R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jarocin Festiwal 2018. Zna je cały świat. Po raz pierwszy w Jarocinie

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    8.03.2018
Redakcja
komentarzy 31 ocen 5 / 40%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jarocin Festiwal 2018. JF 2018. Artyści na JF 2018. Pussy Riot! w Jarocinie

 

Nie tyle muzyka, co towarzyszące jej happeningi rozsławiły ten zespół ca cały świat. Członkinie kontrowersyjnej grupy zostały skazane nawet na kolonię karną.

 

Najpopularniejszy i zarazem najbardziej kontrowersyjny rosyjski zespół wystąpi na głównej scenie Jarocin Festiwal już w lipcu. Organizator zdradza – w Jarocinie zagra Pussy Riot!

Lipcowy występ na głównej scenie JF 2018 będzie jednocześnie pierwszym występem grupy w Polsce.

R E K L A M A

- Pussy Riot to znana na całym świecie protest-grupa. Jej członkinie znane są z kontrowersyjnych i prowokacyjnych happeningów, komentując w ten sposób wydarzenia nie tylko w Rosji, ale także na świecie. Za swoje działania zostały skazane przez rosyjski sąd na 2 lata więzienia w kolonii karnej – informuje organizator JF 2018.

- Grupa jest obecnie w trakcie światowego tournée, po świetnie przyjętych koncertach w Australii udaje się na trasę po USA. Ich występy to połączenie koncertu, teatru i performansu, a wszystko w rytmie intensywnej punkrockowej muzyki. Program audiowizualnego show oparty jest na książce Marii Alochiny „RIOT DAYS”.

W informacji rozesłanej do mediów organizator JF przypomina o co walczą PR? - O wolność słowa. O równouprawnienie. Przeciwko seksizmowi. Przeciwko wszelkim dyskryminacjom. Zabierają głos w sprawach politycznych, otwarcie krytykując Władimira Putina, teraz także Donalda Trumpa. Nie boją się wykrzyczeć „Bogurodzico, przegoń Putina”, czy wystąpić w Stanach Zjednoczonych wykonując utwór „Make America Great Again”. Bez wątpienia Pussy Riot to najbardziej aktualna odsłona punk rocka w muzyce i życiowej filozofii – czytamy w informacji.

Koncert nieprzypadkowo ogłaszamy 8 marca w Dzień Kobiet, chcąc tym samym podkreślić i przypomnieć, że rok 2018 został ogłoszony Rokiem Praw Kobiet.

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018r. Dotąd ogłoszeni Artyści: Wojtek Mazolewski, John Lydon, Public Image Ltd, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, Pablopavo i Ludziki.

MOTYW: ROTTEN

Jak wam się podoba pomysł zaproszenia do Jarocina Pussy Riot! ?

