R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Jarocin. Burmistrz wciąż chce ubezwłasnowolnić kilka osób

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    4.08.2015
Karol Górski
komentarzy 141 ocen 32 / 13%
A A A
Prawnik Szymon Muszyński oraz burmistrz Adam Pawlicki są przekonani, że „pieniaczy” można ubezwłasnowolnićPrawnik Szymon Muszyński oraz burmistrz Adam Pawlicki są przekonani, że „pieniaczy” można ubezwłasnowolnić fot. Bartek Nawrocki

W lipcu Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, poinformował, że znalazł rozwiązanie na „pieniaczy”, którzy piszą mnóstwo skarg na pracę różnych instytucji. Przy wsparciu radnej Zdzisławy Pilarczyk i prawnika Szymona Muszyńskiego chciał ich ubezwłasnowolnić. Po sesji włodarz nie wycofał się ze swoich gróźb.

Adam Pawlicki wyjaśnił, że sprawa dotyczy jedynie kilku osób. – Ich petycje, prośby są nieuzasadnione, a wręcz są śmieszne – ocenił. – Uważam, że te osoby nie powinny zabierać czasu, który jest bardzo cenny, który powinniśmy przeznaczyć dla pracy na rzecz mieszkańców i gminy, a nie na polemiki z ludźmi, którzy nie mają nic wspólnego z tym, co robimy. Po prostu przeszkadzają w pracy – dodał burmistrz Jarocina.

Włodarz tłumaczył, że alternatywą dla marnowania czasu urzędników jest jedynie złożenie wniosku o wydanie żółtych papierów. – Jeżeli ktoś nie jest uznany za człowieka niezrównoważonego, musi być obsłużony poważnie. I to nas najbardziej denerwuje. To nie są poważne rzeczy, nie da się tam nic załatwić, a zabiera ktoś nam czas. Dopóki ktoś nie będzie miał żółtych papierów, musimy go bardzo poważnie traktować, stąd albo dalej będziemy marnować czas dla tych ludzi, albo złożymy wniosek o wydanie żółtych papierów – upierał się Adam Pawlicki.

Szymon Osowski, prezes stowarzyszenia Sieć Obywatelska - Watchdog Polska, które zajmuje się walką o jawność życia publicznego, twierdził, że władza nie może ograniczać konstytucyjnego prawa obywateli do wnoszenia skarg, a wręcz – zgodnie z Kodeksem postępowania administracyjnego – musi przeciwdziałać hamowaniu krytyki i próbom ograniczenia prawa do kierowania skarg. – Jeżeli władza zamierza podejmować działania zmierzające do powstrzymania osoby składającej skargi, nawet w dużej liczbie, to oceniłbym takie działanie pod kątem karnym z artykułu 231 Kodeksu karnego, który mówi, że „funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3” – przytaczał Osowski.

Wątpliwości nie miała też Ewa Głowacka-Andler, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. – Burmistrz nie może takiego wniosku złożyć. Uprawnione do tego są tylko osoby najbliższe, czyli małżonek, rodzice, rodzeństwo, a kiedy nie ma tych bliskich – prokurator. (…) Na pewno burmistrz nie może obywateli ubezwłasnowolnić – potwierdzała sędzina. Przyznała, że w swojej wieloletniej karierze jeszcze nie spotkała się z podobną sytuacją i dodała, że procedura ubezwłasnowolnienia jest skomplikowana, a jej celem jest działanie dla dobra danej osoby, która nie może sobie poradzić w życiu. – Szeroko rozumiane pieniactwo nie jest przesłanką do ubezwłasnowolnienia. (…) Myślę, że to była taka emocjonalna wypowiedź – oceniła Głowacka-Andler.

Włodarz nie przejął się jednak opiniami Szymona Osowskiego i Ewy Głowackiej-Andler. – Ja mam inne orzeczenia moich radców prawnych i wiem, że takie sytuacje miały miejsce – twierdził. Jego radca prawny – Szymon Muszyński – nie chciał rozmawiać z dziennikarzem.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 32 (13%) 28 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (141)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kim on jest?!
ponad rok temu ocena: 100%  141
kim jest Pawlicki???! oto pytanie na dzisiaj i na następne tygodnie! Jest osobą publiczną na utrzymaniu podatników czyli nas!, co raz częściej podnosi łeb aby pouczać i staje się sędzią w sprawach innych, niech sam pokaże jak Pawlicki doszedł do swojego majatku! Trzeba przejrzeć jego majątek, źródła dochodu i wydatki. Zestawić wartość nieruchomości które zostały zakupione przez Pawlickiego w czasie kiedy pełnił urząd burmistrza i jego dochody! Trzeba spojrzeć od kogo nabywał nieruchomości za jaka cenę i jaka była procedura, czy nie były wcześniej własnościa gminy. Nie należy im wierzyć, te informacje dotyczące dochodów Pawlickiego i nabywania przez niego majatku szczególnie nieruchomości, trzeba ujawnić i pokazać mieszkańcom przed referendum
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec gminy
ponad rok temu ocena: 89%  140
Remont prywatny burmistrza i starosty i remont szkoły to na pewno tylko zbieg okoliczności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 97%  139
nie mogę uwierzyć ze ten artykuł jest prawdziwy i autentyczna w nim wypowiedz burmistrza wstyd ,wstyd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
ponad rok temu ocena: 97%  138
Trzeba to wysłać do odpowiednich ministerstw. Jako przykład, że z tą reforma samorządową to coś nie tak jest. A następnie do ministerstwa zdrowia.
~ grucha
ponad rok temu ocena: 91%  137
Kto dzisiaj całował pupę ? A kto znalazł złom?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ zdzisława von gołąb
ponad rok temu ocena: 96%  136
Dzisiaj konkubina bo Grucha już chrapie
~ ojarocinie.pl
ponad rok temu ocena: 45%  135
jeśli nie Pawlicki to kto: http://ojarocinie.pl/?p=1083...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żarcik
ponad rok temu ocena: 89%  134
Dobrze, że to tylko sarkazm
~ kolo
ponad rok temu ocena: 43%  133
Kłosowski? Nie będzie lepiej ale za to weselej
~ kolo
ponad rok temu ocena: 33%  132
Kłosowski? Nie będzie lepiej ale za to weselej
~ kat
ponad rok temu ocena: 29%  131
Smok wawelski
~ Pt*Tm
ponad rok temu ocena: 70%  130
Jaruzelski.
