ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Jarocin ma... kandydata na kandydata. Czy będzie miał posła?

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    9.07.2019
Kuba Piotrowicz
komentarzy 71 ocen 5 / 20%
A A A
Na zdjęciu: Mariusz Witczak, poseł PO (z lewej) i Stanisław Martuzalski, radny powiatu jarocińskiego Na zdjęciu: Mariusz Witczak, poseł PO (z lewej) i Stanisław Martuzalski, radny powiatu jarocińskiego  fot. www.jarocinska.pl

Jarocin. Wybory parlamentarne 2019. Jarocin. Kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. 

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019


Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej lider Koalicji Obywatelskiej na Południową Wielkopolskę Mariusz Witczak ogłosił, że jarociniak znalazł się na wstępnej liście kandydatów do Sejmu w okręgu numer 36, a więc w okręgu kalisko-leszczyńskim. O kogo chodzi i czy nasz kandydat na kandydata ma szansę zostać posłem?

 

 

- Przygotowujemy listy do wyborów parlamentarnych. Kandydatem na kandydata do Sejmu z Ziemi Jarocińskiej będzie Stanisław Martuzalski. Burmistrz, starosta to osoba z odpowiednimi kompetencjami na to stanowisko. Jeżeli chodzi o Ziemię Jarocińską to przewidujemy jeszcze jedną osobę, którą będzie kandydatem na kandydata do Sejmu, ale ogłosimy ją w odpowiednim momencie – powiedział Mariusz Witczak


 

W trakcie konferencji padło nazwisko pleszewskiego radnego Piotra Kusiakiewicza, który również został kandydatem na kandydat do Sejmu. Na razie nie wiadomo, które miejsce na liście otrzyma Stanisław Martuzalski.  - Jest za wcześnie na to, aby przewidywać, kto będzie miał, które miejsce na naszej liście wyborczej. Gdy tylko uformujemy listy podamy je do wiadomości publicznej - zapowiedział Mariusz Witczak


 

W trakcie konferencji padło pytanie dlaczego Stanisław Matruzalski zdecydował się przyjąć propozycję Koalicji Obywatelskiej. Zainteresowany zapowiedział, że zrobił to z dwóch powodów:

 

- Dla mnie ważna jest Polska, Wielkopolska, ale również, a może przede wszystkim powiat i gmina. Burze się gdy słyszę, że obecne władze chcą wyciąć wiele hektarów lasów po to, żeby w ich miejsce powstał łącznik pomiędzy drogami krajowymi 11 i 15. Moim drugim priorytetem jest służba zdrowia, czyli temat rzeka, który nie jest ruszany w Jarocinie. Chciałbym, żeby dzięki mojemu małemu udziałowi udało się zorganizować środki na lepsze funkcjonowanie szpitali powiatowych.


 

Według ostatnich sondaży tylko zjednoczona opozycja jest w stanie pokonać PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych. W przypadku połączenia się Koalicji Obywatelskiej, SLD, PSL i Wiosny w jeden blok wynik ten wynosi 43 procent. Nie zanosi się jednak na to, żeby PSL łączył się w jedną koalicję z ugrupowania lewicowymi. Jak mówił prezes ludowców Władysław Kosiniak – Kamysz PSL chce, żeby do wyborów poszły dwa bloki koalicyjne centrowy (PSL i KO) i lewicowy (SLD, Wiosna, Razem), ponieważ to może mocno osłabić partie rządzącą czyli PiS. Gdyby jednak każde ugrupowanie szło swoją drogą to PiS mógłby liczyć na 40 punktów procentowych, KO na 26, Wiosna na 6. Na granicy progu znalazłby się Kukiz 15’, a do Sejmu nie weszłyby PSL i SLD.

 


 

ZOBACZ WIDEO Z KONFERENCJI PRASOWEJ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Czy Twoim zdaniem Stanisław Martuzalski ma szansę zostać posłem w jesiennych wyborach parlamentarnych?

