadzwyczajną kastę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 50%  45
zgadzam się obejrzy TVP i powtarza co mu powiedzieli
~ bezprawy i niesprawiedliwy
3 miesiące temu ocena: 29%  44
jak ładnie pisowcy wbili "ostatniemu sprawiedliwemu" przekaz dnia do mózgu :D
~ neo
3 miesiące temu ocena: 84%  43
Wszytko niech rozwalą
~ 123a
3 miesiące temu ocena: 72%  42
Komentarze pokazują jaki jest poziom wiedzy w społeczeństwie. Przecież nie chodzi o konkretnych sędziów tylko o rozdział, o niezależność polityczną, o trójpodział władzy!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ moja władza
3 miesiące temu ocena: 60%  41
do uchroń Panie Boze trójpodział władzy nie ma warunków każda władza jest niezależna a teraz jest jeden człowiek który jest prokuratorem generalnym ministrem sprawiedliwości i posłem Patri pasuje Ci to ????? bo mi nie
~ uchroń Panie Boze
3 miesiące temu ocena: 55%  40
Trójpodział władzy na warunkach sędziów... 'najlepiej będzie jak było" kto to powiedział?
~ Qwert
3 miesiące temu ocena: 70%  39
Przecież sądy są wolne i to nawet bardzo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 56%  38
Sądy może tak ale sędziowie już nie skoro muszą orzekać zgodnie z linią władzy a nie zgodne z własnym sumieniem
~ Najbardziej WOLNE sądy
3 miesiące temu ocena: 83%  37
Więc o co im chodzi ? Chcą żeby były jeszcze WOLNIEJSZE ?
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 61%  36
Najważniejszy jest trójpodział władzy czyli każda władza musi być niezależna. Władza ustawodawcza którą jest sejm i senat władza wykonawcza którą jest prezydent i władza sądownicza gdzie są sędziowie. Jeżeli skończy się trójpodział władzy to w Polsce skończy się demokracja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 60%  35
Do Zwykły człowiek tylko prawo musi być konstytucyjne. Władza komunistyczna też uchwaliła prawo i represjonowała wielu ludzi walczących o wolność Jak dzisiaj jest uchwalane prawo w 1 tydzień bez konsultacji społecznych zgodnie z linią tej władzy dziwne historia lubi się powtarzć
~ Zwykły człowiek
3 miesiące temu ocena: 50%  34
Do uczciwy właśnie NIE WOLNO sędziom orzekać z ich sumieniem bo wtedy mamy wyroki stronnicze oni mają orzekać zgodnie z obowiązującym prawem bo każdy z nas ma swoje zdanie poglądy i to może prowadzić do złych wyroków. Jarocinski sąd też nie jest wolny od kontrowersyjnych wyroków ma na swoim koncie ofiary sedziowskiej patologi
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 57%  33
do uczciwego pajaca nie rząd jak już parlament jaka ty szkołę kończyłeś???? czy ty wiesz w ogóle co oznacza słowo rząd wydaje mi się że nie
~ Qwert
3 miesiące temu ocena: 86%  32
Doucz się, prezydent nie jest władzą wykonawczą.
~ do uczciwego pajaca
3 miesiące temu ocena: 80%  31
Uczciwy cepie prezydent nie jest w Polsce władza wykonawczą tylko rząd!!!!!!!! co za pajace w tym jarocku
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 55%  30
władze sądowniczą ne tylko władzę ustawodawczą i wykonawczą poczytaj trochę o modelach organizacji panstwa
~ nie protestuję
3 miesiące temu ocena: 88%  29
Każdą niezależną władzę powinno wybierać się w wyborach powszechnych. Niewybrana władza w wyborach nie jest niezależna.
~ pegaz
3 miesiące temu ocena: 53%  28
W Szczecinie nawet Pan Andrzej Milczanowski broni sędziów i bardzo dobrze . tzn.- bardzo żle ocenił ba ośmieszył obecnego prezydenta. Coś chyba jest na rzeczy , że byli opozycjoniści ten haniebny projekt negują. Zawsze z wyroku sądu jedna strona będzie niezadowolona. Pamiętajcie jedno ,nie jesteś z pisowskiej sekty z nimi nie wygrasz. Dziś SĘDZIOWIE -jutro my. Już zabierają się za emerytury mundurowe byłych żołnierzy i innych służb- ba nawet co służyli po roku 1990, potem zajmą się tymi co pracowali w jakichkolwiek instytucjach państwowych, nauczycieli ,urzędników , . PS> PiS i PO to jest to samo dno, dlatego mamy taki popis dążenia do totalitaryzmu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kwachu
3 miesiące temu ocena: 67%  27
brawo Tomek ale to raczej jednak dążenie do autorytaryzmu niz totalitaryzmu.
~ pegaz
3 miesiące temu ocena: 56%  26
Tak wiem o tym, to nie brednie tylko podaję fakty, to tak samo jak z senatorem (byłym) Piniorem co chciał , Kwaśniewskiego i Millera powiesić , za Kiejkuty. Niestety , ale jesteśmy jako społeczeństwo podzieleni , ba nawet do siebie wrogo nastawieni, nawet w rodzinach, i o to temu jak piszesz Kaczorowi i jego sługom z pierwszych cwaniaków chodziło. PS. Berman się w grobie cieszy. PS. Nie chodziło tylko o Oleksego. . Wałęsa to już inna bajka.