~ xyz
ponad rok temu ocena: 95%  129
Panie burmistrzu żyjemy w XXI wieku. Czasy strachu już dawno minęły. Mamy demokrację, a tym czasem Pana rządy to dyktat. Każdy mieszkaniec ma konstytucyjne prawo przedstawienia swojego zdania w kwestii sprawowania władzy czy to się Panu podoba czy nie. Skoro nie potrafi Pan sprostać swojemu zadaniu należy zrezygnować z pełnionej funkcji, a nie oczerniać mieszkańców, że się źle zachowują. Może przyczyny zaistniałej sytuacji trzeba poszukać u siebie. Wypowiedź Pana to jedna wielka żenada.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jego opalona dupa
ponad rok temu ocena: 100%  128
Jemu się jeb... Epoki. Myśli, że jest jak kiedyś. On żyje w wyimaginowanym świecie. Zapomina, że jeszcze są ludzie.
~ alek
ponad rok temu ocena: 89%  127
Ubezwłasnowolnić pieniaczy- przecież mamy demokracje i każdy może powiedzieć to, co chce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OPALENIEC
ponad rok temu ocena: 21%  126
Jak to mówicie „OPALONEMU” podziękowało już prawie 10 000 ludzi podczas wyborów w listopadzie. Chcecie kolejnej klęski Stasia aka dyrektor warzywniaka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ karaluch
ponad rok temu ocena: 84%  125
Jarocin pod żądami bandy opaleńca ,to księstwo kłamstwa...W tzw książce, i to że nie opuszcę cię aż do smierci,i to że sieć szkół jest optymalna i nie ma potrzeby nic zmieniać,i to że Każmierczak wystąpił z tzw zj,i to że załatwił go jakiś układ, i to że jest niewinny,i to że nie ma żadnych powiązań z jedyną jarocinską!!! firmą której właścicielem większościowym jest pani ze sklepiku szkolnego,i to że Jarocin jest w trudnej sytuacji finansowej ,a jednocześnie odbiera nagrodę za b,dobre wyniki finansowe w 2014 kiedy żądził Stachu!!!! Mało kłamstw????
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 17%  124
Siejecie zwykłą propagandę! Weźcie się do uczciwej roboty i zróbcie coś dla Jarocina a później fikajcie. Mnie i moich znajomych też wkur... Kazimierczak ale wybierałem Adama, bo to fachowiec. Mogę mieć jedynie pretensje że powołał sobie na vice osobę kontrowersyjną i nielubianą wśród mieszkańców ale to nie powód do referendum. Lepszego Burmistrza póki co nie było i długo nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gach
ponad rok temu ocena: 100%  123
Fachowiec ciekawe w czym chyba robieniu wałkôw i lewizny, ustawianiu znajomych i spuszczania Jarocina na dno, ale dni jego są juž policzone.Brak wykształcenia, wiedzy czy choćby zwykłego obycia politycznego a przede wszystki skleroza, że to ludzie na Niego głosowali (ja na szczescie nie) a on ludzi ma gdzies.Czekam na referendum ja moja rodzina znajomi wszyscy za odwolaniem.Temu Panu juz dziekujemy.
~ Agnieszka
ponad rok temu ocena: 18%  122
Tacy wspaniali ci panstwo od referendum, a usuwają niewygodne komentarze na stronie referendum Jarocin na fb. Nie mogę dodać komentarza tylko dlatego ze mysle inaczej, czyz to nie pachnie dyktaturą? Prawdziwa obłuda, robią to, co zarzucają Pawlickiemu, a jeszcze nie doszli do władzy!!! Strach pomyśleć, co by było w Jarocinie, gdyby ludzie z jakichś dziwnych przyczyn im uwierzyli!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak dla referendum
ponad rok temu ocena: 91%  121
Chcę zauważyć, że strona na FB nie jest prowadzona przez grupę referendalną a przez jej sympatyka /czkę.
~ Haters gonna hate
ponad rok temu ocena: 21%  120
Przyszedł gość i robi to co powinno być zrobione, na co poprzednikom nie starczyło odwagi, a przede wszystkim pomysłu. Brawo za likwidację straży miejskiej nikomu nie potrzebnej ! Brawo za ograniczenie kosztów administracji gminy, Brawo za reformę oświaty, która wprowadzi wyższy poziom nauczania. Nikt oprócz Adama Pawlickiego nie miałby odwagi do naprawy Jarocina, bo zamiast o Jarocin martwiłby się o własny stołek. Pawlicki idzie na przekór hejterom i podejmuje dobre, aczkolwiek nie popularne decyzje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Malinowski
ponad rok temu ocena: 60%  119
Tłumaczę tekst, czy raczej nick tego pacana z zj: "Haters gonna hate" - "Nienawidzący będą nienawidzić". o co ci kur... chodzi?!?
~ uzi
ponad rok temu ocena: 90%  118
Gów... robi pod siebie...
~ Kocham Adasia
ponad rok temu ocena: 9%  117
Jak jesteście tacy mocni to odwołajcie Pana Adasia!!! Nie macie szans platformerskie odpadki!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rumun bis
ponad rok temu ocena: 38%  116
Nie zesr...aj się z tej miłości do tego opalonego, konusowatego patafiana rumuńskiego. Rumuni do Rumunii, wypier...dalać stąd, z POlski!!
~ Jarras75
ponad rok temu ocena: 87%  115
Spokojna Twoja rozczochrana ODWOŁAMY!!!
~ Matoł opalony
ponad rok temu ocena: 93%  114
W tym koszulsku po przecenie z lumpexu wygląda jak w piżamie [Usunięte]
~ Do matoła adasia
ponad rok temu ocena: 92%  113
Najpóźniej do niedzieli ja i moja rodzina_liczna złoży podpisy, by tego ch. pieniacza odwołać, bezpowrotnie!
~ Kocham Adasia
ponad rok temu ocena: 72%  112
Adaś , Masłowskiego pierwszego!!!!!!!!!! A nie powinno być problemów bo on żółte papiery chyba ma!!! Do dzieła Adaś!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uzi
ponad rok temu ocena: 100%  111
Nie chyba ale na pewno jak ta cała jeb...nięta zj.
~ tes
ponad rok temu ocena: 93%  110
brawo pawlicki za poszanowanie dla człowieka a może tobie te papiery
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rynek
ponad rok temu ocena: 97%  109
judaszowski uśmieszek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stasiu
ponad rok temu ocena: 91%  108
czytam i niedowierzam że burmistrz ma czas na zajmowanie się 3 osobami które ponoć bez przerwy piszą albo uderzają w czułe miejsca i twierdzi że trzeba ich ubezwłasnowolnić chociażby dlatego że już nie zagłosuja na kontrkandydata gdyby to był prima aprilis ale czy to jest możliwe że takie ten człowiek ma zamiary przecież tp ochydne a prawdę mówiąc żółty papier przydałby się innym osobnikom w niektórych sytuacjach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uzi
ponad rok temu ocena: 80%  107
Tam chodzi mu nie tylko o 3 osoby... Nie wiesz to stul jadakę.
~ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ponad rok temu ocena: 93%  106
osioł niech sam siebie zamknie w pierdlu oszołom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uzi
ponad rok temu ocena: 88%  105
Sam się nie zamknie, ale można mu dopomóc... się zamknąć rzeczywiście.
~ konkurs
ponad rok temu ocena: 91%  104
Proponuję zorganizować w Jarocinie konkurs pt. NAJGŁUPSZY BURMISTRZ W POLSCE. Uzasadnienie nie jest potrzebne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3
ponad rok temu ocena: 17%  103
to byłaby nowosc, przewaznie sa konkursy na Miss pieknosci,
~ Pafnucy
ponad rok temu ocena: 79%  102
Burmistrzowi chodzi o tego radnego, który swego czasu pisząc opinie o kukurydzianym radnym pominął całkowicie orzecznictwo Naczelnego Sądu Administracyjnego, bo było sprzeczne z poglądem burmistrza? Dajcie spokój, jak burmistrz zapłaci, to ten radca mu napisze wszystko, co będzie chciał. A że potem przegra przed sądem, bo opinie radcy będą do bani, to inna sprawa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec gminy
ponad rok temu ocena: 83%  101
Rewelacyjna forma tego materiału. Brawo! A najlepsze jest to "puszczanie oka"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolabora
ponad rok temu ocena: 81%  100
Psychuszki znakiem "rozwoju" ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Małkiewicz
ponad rok temu ocena: 80%  99
jego kieszeni rozwoju.
~ kat
ponad rok temu ocena: 74%  98
UWAGA PREZYDENT KRAKOWA JAK TYLKO USŁYSZAŁ O REFERENDUM OD RAZU WYCOFAŁ SIĘ Z PLANÓW JAKIE BYŁO PODSTAWĄ DO REFERENDUM . Prezydent Krakowa jest profesorem i wie i potrafi odczuwać nastoje spolszczane My w Jarocinie mamy pecha. Nie mamy profesora włodarza - czytaj osobę myślącej - moim zdaniem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak się spotkamy na razie to tylko dlatego że jest to co...
ponad rok temu ocena: 39%  97
... A także prezydent Krakowa Majchrowski jest także nadal komuchem...
~ moran
ponad rok temu ocena: 19%  96
" procedura ubezwłasnowolnienia jest skomplikowana, a jej celem jest działanie dla dobra danej osoby, która nie może sobie poradzić w życiu." przecież nikt tu nie mowi o ubezwłasnowolnieniu np. Martuzalskiego czy Mazurka, tylko kogoś któremu faktycznie może pomoc medyczna jest potrzebna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zarząd od czego
ponad rok temu ocena: 74%  95
Panie moran, kto sprawował zarząd z ramienia starostwa nad ZDP? Albo beknie Walczak albo Szymczak, innej drogi nie ma
~ propozycja
ponad rok temu ocena: 91%  94
Proponuję ubezwłasnowolnić Skazanego za ... i zaskoczoną ZDzisie, dla dobra większości mieszkańców gminy Jarocin !
~ pytanie
ponad rok temu ocena: 83%  93
Czyli Adam P. JEST ekspertem psychiatrą od tego komu jest pomoc potrzebna?
~ referendum to jest wasz elektorat
ponad rok temu ocena: 33%  92
Zdaniem Sokały tzw. niestabilni wyborcy charakteryzują się oni niskim poziomem kompetencji politycznych. - Nie interesują się polityką oraz twierdzą, że ich nie dotyczy. Decyzje wyborcze podejmują przypadkowo, często w ostatniej chwili - mówi politolog UJK w Kielcach. Prof. Cześnik również uważa, że osoby z tej grupy przy dokonywaniu politycznych wyborów nie postępują racjonalnie, lecz kierują się emocjami lub sugestiami ze strony mediów. Według politologa USWPS te osoby są łatwym obiektem manipulacji ze strony partii. - W poszczególnych ugrupowaniach właśnie uruchomione zostały potężne machiny, które mają za zadanie omamiać tych ludzi. W tym celu robi się nawet badania. Partie dowiadują się z nich, co aktualnie najbardziej rusza ludzi i jakie komunikaty mogą ich przekonać - wyjaśnia prof. Cześnik.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 100%  91
Dokładnie tak działał Pawlicki i ZJ przed i w trakcie kampanii wyborczej. Wykorzystywał swoje media - gazety : Japik, Życie Jarocina , Jarocińska i ta śmieszna gazetka "Wieści z wycieraczki" też mu pomogły. Rozdawali kłamliwe książki za darmo, parasole, uśmiechali się obiecywali wszystko to , co chcieli ludzie usłyszeć, a więc przede wszystkim inwestora, który podobno wg Pawlickiego już stał u wrót Jarocina oraz rozwój. I co? I nic! Wg tej strategii , o której piszesz działał Pawlicki i ZJ, a więc nie tylko partie tak postępują.
~ moran
ponad rok temu ocena: 17%  90
zwracam uwagę na fragment "lub sugestiami ze strony mediów." Nie uważacie, że nagonka na Walczaka - złom z 2012!!!! - jak już to atak powninien być na dyrektora Kaczmarka, którego zresztą Walczak zwolnił, na Grześka - kasjerka, na Pawlickiego - referendum to nie czyszczenie konkurencji kandydata lewicy do parlamentu np. Siwca?
~ xx
ponad rok temu ocena: 72%  89
Tak Adam nie poddawaj się, z łącznika można parę baniek ugryźć razem z kolegami. Będzie się czym dzielić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 80%  88
Moran to ty piszesz nieprawdę i pomawiasz. Uważaj, bo nie jesteś anonimowy w internecie. Jak coś chcesz chlapnąć językiem to najpierw to sprawdź i to nie w kłamliwej książce Pawlickiego, bo możesz za to odpowiadać.
~ moran
ponad rok temu ocena: 13%  87
jedyne co potraficie to pomawiać. ale przerobił już to duet warzywniaka rencisty z tarnowskim plagiatorkiem do pomocy z prowincjonalną Hanią i polegli.