Czy Twoim zdaniem Stanosław Martuzalski ma szansę zostać wybrany posłem w jesiennych wyborach parlamentarnych?

ankieta dodana 09.07.2019, ilość wszystkich głosów: 188
Tak
23%
Nie
77%
Nie mam zdania
0%
+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (73)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Józek
4 miesiące temu ocena: 100%  73
PANIE Boże broń nas od kolejnej zagłady
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biniu
4 miesiące temu 72
Panie Martuzalski skończ Waść........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
5 miesięcy temu ocena: 100%  71
Martuzalski myślisz że ludzie już zapomnięli jak nieudolnie rządziłeś? Tylko w kłamstwie i manipulacjach byłeś mistrzem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wujek dobra rada
5 miesięcy temu ocena: 100%  70
Stachu daj se spokój z polityką. Szkoda rodziny. Szkoda PO. Tyle jest roboty w budowlańce. Kuzyn niech cię zatrudni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paragraf
5 miesięcy temu ocena: 100%  69
Ciesz się Martuzalski że nieudolność nie jest karana. Prawie 5 milionów strat w szpitalu za czasów Martuzalskiego nadzorcy i Mazurka prezesa szpitala i widmo bankructwa szpitala to jest coś nieprawdopodobnego. W dwa lata załatwić tak finansowo szpital? Jeszcze w 2016 szpital miał tylko milion straty na sprzedaży. W 2018 za waszej kadencji prawie 5 milionów strat. Szok i niedowierzanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Menadżer oświaty i polityk doprowadzili szpital na skraj upadłości
5 miesięcy temu ocena: 100%  68
No faktycznie 4.600.000 straty na sprzedaży w szpitalu za 2018 za Mazurka i Martuzalskiego z Platformy Obywatelskiej prawie 5-krotnie więcej niż w 2016 kiedy rządziła w powiecie Ziemia Jarocińska i PiS. Przy takim nieudolnym zarządzaniu i nadzorowaniu to tylko warszawka może pomóc. Stasinek bez matki partii pozostaje tylko wywiesić białą flagę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ RATUJMY SZPITAL
5 miesięcy temu ocena: 90%  67
najpierw łajdaku idź na rynek i przeproś Jarociniaków, że ich okłamałeś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klara
5 miesięcy temu ocena: 33%  66
Co jakiś czas zaglądam na stronę gj żeby dowiedzieć się co słychać w moim rodzinnym mieście. Czytając komentarze zastanawiam się gdzie się podziali jarociniacy z czasów mojego dzieciństwa? Fala strasznego języka, hejtu jaki się tutaj wylewa jest straszna i dla normalnego człowieka nie do zaakceptowania. Tak sobie myślę, że osoby które piszą takie obrzydliwstwa to nie mogą być jarociniakami tylko tzw wloskami. Chcę w wakacje odwiedzić moje miasto i liczę że na ulicach spotkam jak przed laty pozytywnych i uśmiechniętych ludzi a nie zgorzknialych hejterow. A swoją drogą jak muszą się bać Pana Martuzalskiego. 8
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gonada
5 miesięcy temu ocena: 100%  65
Córuś dzięki.
~ Do Klary
5 miesięcy temu ocena: 100%  64
Klara w którym wpisie widzisz hejt na swego guru Stasia? Prawda to nie hejt. Jak ktoś kłamał, a teraz nazywa się go kłamcą to również nie jest hejt. Pozdrawiam z Jarocina. Warto się wypowiadać w tematach o których się ma pojęcie. Widocznie dawno temu wyjechałaś z Jarocina
~ W domu wszyscy zdrowi?
5 miesięcy temu ocena: 80%  63
a wg Ciebie jak ktoś w dyskusji w internecie wyzywa kogoś od "prostaczka" i "kmiotka" oraz wnioskuje że kogoś "uwiera szew na jajach" jak to czynił Pan Martuzalski na facebooku to chyba nie może być Jarociniakiem? Rozumiem że w Jarocinie nie ma hejterów. Znalazł się tylko jeden wyjątek Pan Martuzalski? Zawnioskuj żeby przeprowadził się do Kotlina, Jaraczewa albo Żerkowa. A na poważnie. Strasznie durną osobą musisz być.
~ gonada
5 miesięcy temu ocena: 80%  62
dobrze że nie jesteś facetem, bo pomyślałbym że "uwiera Cię szew na jajach"
~ tu masz największego hejtera
5 miesięcy temu ocena: 100%  61
http://m.zwielkopolski24.pl/ar...
