R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Jarocin. Andrzejki w Szkole Podstawowej nr 2 [ZOBACZ WIDEO]

› Społeczeństwo› Ze szkół 10 miesięcy temu    1.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Szkoła. Andrzejki w szkole. Andrzejki w dwójce. Uczniowie na Andrzejkach

 

R E K L A M ASRT - Szymkowiak

"Andrzejki" zorganizowane 30 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie były okazją do radosnych zabaw i wróżb uczniów klas I-III.

 

Maluchy bawiły się przy dźwiękach ulubionych melodii i dały upust swojej energii. Nie zabrakło różnych zabaw i wróżb, z których uczniowie mogli dowiedzieć się, między innymi co czeka ich w przyszłości.

 

Dzieci losowały ciasteczka z wróżbami i wrzucały do wody pieniążek, symbolizujący spełnienie marzeń. Wszyscy bawili się doskonale.

 

[ZOBACZ WIDEO]

 

ZOBACZ TEŻ - Straż pożarna i policja alarmowo w szkole [TUTAJ]

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  R E K L A M A
  R E K L A M A