ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AZegarmistrz_a1_podstrona
R E K L A M A

Jarocin Festiwal 2018: Imprezy pozafestiwalowe [WIDEO]

› Jarocin festiwal ponad rok temu    14.07.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Paweł OIejniczak

Jarocin. Festiwal. Jarocin Festiwal 2018. Imprezy poza festiwalowe. Zobacz wideo !

 

 

Jarocin Festiwal to nie tylko koncerty, to także imprezy poza festiwalowe. Z okazji roku kobiet została zorganizowana Strefa Kobiet „i Piękna i Bestia". Można w niej porozmawiać, stworzyć swoją mapę marzeń oraz rozwijać swoją wyobraźnię. Oprócz tego zorganizowane zostaną spotkania z Natalią Budzyńską (dzisiaj 14:00) i Sylwią Chutnik (jutro o godzinie 14:00).

O całym pomyśle i powstaniu Strefy Kobiet opowiada Katarzyna Bryczkowska [ZOBACZ WIDEO]

 

 

 

Strefa Kobiet to nie jedyna atrakcja na tegorocznym festiwalu. Na Rynku pokaz breakdance'u organizują Anthony Street i Mikael. Obok nich rozstawiona została Strefa Dziecka, w której wiersze dzieciom czytali Andrzej Zamenhof (Hańba!), Paveu Ostrovsky (Decadent Fun Club) oraz Wojtek Mazolewski (Pink Freud). O godzinie 14:00 zaczną się animacje dla najmłodszych, a o 16:00 swój pokaz rozpocznie iluzjonista Maciej Musielak.

 

 

 

Na ulicy Wrocławskiej Pepsi przeprowadza Wyzwanie Smaku. Wasz smak decyduje czy wybierać Pepsi czy inny napój typu Cola. Na mieście można też spotkać ludzi, którzy rozdają Lipton Ice Tea dla ochłody uczestników festiwalu i nie tylko

 

 

 

ZOBACZ TEŻ - Jarocin Festiwal 2018. ZOBACZ PROGRAM NA SOBOTĘ [TUTAJ]

 

 

 

[AKTUALIZACJA, 14:45]
Na terenie festiwalowym, w pobliżu sceny miały miejsce ujęcia do filmu Polowanie". Jak udało nam się dowiedzieć ekipa filmową, wróci do Jarocina za kilka miesięcy, aby dograć więcej materiałów.

 

 

 

Ujęcia z planu [TUTAJ}

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Agbaha
ponad rok temu ocena: 100%  1
Polowanie na fotel burmistrza ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A