~ Czasami milczenie jest złotem. W twoim przypadku na pewno.
5 miesięcy temu ocena: 86%  60
Prawda w oczy kole. Jak brak argumentów to pisze się takie bzdety. Poczytaj jego kłamstwa i opluwanie ludzi, pomawianie w jego wykonaniu przez ostatnie dwa lata jak rządził, a dopiero stawaj w obronie człowieka który posługuje się kłamstwem z najniższych pobudek czyli politycznych.Tych kłamstw o szpitalu było mnóstwo.
~ Kiła
5 miesięcy temu ocena: 70%  59
Wywołał ogromny pożar, a teraz chce go pierwszy gasić ! Ale beka z niego jest XD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Partyzant
5 miesięcy temu ocena: 70%  58
Budowa łączników i mieszkań to jedyna szansa rozwoju dla Jarocina. Pan Staszek sfiksował mówiąc o wycince lasu ! Rób swoje Adam, nie słuchaj różnych niedojdów i nieudacznikow politycznych, bo ich wizje są donikąd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiarygodny kandydat na kandydata na. Śmiechu warte
5 miesięcy temu ocena: 84%  57
Okłamał wyborców przed wyborami samorządowymi kłamiąc o sytuacji finansowej szpitala wskazując jak to on i Mazurek wyprowadzili szpital z zapaści finansowej w gazetce powiatowej w newsiku SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ. Na kłamstwie wjechał do rady powiatu. A teraz co wymyśli żeby zostać posłem.?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Swoje uzyskał, został radnym i przez 5 lat będzie finansowany przez podatników
5 miesięcy temu ocena: 100%  56
Wyborców jak wyborców ale również swoich koalicjantów. Propaganda sukcesu była przez Martuzalskiego głoszona, a "Rzym" już płonął.
~ Wariat
5 miesięcy temu ocena: 82%  55
Martuzalski kandyduje żeby zablokować wycinkę drzew pod łącznik budowany przez gminę Jarocin reprezentowanąAdama Pawlickiego? Martuzalski dobra rada, taniej dla wyborców będzie jak skujesz się kajdankami z sosną która ma być wycięta. Wcześniej zapisz się do Ligi Ochrony Przyrody. A na poważnie co ty bierzesz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
5 miesięcy temu ocena: 88%  54
Kandydat na kandydata rodem z scencie fiction. Fantastyka. Z takimi kandydatami na kandydatów PiS będzie miał większość konstytucyjną. Haha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
5 miesięcy temu ocena: 86%  53
Kandydat na kandydata rodem z scencie fiction. Fantastyka. Z takimi kandydatami na kandydatów PiS będzie miał większość konstytucyjną. Haha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nnn
5 miesięcy temu ocena: 85%  52
Platforma Obywatelska dwóch radnych na 40tu możliwych w gminie i powiecie. Staś tylko ty mogłeś tego dokonać. Byłeś burmistrzem, starostą, członkiem zarządu powiatu a zostałeś radnym opozycyjnym. Polityczny przegraniec. Tak kończą ludzie którzy zdradzają. Adam Pawlicki zrobił cię pośrednio poprzez ZJ przewodniczącym rady gminy, potem starostą a ty oddźwięczyłeś mu się każdy wie jak. Dobrze że sprawiedliwość cię dopadła. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiła
5 miesięcy temu ocena: 88%  51
Dokładnie dzięki Adamowi pan Staszek był na piedestale długi czas. Gdyby nie ADAM byłby nikim !
~ Wyborca
5 miesięcy temu ocena: 92%  50
To chyba jakaś kosmiczna kpina ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kpina
5 miesięcy temu ocena: 79%  49
Platforma kradla miliardy a ludziom lizaki rozdaje. Mają rozmach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gach
5 miesięcy temu ocena: 85%  48
Lokalny koalicjant PIS przez lata,czy oni mają żelbet zamiast mózgów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ No i te kłamstwa o Szpitalu wychodzącym na prostą. Byś się wstydził Stanley
5 miesięcy temu ocena: 88%  47
Stanisław w zarządzie powiatu z PiS przez dwa lata. A teraz czekamy na opluwanie PiS przez Stanisława. Wiarygodność w polityce najważniejsza. Hehe
~ UFO
5 miesięcy temu ocena: 88%  46
Science fiction. To ty Gonada jesteś jedno wielkie scencie fiction
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Filip Franciszek z Konopii