~ nie jesteśmy w bierutowsko-stalinowskiej Polsce, nie wolno ludziom odbierać prawa do samostanowienia
ponad rok temu ocena: 74%  86
nie jesteśmy w Korei półn. ani u sowietów czy w komunistycznej Polsce, kult jednostki to rzecz związana z ludźmi którzy nie do końca mają dobrze pod sufitem. Nie jesteśmy szczególnie w czasach bierutowsko-stalinowskiej Polski, gdzie retoryka była właśnie jak niektórych tutaj piszacych komentarze: jak obraża Bieruta, Stalina to obrażasz naród polski, jesteś wrogiem, więc niech nie piszą tutaj nie którzy ułomni (im właśnie powinien dać Pawlicki żółte papiery), że jak ktoś obraża Pawlickiego to obraża tych którzy na niego głosowali,to debilizm i nic wiecej, czyli brak samodzielnego myślenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Midzerski
ponad rok temu ocena: 88%  85
Nie zgadzam się z twoją wykładnią. Pawlicki jako urzędas którego pozycja i tak jest słaba, nie jest lekarzem specjalistą, aby ubezwłasnowalniać ludzi, tego czy tamtego, na podstawie li tylko, że ludzie pisma piszą! W ogóle nie ma takich uprawnień, by ubezwłasnowalniać jakiegokolwiek człowieka. Napiszę więcej, jeśli zarządza miastem i gminą źle, a tak się dzieje powiedzmy w większości odczuciu tutejszego społeczeństwa, to pawlicki nie może wręcz zarzucać ludziom nawet jednostkom, że piszą na niego pisma, że nie rozwiązuje ich przyziemnych problemów, tylko kieruje się tym co mu podpowiedzą jego przydupasy, a to nie jest zawsze w pierwszej kolejności z potrzebami ludzkim na danej jednostce samorządu terytorialnego. Niech pawlicki robi tak dalej ; już strzelił sobie w drugie kolano, i jeszcze bardziej zniechęcił niezdecydowanych do siebie w referendum odwołującym go. Zobaczymy już niebawem kto ma rację, on, czy ci ludzie którzy go nienawidzą i będą głosować przeciw niemu.
~ moran
ponad rok temu ocena: 17%  84
poczytaj sobie poniżej mój komentarz. I czemu insynuujesz, że osoby które miał na myśli Pawlicki obrażają Pawlickiego?
~ moran
ponad rok temu ocena: 15%  83
oczerniacie burmistrza, a nie znacie szczegółów. są naprawdę w Jarocinie, których jedynym zajęciem jest pisanie skarg, donosów i nic poza tym. jak się to czyta to normalnie ręce opadają. odpisywanie na to to obowiązek urzędników. ale każdy z was gdyby to przeczytał, to też doszedł by do wniosku, że z kimś takim "nie wszystko jest po kolei". i lepiej niech taką osobę zbada lekarz, bo może sobie albo komuś krzywdę zrobić. i to w trosce o tą osobę powinna być zbadana. Inna sprawa że tylko Adam mógł tak dosadnie na to zaregować. Pewnie każdy z nas na jego miejscu, denerwowałby się i tracił czas na odpisywanie. Ale to jest właśnie Adam, to człowiek czynu. i próbuje to zmienić, co oczywiście przeciwnicy polityczni skrzętnie wykorzystują
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żuk
ponad rok temu ocena: 75%  82
" procedura ubezwłasnowolnienia jest skomplikowana, a jej celem jest działanie dla dobra danej osoby, która nie może sobie poradzić w życiu." To twoja wykładnia stalinowska czy twojego guru opaleńca?!
~ mironik
ponad rok temu ocena: 100%  81
A oni ci urzędasy tak ciężko pracują, w POcie czoła na rzecz Jarocina, że boki wręcz zrywają dla niego-miasta!.
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 100%  80
Moran upał chyba Ci nie służy. Dlaczego twierdzisz, że wszyscy którzy krytykują Adasia to są jego przeciwnicy polityczni? Wiele komentarzy niepochlebnych dla niego piszą ludzie, którzy na niego głosowali, a więc jego zwolennicy polityczni . Jak widać i jego zwolennicy przejrzeli na oczy .
~ xx
ponad rok temu ocena: 81%  79
Moran a może radny ZJ. Za to wam płacą żebyście zajmowali taki skargami a nie tylko robicie to co Pawlicki chce. Po to dostaliscie tablety, za które my placimy. Jakby trzeba było społecznie tam siedzieć to by nikogo z ZJ by tam nie było.
~ moran
ponad rok temu ocena: 14%  78
PEŁNA ZGODA: "Ludzie, gdybyśta przeczytali parę takich pism, skarg czy jak to tam zwał, to sami doszlibyście do wniosku, że człowiek zdrowy na umyśle napisać ich nie mógł !!! Niestety w tych odosobnionych przypadkach (mówimy o 2, może 3 osobach) Pawlicki ma świętą rację !!! Może to i szokujące dla niektórych co mówi, ale w pełni podzielam to jego zdanie, w tej tak bulwersującej kwestii !!!"
~ moran
ponad rok temu ocena: 25%  77
" procedura ubezwłasnowolnienia jest skomplikowana, a jej celem jest działanie dla dobra danej osoby, która nie może sobie poradzić w życiu."
~ sama ona
ponad rok temu ocena: 17%  76
Dlaczego mieszkańcy gminy Jarocin (nie wszyscy na szczęście) sa przeciwni temu by nasza gmina rozwijała się z duchem czasu? Burmistrz to rozsadny człowiek a " zacofani" jarociniacy boją się wszelkich zmian. To bardzo przykre. Na zachodzie żyje się lepiej dlatego ze ludzie nie boją się zmian. Burmistrzu nie poddawaj się! !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zaraz mnie ubezwłasnowolnią
ponad rok temu ocena: 100%  75
Gdzie tu masz rozwój Jarocina. Minęło prawie 9 miesięcy jego kadencji [opaleńca] i co on dla nas jarocinian zrobił? Wielkie GGGGG....no!!!
~ xx
ponad rok temu ocena: 81%  74
Póki co jedynie trawa się rozwija przed spichlerzem.
~ mieszkaniec gminy
ponad rok temu ocena: 83%  73
Nie rozumiem cały czas na czym polega ten rozwój? Nie wiem co się tu rozwija?
~ xx
ponad rok temu ocena: 74%  72
Aha mówisz ze jesteśmy zacofanie bo chcemy co nie chcemy takiego "rozwoju". Większość głosów nasz burmistrz dostał właśnie od emerytów którzy boją się zmian. Głównym impulsem oddania głosu był wygląd. Nic poza tym.
