R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_02
R E K L A M A

Jaraczewo: Burmistrz podziękował strażakom za pomoc po nawałnicy

› Aktualności 10 miesięcy temu    7.12.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage OSP Góra

Jaraczewo. OSP. Straż. Nawałnica.

 

R E K L A M A

 

Dariusz Strugała, burmistrz Jaraczewa spotkał się ze strażakami z jednostek OSP na terenie gminy, by podziękować im za pomoc w usuwaniu skutków nawałnicy, która przeszła przez nasz teren w połowie sierpnia i spustoszyło setki domów, pól i lasów.

Strażacy przez wiele dni uwijali się, jak w ukropie, żeby jak najszybciej dotrzeć z pomocą do potrzebujących, a akcja ratowania dobytku bez ich zaangażowania trwałaby znacznie dłużej.

ZOBACZ TEŻ: Ponad 500 strażaków walczyło ze skutkami nawałnicy. Teraz podziękował im burmistrz

Uroczystość odbyła się w sali wiejskiej w Górze. Każda jednostka oprócz poczęstunku została obdarowana pamiątką, która została złożona na ręce prezesów poszczególnych straży.

Taki grawerton otrzymały jednostki OSP od burmistrza Jaraczewa

Fot. Fanpage OSP Góra

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ smutas z Komorza
10 miesięcy temu ocena: 75%  4
Darek dał grawerton, a żerkowski dziadzia zabrał radnej kwiaty które dostała od swojego sołtysa.
~ hds
10 miesięcy temu ocena: 56%  3
Pamiątki i medale? Za narażane życia i poświecenie? Toż to wstyd TYm ludziom nalezą się gratyfikacje finansowe. Skąd kasa Podpowiadam- zamiast urzędnikom im dać!!!
~ dimont
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Człowieku jakbys byl z jaraczewo to bys widzial do ktorej po tej nawalnicy przez 2-3 miesiace staly samochody pań ktore pracuja w gops. Prawie codziennie jak wracalem z pracy ok 19 30 to samochody staly i swiatlo sie swiecilo.
~ zacieszacz
10 miesięcy temu ocena: 25%  1
nie przesadzaj Piwko było i git majonez widać na zdjęciu:)
R E K L A M A
R E K L A M A