5 miesięcy temu ocena: 89%  45
Jak ktoś miał jeszcze wątpliwości czy głosować na PO to po obejrzeniu tego filmiku na pewno się z tego wyleczył. Co za bełkot lokalnego działacza? Co to ma być? Partię stanowią ludzie. Jak to jest ich pierwszy szereg to strach pomyśleć o innych. Mazurka nie zaprosili? Fachowca od strat w szpitalu. Będzie Mazurek pisał program w zakresie służby zdrowia? Była posłanka Sawicka z PO ta od "będą robione biznesy na służbie zdrowia" pomoże? Stachu nie martw się od ratowania służby zdrowia w Platformie Obywatelskiej jest mnóstwo fachowców. No i wiarygodni. W końcu od 2008 do 2015 dobijali szpitale, szczególnie powiatowe. Żeby co niektóre upadły. Przypomnę druga nitka anestezjologiczna, brak wzrostu punktu rozliczeniowego od 2010 do 2015. Martuzalski służba zdrowia i Platforma Obywatelska? Zero wiarygodności. O Tobie nie wspominając.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiła
5 miesięcy temu ocena: 100%  44
Wedle mnie ta cała platfusiarnia powinna się rozp...ier papier na cztery wiatry. Ich 8 lat rządów doprowadziło Polskę do mega nędzy, biedy i ubóstwa. Będę wypruwał sobie żyły i agitował, gdzie tylko się da, żeby oni nie powrócili do władzy. Inny scenariusz wyborczy, na ich korzyść to, odebranie całego socjalu, co dał PiS i ustanowienie ponowne przez nich kosmicznego wieku emerytalnego dla kobiet i meżczyzn tym razem na: 70-73 lata ! Nie dla PO !!!
~ Ponton
5 miesięcy temu ocena: 100%  43
Kandydat na kandydata. I niech tak pozostanie. Dla dobra Platformy Obywatelskiej
~ Jak on wygląda? A ta wypowiedź? I on był starostą i burmistrzem?
5 miesięcy temu ocena: 94%  42
wystarczy obejrzeć tego lokalnego aktora politycznego, posłuchać jego wypowiedzi i wyrobić sobie zdanie o Platformie Obywatelskiej. Żal słuchać tej wypowiedzi. Panie Stanisławie co się z Panem dzieje? Ani nieskładnie ani merytorycznie. Jakiś bełkot o lasach wycinanych pod łącznik, o Białowieży w Jarocinie. Już czekałem że zacznie Pan mówić o lasach Amazonii. No i temat szpitala. Lepiej jakby w tym temacie Pan zamilkł po dwóch latach rządów PO w szpitalu które m. in. doprowadziły że szpital jest na skraju upadłości. 8 mln strat w dwa lata, normalnie prezes Mazurek kolejny z PO w całej okazałości. Zadanie was przerosło. Faktycznie z takimi miernotami to szpital przetrwa jak ktoś odkręci Kurek z pieniędzmi w Warszawie dla Jarocina. Więc nie dziwię się że Pan Martuzalski jedynie w tym widzi szansę przetrwania szpitala. Typowe podejście polityka, nie menadżera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lexus08
5 miesięcy temu ocena: 46%  41
Jak może dobrze funkcjonować zarząd Firmy i Prezes (w tym przypadku szpitala) jeżeli z góry wiadomo, ze wraz ze zmianą opcji politycznej będzie zmiana na kluczowych stanowiskach. Nieważne jest posiadanie predyspozycji menedżerskich i realizacja planu zarządzania, ponieważ to nie jest członek "parafii rządzącej" trzeba go zmienić. To jak w przysłowiu: "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Józefina
5 miesięcy temu ocena: 69%  40
Krawiec do sejmu, albo na prezydenta zamiast Dudy, czy p. Krawiec się nie nadaje, nie ma zdolności? przecież jest z PISu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
5 miesięcy temu ocena: 89%  39
Moim zdaniem pana Martuzalskiego powinien przedstawić poseł Grupinski-specjalista od Pleszewa i Świebodzina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
5 miesięcy temu ocena: 95%  38
I była posłanka PO Sawicka ta co została nagrana przez CBA. "będą robione biznesy na służbie zdrowia". Niech to będzie hasło wyborcze Platformy Obywatelskiej.
~ niech Gazeta wykasuje komentarz bo źle oceniam starościnę Czechakową
5 miesięcy temu ocena: 76%  37
a starościna L. Czechakowa w czym się specjalizuje? co potrafi? co dobrego zrobiła dla ludzi? jakie ma osiagnięcia? Odpowiedź na te pytanie jest jedna: NIC!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zosia