~ xx
ponad rok temu ocena: 77%  71
Dobrze się czujesz??? Czy upał ci doskwiera??? Proszę sobie przejrzeć zeznanie majątkowe burmistrza i zobaczcie jakiego majątku się dorobić w ciągu 9 lat. Chyba nikt normalny nie wierzy w to że z pensji burmistrza jest w stanie "odłożyć" kilkanaście milionów PLN. Myślisz z czego te pieniądze bo raczej z pensji nauczyciela wcześniej nie odłożył tyle. Proszę zwolennikow wlodarza zeby mi to wytłumaczyli i wyliczyli. Proszę nie zapomnieć o odliczeniu majątku który musiał oddać żonie.
~ FREE - UWOLNIĆ JAROCIN
ponad rok temu ocena: 72%  70
Mieszkańcy Gminy Jarocin, to nie tylko ci, którzy głosowali na Adama P. i jego ekipę. To ponad 26.000 innych obywateli, którzy mają prawo powiedzieć burmistrzowi, który pokazuje, że nie jest burmistrzem wszystkich mieszkańców oraz radzie miejskiej, która jest fasadą, że mają ich dość! Referendum to najważniejszy i najbliższy ludziom przejaw demokracji! Jeśli jesteście przeciwko referendum, to czy oznacza to, że nie szanujecie DEMOKRACJI !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bojar
ponad rok temu ocena: 67%  69
A ja myślę, że jest tylko jego rodzina, znajomi i może niecałe stowarzyszenie zj. To rzeczywisty wynik jego, a nie 5000 tys. Ty chyba z końskiego ch. spadłeś opaleńcu niejaki "f".
~ f
ponad rok temu ocena: 41%  68
A co tu obraźliwego wyczytałeś? Powiedz też ile osób z tych 10 tyś., które głosowały na Adama P. oddało by na niego głos jeszcze raz po tym co robi obecnie? Czy nie czują się zmanipulowani wyborczą kiełbasą? Moim zdaniem jest ich co najmniej 5.000.
~ I co dalej
ponad rok temu ocena: 20%  67
Za Adamem Pawlickim stoi 10 000 mieszkańców, którym chciało się ruszyć dupę na wyboru. Obrażając burmistrza, obrażasz wszystkich, którzy uznali, że jest on kandydatem, który reprezentuje nalbliższy danej grupie światopogląd. Także jeżeli mówisz o tolerancji to bądź choć przez chwilę obiektywny i nie obłudny. I
~ alternatywny
ponad rok temu ocena: 76%  66
Adam P już raz też uważał, że jego mniemanie o prawie jest prawidłowe a został skazany. To człowiek o wyjątkowo ograniczonym intelekcie, nie posiadający żadnej wiedzy prawnej, czy administracyjnej. "Jego prawnicy" mogą sobie dużo mówić, lecz sądy nie są jego i ośmieszy się (i Jarocin) ponownie. Ale mieszkańcy Jarocina chyba już przywyknęli, że mają śmieją się z nich w całej Wielkopolsce i szerzej, że wybierają durnia na burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Midzerski
ponad rok temu ocena: 80%  65
Swego czasu pawlickiego bronił sam profesor prawa mający katedrę pod swoim władaniem na UAM w Poznaniu i co, i, gówno go wybronił. I pieniądze mu nie pomogły. Gdybym go nie znał (opalonego) to napiszę wam, sam jego wygląd i niektóre jego "szneki" co wali uzmysłowiłby mi, być może i innym też, że ten jegomość ma żółte papiery jest ubezwłasnowolniony, i jest menelem-pieniaczem.
~ FREE - UWOLNIĆ JAROCIN
ponad rok temu ocena: 79%  64
Popieracie obecny układ - wasza sprawa. Nie możecie jednak odebrać innym mieszkańcom prawa wyrażenia swojej dezaprobaty dla tej władzy, która zignorowała głos mieszkańców, likwiduje publiczną oświatę, likwiduje JOK, zadłuża gminę na 45 mln zł przez emisję obligacji, a tych którzy mówią, że jest coś nie tak chce UBEZWŁASNOWOLNIĆ !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ taka prawda
ponad rok temu ocena: 27%  63
Czytając komentarze niby komitetu referendalnego dochodzę do wniosku, że jest to pycha, frustracja i desperacja ludzi niemających pomysłu na życie. Popieram Burmistrza Adama Pawlickiego i radnych Ziemi Jarocińskiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mark
ponad rok temu ocena: 33%  62
Wszystkim nam ty opalony patafianie nie zamkniecie ust i nie zamkniecie w psychuszkach. Ja wiem, że wam się to marzy, przywrócenie tych barbarzyńskich metod rodem z UBecji PRLowskiej, ale q. niedoczekanie wasze przy korytach. A kiedy na was przyjdzie czas?
~ xx
ponad rok temu ocena: 70%  61
Nikt ci tego nie broni. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja głosowałem na Pawlickiego i teraz tego żałuję. Człowiek uczy się na błędach. Wytykacie układy za Martuzalskiego a teraz niby lepiej jest tak? To niech np. p. Gruchalski napisze w jaki sposób jego brat dostał mieszkanie w TBS po eksmisji z os. Kościuszki.
~ ...
ponad rok temu ocena: 22%  60
Sama prawda; do tego takie chamstwo jakie się wylewa z tych komentarzy aż przeraża i daje dużo do myślenia. Podziwiam Pana Burmistrza, że to znosi.
~ I co dalej?
ponad rok temu ocena: 23%  59
Chcecie wmówić wyborcom, tym 10.000 którzy głosowali na Pawlickiego, że źle zrobili a powinni zagłosować na kogoś innego? No właśnie - na kogo? Na kogoś, kogo nawet nie macie odwagi wskazać z imienia i nazwiska? Od Martuzalskiego się odcinacie, wręcz krytykując go na tym portalu we wpisach. ale nikt wam nie uwierzy , tak jak w ostatnich wyborach nie uwierzono że "żołnierz"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ I co dalej
ponad rok temu ocena: 29%  58
Martuzalskiego, Waleczny Jurek z Ługów, skłócił się ze swoim guru Martuzalskim i wystawił niezależną listę.
