R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jarocin Festiwal 2018. Rusza sprzedaż tańszych karnetów

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    1.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora JF 2018

Jarocin Festiwal 2018. Karnety na Jarocin Festiwal 2018. Karnety dla mieszkańców gminy

Dzisiaj rusza sprzedaż tańszych karnetów na tegoroczny Jarocin Festiwal. Tak jak informowaliśmy [TUTAJ] z promocji będą mogli w tym roku skorzystać wyłącznie mieszkańcy gminy Jarocin. Do 16 marca trzydniowy karnet można kupić za 79 złotych.

 

R E K L A M A

Wejściówki upoważniające do wstępu na każdy koncert na trzech biletowanych scenach festiwalu można nabyć w JOK Jarocin i Spichlerzu Polskiego Rocka. JOK Jarocin jest czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 19:00, Spichlerz od wtorku do piątku od 10:00 do 18:00 a w sobotę i niedzielę od 14:00 do 18:00. Przy zakupie należy okazać się dowodem osobistym bądź innym dokumentem z numerem PESEL. Karnety są imienne i numerowane, co uniemożliwia odsprzedanie ich osobom trzecim.

 

- Karnet może być zakupiony na podstawie upoważnienia, na którym widnieje nr PESEL osoby kupującej i nr PESEL osoby, dla której karnet jest kupowany. Nie obowiązuje żaden wzór, druk upoważnienia. Aby zamienić karnet na opaskę umożliwiającą wstęp na teren festiwalu w dniach trwania festiwalu należy stawić się w punkcie „opaskowania” dedykowanym mieszkańcom gminy Jarocin, tj. przy Spichlerzu Polskiego Rocka, z dowodem tożsamości, na podstawie którego będzie można zweryfikować prawdziwość danych widniejących na karnecie - informuje organizator.

 

Do tej pory organizatorzy ujawnili niewiele z line up tegorocznego festiwalu. Wiemy, że ambasadorem wydarzenia i jednocześnie gwiazdą jest John Johny Rotten Lyndon legenda punk rocka, grająca w Sex Pistols. W Jarocinie w nowym projekcie zagra też Wojtek Mazolewski, a także - Pablopavo, Bisz & B.O.K i Hańba!

 

 

Miasto przypomina, że weryfikowanie numeru PESEL, podczas zakupu i weryfikacji karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin, nie jest tworzeniem bazy danych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Sprzedaż karnetów dla mieszkańców gminy Jarocin jest prowadzona wyłącznie stacjonarnie. Stąd nie ma możliwości zakupu tego karnetu za pośrednictwem platformy internetowej biletomat.pl.

 

Ważne! - Karnet upoważnia do wstępu na każdy koncert za wyjątkiem występu Korteza na Scenie Ruiny. Żeby wziąć udział w tym wydarzeniu należy wykupić zestaw specjalny karnet 3-dniowy (79 zł dla mieszkańców Gminy Jarocin) plus Kortez (40 zł). Liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona – przypomina organizator.

 

Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej znajduje się na stronie jarocinfestiwal.pl.

[AKTUALIZACJA 10:50]

Zapytaliśmy wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka czy do 16 marca chętni na zakup wejściówek mogą liczyć na kolejne ogłoszenia dotyczące tegorocznego line up? Czy zostaną ujawnieni kolejni wykonawcy? A jeśli tak, to kiedy. Część osób - pokazuje na FB pusty line up ze strony JF - i pyta czy ma „kupować kota w worku”.

 

Wiceburmistrz Robert Kaźmierczak

Redaktorze, dostrzegasz tylko wpisy osób, które widzą szklankę do połowy pustą, a nawet kiedy ona będzie już pełna, nadal powiedzą, że tam nic nie ma i nie ma sensu kupować karnetu. Dotychczas został ogłoszony Motyw: Rotten i koncert zespołu Johna Lydona (Johnny Rottena) Public Image Ltd. (kilka lat temu bilety na warszawski koncert tej grupy wyprzedały się po 99 i 120 zł), Ambasador Wojtek Mazolewski, który wystąpi oczywiście ze swoim specjalnym projektem. Zagrają też Kortez, Hańba! (tegoroczny laureat Paszportów "Polityki"), Pablopavo (laureat Paszportów z 2014 r.) i Ludziki oraz BISZ & B.O.K. Ci wykonawcy zostali dotychczas ogłoszeni i można o nich przeczytać na stronie festiwalu. Katarzyna Nosowska nie będzie wyłącznie jurorką Rytmów Młodych, ale więcej informacji na jej temat już wkrótce. Za kilka dni zostaną ogłoszeni kolejni artyści, czyli w trakcie sprzedaży promocyjnej dla jarociniaków będą przynajmniej dwa ogłoszenia nowych wykonawców. Już teraz kupując karnet nikt nie kupuje kota w worku, bo gdyby ktoś chciał pójść za koncerty już ujawnionych artystów, to musiałby zapłacić krotność 79 zł.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Polowy chłopak
7 miesięcy temu ocena: 100%  9
Czy beda dwaj chłopcy ?
~ Jak większość
7 miesięcy temu ocena: 33%  8
Wolę discostars
~ randka w ciemno
7 miesięcy temu ocena: 90%  7
Jeżeli pan Kaźmierczak wymienia Kortez to nie 79 a 120 zł, jeszcze jakaś manipulacja przed nami ?
~ do wiceburmistrza
7 miesięcy temu ocena: 90%  6
Panie Kaźmierczak proszę nie kłamać, koncert Korteza jest dodatkowo płatny, więc nie ma go co wymieniać w cenie karnetu.
~ ramones
7 miesięcy temu ocena: 90%  5
Na Roberta zawsze można liczyć - pospólstwo ma brać za 79 zł i się nie interesować bo później będzie drożej a PIL to się wyprzedał w 2016 w klubie do którego wchodzi około 1000 osób max (o zgrozo koncert robiło Go Ahead).Więc nie dyskutować tylko brać bo i tak będzie sukces...
R E K L A M A
~ Rafał
7 miesięcy temu ocena: 100%  4
Panie Kazmierczak, taka mała rada, proszę bardziej interesowac sie opiniami ludzi, bo to nie Pana prywatna impreza.
~ nika
7 miesięcy temu 3
kto na pojdzie tylko dla i......
~ G.P.
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
Ktoś więcej poza mieszkańcami Gminy Jarocin przyjeżdża na "festiwal" ?
~ randka w ciemno
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jeszcze przyjadą mieszkańcy Chrzana i Starego Kurowa, ale trudno kupować bilety na kota w worku, te kapele które ogłosili mogą zagrać w jakiejś budzie w porze kotleta, nikt nic nie wie kto jeszcze zagra.
R E K L A M A
R E K L A M A