5 miesięcy temu ocena: 89%  36
Przecież Stasiu niema szans nawet do Sejmiku a co dopiero do Sejmu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czy żyjemy w dzikim miescie?
5 miesięcy temu ocena: 43%  35
Gazeto, kasujecie komentarze bo wyborcy źle oceniaja działania Czechakowej jako starosty a pozwalacie aby w obrzydliwy sposób obrażano innych np. Martuzalskiego, i to wg gazety jest przyzwoite? dlaczego tutaj nie kasujecie komentarzy? to smutne? tak nie jest w żadnym mieście,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szanowni Redaktorzy, Krasnoludki doprowadziły szpital na skraj upadłości?
5 miesięcy temu ocena: 0%  34
Obrzydliwe obrażanie Martuzalskiego? Prawda to nie obrażanie. Obrzydliwie obrażał on w Informatorze Powiatowym, pomawiając i kłamiąc. Niech sobie redaktorzy jarocińskiej poczytają te wszystkie paszkwile które drukowali. Jakby mieli w sobie trochę przyzwoitości to by teraz napisali artykuł o Martuzalskim i Mazurku i ich dokonaniach w szpitalu. Bo artykuł o grozacym bankructwie szpitala to trochę mało. Czemu w tym artykule nie było wymienionych sprawców tej sytuacji? Nazwisk Mazurka i Martuzalskiego tam nie widziałem.
~ PO fachowcy od VAT u
5 miesięcy temu ocena: 100%  33
A czy przyzwoitym było pomawianie przez Martuzalskiego innych? Obrażać to się może ale Martuzalski że mu tutaj prawdę o nim się pisze.
~ Urban
5 miesięcy temu ocena: 95%  32
Cenzura skończyła się w 89
~ Pilot Gonada
5 miesięcy temu ocena: 92%  31
Martuzalski co ty chcesz ratować? Szpital? Przecież przed wyborami do powiatu w tamtym roku twierdziłeś że "SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ" czyli standard. Kłamałeś? Okłamałeś wyborców żeby zostać radnym? 8 milionów strat w dwa lata trudno nazwać wychodzeniem na prostą. No chyba że chodziło Ci że na tej prostej przypierd.... ty jako pilot a Mazurek jako kierowca czołowo w TIRa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ caly palec w d...e trzymiecie Skazanemu
5 miesięcy temu ocena: 39%  30
Ziemianie Jarocińscy też już mieli kandydata na kandydata do Europarlamentu, chodzi o Skazanego za ... . Tak tylko pisze jakby GJ zapomniała :-)))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hania Szałowska
5 miesięcy temu ocena: 85%  29
Trzy miecie. Mieciu 1, Mieciu 2, Mieciu 3. Tak tak Stasiu wszystko u ciebie z jęz. Polskim jest ok.
~ Cała ręka w d...e Skazanego
5 miesięcy temu ocena: 8%  28
Doucz się trochę języka polskiego to ci ręce opadać nie będą. Mózgu brak w czaszce ????
~ Ręce opadają
5 miesięcy temu ocena: 80%  27
Jak już to trzymacie Gonada. Żona polskiego nie nauczyła?
~ Buuu
5 miesięcy temu ocena: 97%  26
Kandydat na kandydata. Buhaha. Nawet Witczak robi z ciebie pośmiewisko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
5 miesięcy temu ocena: 92%  25
8 milionów strat w szpitalu za czasów Mazurka szefa lokalnej Platformy Obywatelskiej w dwa lata. Martuzalski dobrze, że twojego szefa partyjnego odwołali z prezesa szpitala i ciebie nie powołali do zarządu powiatu bo by nie było co ratować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
5 miesięcy temu ocena: 88%  24
Z czystej ludzkiej przyzwoitości nie zagłosuje na PO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zbulwersowany
5 miesięcy temu ocena: 92%  23
ale kandydata wymyślili, speca od warzywek i politycznego nieudacznika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ????
5 miesięcy temu ocena: 59%  22
a L. Czechakowa w czym się specjalizuje?
~ Stasiu
5 miesięcy temu ocena: 97%  21
Hahhaaahhahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie daj Boże od jesieni dalszych rzadów PISu, to będzie katastrofa dla Polaków
5 miesięcy temu ocena: 18%  20
tylko nie daj Boże od jesieni ponownych rzadów PIS!!! wtedy cała Polska się zdziwi mocno co pisowski rząd zrobi z Polakami i zPolską! oczy wszystkim z orbit wyjdą, już w historii mieliśmy rządy co to miały ludowi służyć i co się okazało?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiła
5 miesięcy temu ocena: 100%  19
To, co zrobiły bardzo złego rządy PO w Polsce, to nie ma takiego drugiego nierządu nieudacznego po 1944r. Brud, smród i ubóstwo, z nędzą poparte wyjazdem 4 mln Polaków za granicę !
~ mm
5 miesięcy temu ocena: 88%  18
bez szans na wejście. taka prawda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
5 miesięcy temu ocena: 90%  17
Kończ waść wstydu oszczędź
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
5 miesięcy temu ocena: 89%  16
Przecież on z Mazurkiem dobili szpital dlugami. To jakieś nieporozumienie, że on teraz mówi że będzie uzdrawiał szpital. Te latające oczy świadczą o stanie umysłowym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niezrównoważenie psychiczne
5 miesięcy temu ocena: 100%  15
"TERZ"? Chyba też. To tylko mógł napisać zbawca szpitala Gonada Franciszek.
~ Do Stanisława Franciszka
5 miesięcy temu ocena: 88%  14
Używanie wielokrotnie znaków interpunkcyjnych typu wykrzyknik w wypowiedziach wskazuje na wielce prawdopodobne niezrównoważenie psychiczne osoby piszącej. Gościu idź do psychiatry i się przebadaj. Możesz stanowić zagrożenie dla siebie co może mniej istotne, ale również dla otoczenia.
~ Franek
5 miesięcy temu ocena: 38%  13
ZAPOMNIAŁEŚ O JANTASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO ITERZ FINAŁ W WYKONANIU CZECHAKOWEJ I SZYMCZAKA!!!!!!!!!
~ Mieszkaniec
5 miesięcy temu ocena: 84%  12
Narobił długu w szpitalu a teras będzie ratował
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Franka Stanisława
5 miesięcy temu ocena: 86%  11
Używanie wielokrotnie znaków interpunkcyjnych typu wykrzyknik w wypowiedziach wskazuje na wielce prawdopodobne niezrównoważenie psychiczne osoby piszącej. Gościu idź do psychiatry i się przebadaj. Możesz stanowić zagrożenie dla siebie co może mniej istotne, ale również dla otoczenia.
~ franek
5 miesięcy temu ocena: 30%  10
ZAPOMNIAŁEŚ O JANTASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO ITERZ FINAŁ W WYKONANIU CZECHAKOWEJ I SZYMCZAKA!!!!!!!!
~ KOalicja
5 miesięcy temu ocena: 80%  9
Polacy nie mają zaufania do PO i PSL. Pamiętamy wiele afer z których zasłynęli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lilia
5 miesięcy temu ocena: 48%  8
a kto z jarocińskich tzw. bossów nie był lub nie jest zamieszany w jakąś aferę? albo w kilka afer!!!hahaha!!!!
~ ręka zadrgnie
5 miesięcy temu ocena: 30%  7
Zagłosowałbym na tego delikwenta tylko ze względu na to, że na Gołębiej srogo by wszyscy zawyli gdyby jednak zdobył Stachu mandat, a z tego byłaby beka. Ale nie wiem czy rozsądek pozwoliłby zagłosować na KO albo na PiS...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UFO gonady
5 miesięcy temu ocena: 92%  6
Stachu pomarzyć możesz... Ale odstaw leki i zejdź na ziemię.
~ chyży ruj
5 miesięcy temu ocena: 90%  5
Witczak - poseł ? Raczej ..oseł'' - nie wystarczy umiec szczekac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Peło
5 miesięcy temu ocena: 71%  4
Piniendzy nie ma i nie będzie. PO po wyborach weźmie 500 plus i przywroci wiek emerytalny kobiet i mężczyzn do 67.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie daj Boże od jesieni dalszych rzadów PISu, to będzie katastrofa dla Polaków
5 miesięcy temu ocena: 38%  3
ty nie opowiadaj bredni co zrobi inna władza niz PIS, tylko nie daj Boże od jesieni ponownych rzadów PIS!!! wtedy zobaczysz ty i cała Polska co pisowski rząd zrobi z Polakami i zPolską! oczy wszystkim z orbit wyjdą, już w historii mieliśmy rządy co to miały ludowi służyć i co się okazało?
~ tylko daleko od PISu
5 miesięcy temu ocena: 25%  2
brawo Stachu!!!!!!!!!!!!! nie wolno nam bać się jakiegoś pisu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kłamać trzeba umieć. I mieć dobrą pamięć.
5 miesięcy temu ocena: 92%  1
Dwa lata rządził z PiS. Wtedy PiS był cacy bo dał mu koryto. A teraz PIS jest be. Zero wiarygodności.
R E K L A M A