~ Precz ze SM
ponad rok temu ocena: 22%  57
Burmistrzowi gratuluje odwołania czarnych psów, bo te były z komuchowego nadania. Jarocin i okolice zawsze był czerwony... By był porządek musi jeden podejmować decyzje. Rozliczycie go po latach. Nie ulegajcie propagandzie tych co podstawiają nogi burmistrzowi. Iwicka, chodź ładna, kłamie jak z nut!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
ponad rok temu ocena: 100%  56
Nie wolno poniżać, pomawiać i obrażać bezkarnie ludzi, tak jak to ty uczyniłeś. Nie jesteś anonimowy w internecie i za swoje słowa możesz odpowiedzieć przed sądem. Do zobaczenia.
~ agnes
ponad rok temu ocena: 24%  55
Tacy wspaniali ci panstwo od referendum, a usuwają niewygodne komentarze na stronie referendum. Jarocin na fb. Nie mogę dodać komentarza tylko dlatego ze mysle inaczej, czyz to nie pachnie dyktaturą? Prawdziwa obłuda, robią to, co zarzucają Pawlickiemu, a jeszcze nie doszli do władzy!!! Strach pomyśleć, co by było w Jarocinie, gdyby ludzie z jakichś dziwnych przyczyn im uwierzyli!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dota
ponad rok temu ocena: 21%  54
Pozamykać świrów !! Nie wolno wydawać naszych publicznych pieniędzy na obsługę wariatów. Ich powinny obsługiwać zakłady psychiatryczne !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jjjjj
ponad rok temu ocena: 67%  53
Takich jak ty "dota", niebezpiecznych opalonych oszołomów.
~ karaluch
ponad rok temu ocena: 72%  52
Ha to pawlcki niech wyda wszystkim jarociniakom żółte papiery poza oczywiście czlonkami zj tzw Rodziny na swoim/ gminnym/... Nie bedzie musiał nikomu odpowiadać, a i prawo będą mieli czlonkowie gp zj...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolej na upośledzonych
ponad rok temu ocena: 82%  51
Ubezwłasnowolnić Zdzisie bo stary Romuald już ma żółte papiery
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 82%  50
Kogo ten burak straszy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zubas
ponad rok temu ocena: 100%  49
Właśnie się zastanawiam i to po raz kolejny, i nie wiem do czego ma mu, temu burakowi i jego buractwu to służyć, bo na pewno ze swoimi przydupasińskimi coś knuje, coś opracowali. Przetnijmy to im!!
~ Ćwirrrr....
ponad rok temu ocena: 21%  48
No nie udawaj, że nie wiesz kogo ??? Wyłącznie tych chodzących luzem świrów ;-)))
~ Dams
ponad rok temu ocena: 69%  47
Ekipa pana burmistrza wie,że zbliza sie koniec pełnego koryta.Bardziej zapobiegliwi już szukają pracy poza Jarocinem.Pytanie tylko kta ich zastąpi?Chyba nie ekipa pana Stanisława?Moim zdaniem najlepszy byłby jakiś dyrektor szkoły.A to dlatego,że cały ten raban wywołały sprawy oświatowe,poza tym głowne wydatki dotyczą oświaty, no i poki co nie mają oni powodów by służyc tylko wybranym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ferdek
ponad rok temu ocena: 14%  46
No właśnie Kostuś został prezesem! Ciekawe czy premie przełknie z obrzydzeniem czy bez ;-)
~ I co dalej?
ponad rok temu ocena: 31%  45
Realnie myśląc to czym przekonacie mieszkańców gminy? Rozpisać i odwołać burmistrza to najmniejszy problem. Ale kto niby ma rządzić gminą po odwołaniu burmistrza? Niestety ale wszystkie osoby które obecnie startowały w wyborach na burmistrza nie są jakimiś gwiazdami politycznymi i nie mają pomysłu na rozwój gminy, wręcz przeciwnie doprowadzą do powstania następnej zbuntowanej grupy przeciwników. Nowej alternatywy na burmistrza też nie widać. Teraz to przypomina taki widok, odwołać a potem to jakoś będzie, ktoś wygra i przywróci samorządowe przedszkola. Niestety ale nowy burmistrz nie będzie ryzykował krytyką i swoim stanowiskiem już z stowarzyszeniowymi przedszkolami. Chciałbym aby komitet referendalny podał więcej szczegółów oprócz populistycznego odwołania burmistrza. Kogo widzą na burmistrza, jakich inwestycji oczekują itp.
~ 0rh-
ponad rok temu ocena: 58%  44
W radiu mówili,że Martuzalski stratuje do Sejmu więc na burmistrza nie pójdzie.
~ Nui
ponad rok temu ocena: 67%  43
Pawlickiego wywalić, Stanisława nie chcemy, potrzaba świeżości. Żadnego dyrektora, nauczyciela... Nowego mam nadzieję, że wystartuje kilku
~ ostatnie dni adasia
ponad rok temu ocena: 77%  42
Najpierw były szczury teraz pieniacze a taki byłby piękny rozwój, Adaś i jego śmieszny mecenas sami stanowią prawo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jedna partia zij
ponad rok temu ocena: 63%  41
nieupartyjniony? Znowu ktoś zapomniał o Stronnictwie Konserwatywno - Ludowym, ostatnich przejawach poparcia dla PiS-u. Czy to nie przejaw partyjniactwa lub próby wkupienia w objęcia partii?
~ taka prawda
ponad rok temu ocena: 26%  40
:/ jesteście żałośni komuniści z tym referendum :/ (...) wam na mózgi padła :/ mamy nieupartyjnionego włodarza co robi bardzo dużo dla Jarocina w POżodze otaczającego nas PRL-u bis i neoliberałów lewackich, co tylko garnĄ KAPUSTĘ POd siebie I SWOJE RODZINY, a wy chcecie ADAMA wieszać? Co z was za bydło ludzie. Niech was piekło pochłonie!!!.
~ ojarocinie.pl
ponad rok temu ocena: 70%  39
w szkole uczniowie są różni, i zdolni i głupi-nadpobudliwi, w parafii są przynoszący pieniądze i dewoty, u lekarza bywają z przeziębieniem i z całą masą wymyślanych chorób. Jeśli się nająłeś za Burka to twoim psim obowiązkiem jest szczekać - dostajesz michę, masz służyć wszystkim! Nie podoba się, won!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Herr Flick
ponad rok temu ocena: 28%  38
A ty burku u kogo się nająłeś ? U Kardacha ? U Walczaka ? Czy jeszcze gdzieś indziej ?