R E K L A M A
+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (32)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Art
7 miesięcy temu ocena: 91%  32
Władze Jarocina ! Czy widzicie co się tutaj zaczyna wyprawiać ! Nie chcemy tej antymuzycznej kapeli w mieście !
~ mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 92%  31
w-ce burmistrz to chyba przesadza z ta muzyka,niedlugo sprowadzi muzyke zydowska na festiwal bo tez lubi,beznadzija
~ Motyw Sławomir
7 miesięcy temu ocena: 94%  30
Kazimierczak. A może jeszcze Wiśniewski do kompletu? Tani jest jak ukraiński borszcz. Tylko 24 złociszy. https://www.pudelek.pl/artykul...
~ Gość
7 miesięcy temu ocena: 85%  29
Co na to ksiądz Dariusz ??? Wypędzić z miasta !
~ Sklepikarz z kasprzaka
7 miesięcy temu ocena: 95%  28
Darek lubi się zabawić wiec jemu specjalnie nie przeszkadza....
R E K L A M A
~ sedes muzgó
7 miesięcy temu ocena: 90%  27
...a tego ktos w ogole słucha ???
~ ZB
7 miesięcy temu ocena: 86%  26
Najpierw Natalia Przybysz aborcjonistka teraz Pussy Riot co wyśmiewają sie z kościoła, Każmierczak propaguje antyklerykalizm ?
~ JJ
7 miesięcy temu ocena: 71%  25
Przybysz to jeszcze cos tam spiewa, a te baby znane sa tylko z protestow i pokazywania cyckow. To chyba najgorszy zespol jaki pamietam na festiwalu. Juz zeszloroczni wylonawcy z Roszkowa prezentuja wyzszy poziom muzyczny ;)
~ ser
7 miesięcy temu ocena: 90%  24
I walczy z oświatą publiczną!!!
~ Freebird
7 miesięcy temu ocena: 91%  23
one nie mają nic wspólnego z muzyką mało to...
~ zibi
7 miesięcy temu ocena: 94%  22
Na pewno wystąpią w jakimś kościele bo one lubią bezcześcić świątynie, może u Marcina na ołtarzu jakiś występ ?
~ bromba
7 miesięcy temu ocena: 93%  21
Na probostwie privat show. Brama automatycznie się otworzy wjadą limuzyny i rozpocznie się party!!!
~ Sisters of truth movement
7 miesięcy temu ocena: 85%  20
Ruch Prawdziwych Katolików ‚Siostry Prawdy’ zapowiada pikietę i protest przed i podczas występu tych pseudoartystek. O szczegółach będziemy informować na bierząco.
~ Karol
7 miesięcy temu ocena: 87%  19
Co za żenada, ale może chociaż wystąpią nago, zatkam uszy i przyjdę popatrzeć ;)
~ Johny
7 miesięcy temu ocena: 92%  18
Pussy Riot znają już Putina będą miały okazje poznać jarocińskiego dyktatora Don Wasyla!!!!
~ Wujek Kazio
7 miesięcy temu ocena: 91%  17
Czy wystąpią dwaj mili chłopcy z zespołu Tu boys ?
~ zibi
7 miesięcy temu ocena: 92%  16
Czy ks Darek ma już wejściówkę ?
~ Franz
7 miesięcy temu ocena: 91%  15
Jestem ciekaw kto zajmuje się doborem tzw artystów do tego tzw wydarzenia....wszystko takie tajne zakamuflowane a przecież za nasze pieniądze Kaźmierczak szaleje
~ nika
7 miesięcy temu ocena: 85%  14
taki zespol ktory krzyczy a nie spiiewa jest niepotrzebny
~ jacekpl
7 miesięcy temu ocena: 75%  13
to teraz śpiewamy przed kolacją :) kawłki zespołu BIGBANG https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
~ Jożko z Baźin
7 miesięcy temu ocena: 28%  12
Ostatni festiwal był na miare dzisiejszych czasów . Było na prawdę fajnie . Tamte czasy gdzie był bunt przeciw systemowi i potyczki z milicją już nie wrócą . Nowa formuła spełnia zadanie . Każdy może znaleźć coś dla siebie . Pozdrawiam malkontentów .
~ sex druga and drobud
7 miesięcy temu ocena: 89%  11
Dziewuchy niech uważają bo jak się Adam nawali to może je na chatę zwinąć
~ Siekiera
7 miesięcy temu ocena: 89%  10
Po festiwalu z występem Prodigy i Slayer słyszałam że to nie tak powinno wyglądać i będzie nowa lepsza formuła. Byłem w zeszłym roku zobaczyć ta lepsza formułę i nie przypadły mi do gustu te wędrówki od małej sceny do trochę większej i jeszcze troszkę większej ale powiem szczerze że jeszcze gdzieś tam w głębi duszy zastanawiałem się czy nie kupić w promocji tego karnetu. Pussy Riot rozwiało moje wątpliwości. Odpuszczam festiwal czy jak tam to nazwać.
~ Kanbud fan
7 miesięcy temu ocena: 91%  9
Zespół który buntuje się przeciwko dyktatorom na imprezie organizowanej przez władze miejski które ludzi maja za nic.....paranoja
~ slup
7 miesięcy temu ocena: 81%  8
Jak teraz nazywa się to co zostało po festiwalu muzyki rockowej w jarocinie? Chyba nie festiwal, chyba nie rockowy ? W dzisiejszych czasach chyba nic nie daje konkurs, więc po co to wszystko? Dla kogo, dla jakich pieniędzy?
~ Motyw Sławomir
7 miesięcy temu ocena: 85%  7
Biskup i Xionc Darek będą zadowoleni.
~ zibi
7 miesięcy temu ocena: 84%  6
Laski kompletnie nie umieją spiewać ale może pokażą cycki i d...bo o to chyba chodzi w ich performensie
~ jacekpl
7 miesięcy temu ocena: 67%  5
ciekawszego zespołu z Federacji nie można było by zaprosić na festiwal jest do wyboru trochę https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... zamiast Riotek to ściągnąć CL z zespołem https://www.youtube.com/watch?...
~ Zygmunt
7 miesięcy temu ocena: 89%  4
6 liga te dziewuszki oprócz pokazywania cyc.kow i politycznych akcji muzycznie prezentują dno kupę i wiadro mułu.
~ ya yebie
7 miesięcy temu ocena: 87%  3
Co tu dużo gadać, ten festiwal to już jakieś totalne gówno. Dno. Żenada i typowe zaspokajanie potrzeb muzycznych wiceburmistrza od kultury, który na pewno nie zakupi karnetu, a wejdzie na plakietkę VIP zasponsorowaną przez Urząd Miejski. Świat idzie do przodu, a Jarocin ciągle chce wracać do tradycji "kompotów", których już nie ma! Ludzie, dajcie żyć i posłuchać czegoś, czym się jara świat. i nie mówię o disco polo, ale jest tyle pięknej muzyki, że nie trzeba zapraszac po raz któryś tych samych twarzy i rosyjskich aktywistek. Jak na razie ten line-up to beznadzieja
~ mops pussy
7 miesięcy temu ocena: 88%  2
Go na to ks Darek i radni z jego klubu ?
~ S11
7 miesięcy temu ocena: 88%  1
Wypadla mi szczeka a tak na powaznie no coz tu powiedziec
R E K L A M A
R E K L A M A