~ Co za brednie pegaz
3 miesiące temu ocena: 88%  25
Milczanowski z Wałęsą Oleksego wysadził z siodła premierostwa... To też nie dziwota, że na pisiorów pluje, bo ze stajni Bolka się wywodzi, a wiadomo, Wałęsa to by Kaczora w łyżce wody... A sędziowie są i bardzo porządni i trafiają się nędzne kreatury, niestety tych ostatnich, czarnych owiec coś niezwykle ciężko jest się pozbyć i to jest właśnie na rzeczy !
~ prawda
3 miesiące temu ocena: 78%  24
Staszkowi Martuzalskiemu już nawet skompromitowany sąd nie pomoże. A on tak jak Pionior nie pomoże sądowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolek
3 miesiące temu ocena: 55%  23
Precz z postbolszewią w sadach - 700 komuchów orzeka w dalszym ciagu . Nie o take Polske żeśmy się bili .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolek
3 miesiące temu ocena: 20%  22
Bolus bracie moj a wiesz ze prezes TK Przyłębska tez dostała nominacje sedziowska w latach 80???
~ Ona
3 miesiące temu ocena: 61%  21
Może walczyłeś o taką, w której do Trybunału Konstytucyjnego wybiera się zasłużonego komunistycznego prokuratora??
~ Sąd to syf
3 miesiące temu ocena: 74%  20
Jeśli myślicie że w obecnych sądach odnajdziecie sprawiedliwość to znaczy tylko tyle że nie mieliście z tym syfem do czynienia. Same kolesiostwo i układy. Nawet w Jarocinie jak nie wezmiecie jednego slusznego adwokata to będzie lipa. A jak go wezmą twoji oponenci to wiadomo że przegrasz. Wiem co piszę. Sądy należy uzdrowić dla dobra wszystkich!!! A nie ogladam tvp ani tvn.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 42%  19
TAK PIS je uzdrowi i wstawi tam swoich kolesi
~ Mc
3 miesiące temu ocena: 54%  18
Poczekajcie poczekajcie ludziom sie oczy otworza jak zlaza kiedys wniosek o zadosc uczynienie od panstwa Polskiego a nowa ustawa zakazuje wszczynania jakiego kolwiek postepowania sadowego wymierzonemu przeciw instytucja panstwowym. Ludzie otworzcie oczh tu chodzi o to by zamknac nam ryje i mamy zapier..... za miske ryzu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ant
3 miesiące temu ocena: 42%  17
"Śędzia". Ale debil.
~ do Kodziarza
3 miesiące temu ocena: 75%  16
Śędzia który zarabia 10tys /mc to ma cię w dup.. i twoja miske (czy ty masz ja pełna czy pusta ) a adwokat to cie oskubie jak kurę przed rosolem głupolu .
~ Jaro
3 miesiące temu ocena: 49%  15
Cały Jarocin pod sąd precz z pislandią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lol
3 miesiące temu ocena: 45%  14
Wspieram Sędziów całym sercem. Oni powinni być niezależni. To, co robi PIS to próba wywierania presji. Kraj schodzi na psy. Ci, którzy oglądają pisowską tv mają zryty łeb i nic więcej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ostatni sprawiedliwy
3 miesiące temu ocena: 68%  13
Nie mam zamiaru bronić nadzwyczajnej kasty dopóki nie przestanie nią być.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 50%  12
podaj jaki sędzia che radzić oni tylko chcą sadzić zgodnie z własnym sumieniem a nie jak im PIS rozkaże
~ Ostatni sprawiedliwy
3 miesiące temu ocena: 70%  11
Jak nie wiesz co to nadzwyczajna kasta to zapytaj tej pani sędzi co właśnie tak określiła grupę sędziów. Sędziowie są od sądzenia a nie od rządzenia- trojpodzial władzy.
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 45%  10
A co to jest nadzwyczajna kasta???? i czy wiesz ogóle co to jest trójpodział władzy????
~ MłodyJarociniak
3 miesiące temu ocena: 46%  9
Czy ludzie na prawde nie mają co robić tylko sterczeć pod budynkiem sądu i wrzeszczeć?? naoglądają sie tvpis a potem maniane odpierdzielają... Widać ze TVPis mózgi ludziom totalnie sprało....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jerzy
3 miesiące temu ocena: 64%  8
I w Jarocinie nie brakuje ludzi co wzdychają za komunistyczną władzą ,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczciwy
3 miesiące temu ocena: 72%  7
chodzi Ci o Pana Piotrowicza????
~ Qwert
3 miesiące temu ocena: 82%  6
Czy to zgromadzenie będzie legalne? Czy na tym zgromadzeniu będą również podsądni, przeciwko którym tocza się procesy, i czy będą wykrzykiwać do sędziów, że ich wspierają?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 75%  5
I pałą i pałą i pałą przez łeb tak nasza policja zarabia na chleb Niech ich tłuką jak tych biednych rolników bo przecież mamy równo uprawnienie
R E K L A M A