~ jarociniak
ponad rok temu ocena: 71%  37
Widać, że urzędnicy się uaktywnili. Po 15.00 komentarzy będzie mniej. A tak właściwie to tzw pieniacze zabierają cenny czas, który miałby być przeznaczony na pracę na rzecz mieszkańców? Na jaką pracę, na opracowywanie kolejnych pomysłów z likwidacjami. To nie jest praca na rzecz mieszkańców, ale przeciw mieszkańcom.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FREE - UWOLNIĆ JAROCIN
ponad rok temu ocena: 76%  36
Kolejna CEGIEŁKA dołożona do REFERENDUM !!! Dziękujemy za kolejne argumenty przemawiające za pilną koniecznością odwołania ze stanowiska !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Midzerski
ponad rok temu ocena: 83%  35
Zgadzam się z tym głosem, że tym głupim, nieprzemyślanym bełkotem co to pawlicki może czy nie może ubezwłasnowalniać ludzi, przydzielać im, czy temu owemu żółte papiery, wyzywać od pieniaczy, przekonał do siebie kolejny tysiąc niezdecydowanych jarocinian aby wrzucili głosy referendalne na nie, przeciw niemu, by go odwołać. Bardzo dobrze postępujesz konusie opalony przeciw sobie, nawet nie wiesz jak bardzo.
~ Bez-radny na pieniaczy !
ponad rok temu ocena: 20%  34
Ludzie, gdybyśta przeczytali parę takich pism, skarg czy jak to tam zwał, to sami doszlibyście do wniosku, że człowiek zdrowy na umyśle napisać ich nie mógł !!! Niestety w tych odosobnionych przypadkach (mówimy o 2, może 3 osobach) Pawlicki ma świętą rację !!! Może to i szokujące dla niektórych co mówi, ale w pełni podzielam to jego zdanie, w tej tak bulwersującej kwestii !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rysiek
ponad rok temu ocena: 67%  33
Powinieneś przydupasiński opalony, kolejny, być ty ubezwłasnowolniony, plujący jadem.
~ ona
ponad rok temu ocena: 72%  32
Bez-rady na pieniaczy! - a skąd Ty znasz treść skarg, o których mówi Pawlicki? Jeżeli je znasz , bo jesteś urzędnikiem to powinieneś teraz pracować , a nie siedzieć w internecie i pisać komentarze. Poza tym Pawlickiemu się znowu chyba trochę poplątało, bo radca prawny nie wydaje orzeczeń, a co najwyżej opinie. Orzeczenia to są w sądach .
~ FREE - UWOLNIĆ JAROCIN
ponad rok temu ocena: 79%  31
Nawet jeśli tak myśli, to jako osoba pełniąca funkcję burmistrza nie może wypowiadać publicznie takich bredni !!! A jeśli już chce kogoś ubezwłasnowolnić, to może zacznie od analizy własnego otoczenia.
~ kolo
ponad rok temu ocena: 78%  30
Włodarz tłumaczył, że alternatywą dla marnowania czasu urzędników jest jedynie złożenie wniosku o wydanie żółtych papierów. – Jeżeli ktoś nie jest uznany za człowieka niezrównoważonego, musi być obsłużony poważnie. I to nas najbardziej denerwuje. To nie są poważne rzeczy, nie da się tam nic załatwić, a zabiera ktoś nam czas. Dopóki ktoś nie będzie miał żółtych papierów, musimy go bardzo poważnie traktować, stąd albo dalej będziemy marnować czas dla tych ludzi, albo złożymy wniosek o wydanie żółtych papierów – upierał się Adam Pawlicki. Te słowa nadają się do kabaretu. A z drugiej strony jak człowiek tak myślący dorobił się tak dużego majątku polecam jego oświadczenie majątkowe do przeczytania. Ładne kilka melonów już ma jak się policzy wartość nieruchomości. I co ciekawe Ma 70 ha ziemi która wycenił na nie cale 2 miliony. To po ile u niego chodzi hektar. Po 30 tysiaków - niecałe? Aha ma kredyt coś ponad 650 000 złotych na 2 % na zakup ziemi. Chce taki kredyt!!! Rozwój to faktycznie m
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ susel
ponad rok temu ocena: 78%  29
Proponuje ubezwłasnowolnić burmistrza i wysłać go na Madagaskar i niech tam tubylcom pierdoły opowiada. Nasuwa się pytanie kto tu marnuje komu czas obywatele którzy piszą skargi czy burmistrz który zamiast wykonywać swoje obowiązki udziela durnowatego wywiadu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ złomiarz
ponad rok temu ocena: 78%  28
Kto zajumał złom? Kto zajumał topole?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oddaj ten złom
ponad rok temu ocena: 75%  27
on, a kto by inny?
~ ojarocinie.pl
ponad rok temu ocena: 58%  26
naszym zdaniem: http://ojarocinie.pl/?p=1077...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ moran
ponad rok temu ocena: 9%  25
Prowincjonalna Haniu, przerost formy nad treścią. Treści tam nie znajdziecie, tylko opluwanie ZJ i Pawlickiego bez konkretów. Puszczaj lepiej kaczuszki na tej swojej kałuży przed domem.
~ ojarocinie.pl
ponad rok temu ocena: 72%  24
Rozumiem, że osoby ubezwłasnowolnione będą automatycznie zwolnione z miejskich opłat - podatków, za wodę, śmieci, itd. Nie mają praw - nie mają obowiązków. To brzmi już zupełnie inaczej, obiecująco :-)
~ wincenty
ponad rok temu ocena: 84%  23
a może urząd upubliczni te niby durne skargi wg burmistrza jak piszą to pewno o coś im chodzi coś co w oczach burmistrza jest niezasadne w oczach mieszkańców jest zasadne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lkjhgfdsa
ponad rok temu ocena: 87%  22
Ludzie obłąkani mogą mieć takie pomysły_ dziwię się Muszyńskiemu że zajmuje się takimi pierdołami. Pan AP musi uważać bo jak większość społeczeństwa w Jarocinie złoży wniosek o jego ubezwłasnowolnienie to może dostać okrągły dowód osobisty. Ale cóż jak AP nie ma się czym pochwalić bo większość jego pomysłów jak i jego kniazia Kaźmierczaka kończy się fiaskiem to trzeba zająć się pierdołami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawski
ponad rok temu ocena: 20%  21
Ciekaw jestem kto z komitetu referendalnego juz przebiera nóżkami w kierunku fotela burmistrza ? Czy skora na niedzwiedziu juz podzielona ? Role podzielone ? Stanowiska rozdane ? Nastepni "głodni wladzy i pieniedzy" postanawiają pobawić sie w pucz .... Zawistni ludzie pełni złosliwosci ,bez skrupułów ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miłosz
ponad rok temu ocena: 67%  20
a byś się zdziwił pacanie opalony, najlepiej idź się odlej.
