R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_02
R E K L A M A

Jarocin Festiwal 2017: Niemien, seniorzy i Variete [WIDEO]

› Jarocin Festiwal 2017 ponad rok temu    15.07.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

"Jarocin" to nie tylko koncerty. "Jarocin" to także wiele imprez towarzyszących muzycznej zabawie. Niektóre odbyły się wczoraj, kolejne trwają właśnie teraz. Na przykład w Jarocińskim Ośrodku Kultury, w którym Variete wystąpił... Senior Vigor.

R E K L A M A

 

Na ul. Św. Ducha tuż przy Rynku, został usypany z piasku portret Czesława Niemena. Jutro w miejsce tego nietrwałego dzieła powstanie następna mandala. Pomóc może każdy. Wystarczy przyjść w godz.12.00 - 17.00 w okolice Rynku.

Na rynku tymczasem trwa poobiednia sjesta. Ludzie spacerują, szukają ochłody przy kurtynie wodnej i robią sobie zdjęcia z gwiazdą sprzed lat. W Jarocinie Czesław Niemen wiecznie żywy.

Małe Wu Wu na Scenie Staw

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ gminnik
  ponad rok temu ocena: 80%  2
  Szukają ochłody? Bez przesady, jest 20 stopni.
  ~ Carlos
  ponad rok temu ocena: 88%  1
  Jeden co powiedział prawdę... Na lekkie przegięcie redaktora
  R E K L A M A
  R E K L A M A