~ Hejna
ponad rok temu ocena: 75%  19
Nie, nie podzielone. Nowe władze wybierą mieszkańcy! Boli, że ludzie już Was nie chcą? Wystarczyło być uczciwym....
~ Zły Dawit
ponad rok temu ocena: 24%  18
A ja juz nie mogę sie doczekać aż mój guru Złoty Kolczyk znów zleci mi przygotować obelżywą i pełną kłamstw gazetkę o Pawlickim. Taplanie się w medialnym szambie i pomówieniach to jest to co ja i mój guru Kolczyk lubimy! Fajna odskocznia od pisania książek…
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Józek
ponad rok temu ocena: 67%  17
A najlepiej by było go w kosmos wypierd... na miotle, bezpowrotnie.
~ Hejna
ponad rok temu ocena: 80%  16
ta... pełną kłamstw... suche fakty o kosztach wykonywania inwestycji (2x drożej niż wszedzie indziej) i ilościach podróży służbowych do Turcji za pieniądze mieszkańców.... Czas do domu panie AP.
~ Referendum
ponad rok temu ocena: 20%  15
Adam oszczędza na Straży Miejskiej, przywilejach nauczycieli, tnąc etaty w urzędzie – to wszystkie darmozjady, które straciły pieniądze z nieba hejtują – proste. Burmistrzu – nie bać się i działać tak jak do tej pory!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xx
ponad rok temu ocena: 76%  14
Jakie oszczędności? Śmiech na sali. Cięcia w urzędzie? Podaj przykłady bo ja wiem ze wszystkie te osoby mają umowy z ZGO Nova. Cięcia na papieru nic poza tym, wyliczenia wyssane z palca. Podaj konkrety. Burmistrz działaj tak jak do tej pory -jeszcze więcej będzie podpisów za referendum. Hahhahahaha
~ b.b.
ponad rok temu ocena: 80%  13
Pawlicki,najpierw Ty sobie wyrob zolte papiery! chyba ze juz masz???? bo na takiego wygladasz, z tymi swoimi durnymi pomyslami!!!! powoli pakuj juz sie chamie!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wasz Staszek
ponad rok temu ocena: 26%  12
Całe szczęście, że z renty i diety radnego starcza na papierosy. Jak ma się dużo wolnego czasu można chodzić i zbierać podpisy całymi dniami. Smucące aspekty tej pracy to jak ludzie psami szczują, ale idzie się przyzwyczaić. Pozdrawiam, Wasz Staszek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ona
ponad rok temu ocena: 68%  11
Do : Wasz Staszek i do Referendum - widać, że bardzo się boicie referendum. Te wasze wpisy bardzo nas cieszą. Dawajcie jeszcze więcej obelg, kłamstw i nienawiści , bo to nam pomaga . Ludzie przejrzeli na oczy i widzą kto kłamie, pomawia i opluwa .
~ fkd
ponad rok temu ocena: 61%  10
Dziękujemy też przemiłym pomocnikom z ziemi i oczywiście panu Robercikowi.
~ Referendum
ponad rok temu ocena: 13%  9
Podziękujmy jeszcze Martuzalskiemu, Kostce, Walczakowi, Kardachowi, Mazurkowi, Szałkowskiej, Wawrockiemu, Wasielewskiemu za zbieranie podpisów. W gazecie nie bardzo możemy wszystko ujawnić, ale wiedzcie, że bardzo doceniamy Waszą pracę no i super, że idzie wam super z podpisami. Dużo czasu macie, bo zwolnienia lekarskie półroczne się skończyły?.Przynajmniej macie jakiś cel w życiu i sens życia. Znowu dzięki Pawlickiemu. Nadał wam sens życia?
~ jv
ponad rok temu ocena: 17%  8
Ok. Każdy ma prawo do referendum, tego nie ganię i nie komentuję. Ale odwołacie obecnego burmistrza i co dalej? Wygra całkiem inny kandydat, znowu pojawi się fala krytyki i następnego odwołacie? Następny burmistrz nie odda przedszkola i szkoły stowarzyszeniom, po prostu ją zamknie i nikt nie będzie miał pracy. Może pora się przyjrzeć temu, że dzieci w szkołach jest coraz mniej, a każda szkoła podstawowa nie mówiąc już o szkołach średnich walczy o ucznia. Niestety ale zamykanie szkół widziałem w innych powiatach w Polsce, dzieciaki dojeżdżają często kilometrami do swoich szkół, nie mówiąc już o gimnazjach, gdzie przykro mi tym pisać ale tam robi się kosztem ucznia "spęd" z całej gminny, aby tylko obciąć koszty funkcjonowania oświaty. Mało mi kto przyzna racji ale stowarzyszenia uratowały nie jedną szkołę podstawową przed zamknięciem w naszej gminie. Tutaj podziękowania należą się przede wszystkim tym osobom które prowadza te szkoły oraz determinacji rodziców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ F
ponad rok temu ocena: 77%  7
O czym Ty mówisz. Pawlicki i Kaźmierczak nie mieli innego pomysłu więc po prostu zlikwidowali te placówki, a zaraz wezmą się za następne! To skandal ! Dlaczego nie chcieli podjąć dialogu z mieszkańcami w tej sprawie? Bo wiedzieli, że nie mają racji, brakowało im argumentów! Co więc zrobili - olali głos mieszkańców !!! A jeśli dojdzie do wyborów, to mam nadzieję, że następcy będą słuchać głosu obywateli, a nie jak obecni radni i burmistrz - mają nas wszystkich w d...
~ ALa
ponad rok temu ocena: 89%  6
i Adam mnie rozpi..erdala i ten Górski...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zyx
ponad rok temu ocena: 81%  5
zacząć ten proces od władz miasta :D bo to oni marnują najwięcej czasu i pieniądzy :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 73%  4
Już kiedy pisałem ze Burmistrz Adam Pawlicki upodobnił się bardzo do GENSEKÓW, ale nawet JA nie śmiałem przypuszczać że tak bardzo. I że postępuje to w tak zastraszającym tempie. Któregoś ranka ten człowiek(?) obudzi się spojrzy w taflę wody i zobaczy TOWARZYSZA STALINA.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 69%  3
przeciwstawiałem się głupocie która tam zagościła wraz z ZJ.
~ jv
ponad rok temu ocena: 33%  2
Marian, a co Ty zrobiłeś dla powiatu jak byłeś radnym, oprócz załatwienia synkowi roboty w JLA?
~ ja
ponad rok temu ocena: 68%  1
Ten gościu mnie rozp...dala.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A