R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Janusz Niedźwiedź ma już nowy klub. Jarota trenera jeszcze nie

› Sport i rekreacja ponad rok temu    28.09.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 62 ocen 8 / 100%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak/Archiwum GJ

Raptem jeden dzień był bez pracy Janusz Niedźwiedź - były już trener Jaroty Jarocin.

 

R E K L A M A

 

Jak sam we wtorek przyznał, miał kilka opcji do rozważenia. Nie chciał jednak zdradzać szczegółów, bo nie padła żadna konkretna deklaracja. Sprawy potoczyły się jednak w błyskawicznym tempie i wiadomo już oficjalnie, gdzie przez najbliższe miesiące, a może i lata będzie szkolił piłkarzy.

Padło na Podhale i tamtejszy Nowy Targ, który zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli III ligi gr. IV. Nowy klub Janusza Niedźwiedzia po dziewięciu kolejkach ma na swoim koncie dziewięć punktów - o dwa więcej niż Jarota, która rozegrała do tej pory osiem meczów.

Na oficjalnej stronie Podhala Nowy Targ czytamy:

W dniu dzisiejszym Zarząd Klubu NKP Podhale zakontraktował nowego szkoleniowca pierwszej drużyny Podhala - jest nim 35-letni Janusz Niedźwiedź, dotychczas trener III-ligowej Jaroty Jarocin.

CZYTAJ TEŻ: Jarota bez trenera! Janusz Niedźwiedź zrezygnował

Ciągle nie wiadomo, kto zastąpi jednego z najlepszych szkoleniowców w historii JKS-u. Nieoficjalnie mówi się, że branych jest pod uwagę kilka nazwisk. Wśród kibiców natomiast przewija się propozycja, by na stare śmieci powrócił dobrze znany w Jarocinie Czesław Owczarek wybrany zresztą przez nich najlepszym szkoleniowcem Jaroty od momentu powstania klubu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (63)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wrocławska
ponad rok temu ocena: 50%  63
Tak potwierdzam -Marcin Woźniak ostatnio Sokół Kleczew trenerem DUMY MIASTA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 50%  62
Marcin Woźniak trenerem JKS !!!!! Brawo ,super trener.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pewne info
ponad rok temu ocena: 0%  61
Był ale się nie dogadał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 0%  60
Czesław Owczarek trenerem Jaroty był widziany pod klubem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 0%  59
Czesław Owczarek trenerem Jaroty był widziany pod klubem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Rty
ponad rok temu ocena: 0%  58
Info pewne. Marcin Woźniak trenerem jaroty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mk
ponad rok temu ocena: 0%  57
To prawda
~ Plotzek
ponad rok temu ocena: 100%  56
Chciałbym zapytać, dlaczego wstrzymano remont głównej płyty na jarocińskim stadionie miejskim?, a także remont sztucznej nawierzchni boiska od Maratońskiej. Dlaczego nie jest budowana nowa trybuna na stadionie od parku oraz obiekt nie jest wyposażony w niezbędne oświetlenie by grać wieczorami? W temacie piłki. Może Victoria Jarocin odpowiesz a może władze. To co o remoncie było napisane w Gazecie Jarocińskiej , słowami pana vice burmistrza Kaźmierczaka , to są ogólniki i odpowiedź wymijająca, nic merytorycznego nie wnosząca w temacie jak powyżej zapodałem...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wrocławska
ponad rok temu ocena: 11%  55
Nic dodać .nic ująć Victoria Jarocin. AMEN
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie "wrzesieñ 2017"
ponad rok temu ocena: 100%  54
Wolałbym abyś to rozwinęła. Miarkuję, że jesteś kobietą, a one też powinny się wypowiedzieć o lokalnej piłce. Nieprawdaż?
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 40%  53
MOJE OSTATNIE ZDANIE PODSUMOWANIE WSZYSTKIEGO CO NAPISAŁEM PONIŻEJ. SZANOWNI PAŃSTWO ZE SWOIM LOKALNYM KLUBEM TRZEBA BYĆ NA DOBRE I NA ZŁE,ONI ISTNIEJĄ I GRAJĄ DLA NAS MIESZKAŃCÓW TEGO MIASTA.PANIE SEBASTIANIE TERAZ PISZĘ DO PANA ,MOŻE Z PANA INICJATYWY ZROBIĆ SPOTKANIE NP. W JOKu WSZYSTKICH LUDZI (KIBICE,WŁADZE MIASTA,POWIATU,ZARZĄD OBECNY I BYŁY)KTÓRYM DOBRO KLUBU LEŻY NA SERCU I RUSZYĆ Z TYM OSTRO DO PRZODU ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ realista
ponad rok temu ocena: 0%  52
do Victorii Jarocin-rozpisujesz się jak byś coś wiedział o klubie jak i o akademiech które działają w Jarocinie,chłopie nie masz pojecia o pilce zarowno seniorskiej jak i mlodziezowej,takie ogolniki to babcia z targu wysnuje bez zastanowienia,znawca z takimi się nie dyskutuje.
~ Borek
ponad rok temu ocena: 100%  51
A może ludzie w Jarocinie tego nie rozumieją , by identyfikować się z lokalną drużyną piłkarską. I co wtedy? Jest jakaś recepta by było inaczej, na +?
~ Hajo
ponad rok temu ocena: 25%  50
Nikt o zdrowych zmysłach i szanujący się tu nie przyjdzie. No chyba że nie zna klimatu Jaroty i da się skusić... Szybko się zawinie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kalol
ponad rok temu ocena: 86%  49
No to dość smutna prawda. Tu nie ma klimatu dla piłki i nigdy nie było. Jarocin to sypialnia dla tych co pracują w innych miastach. Tu czas stoi w miejscu, i dla młodych nie ma żadnych perspektyw.
~ trenerzy
ponad rok temu ocena: 25%  48
Jakie były zespoły w 2 lidze w naszym okręgu? Jacy trenerzy ich prowadzili? I mamy jakiś pogląd kto może trenować Jarotę, bo trenerzy 3 ligowi to tu nie pasują. Kulawik z Podhala prowadził Zambrów w 2 lidze ;) Ale poważnie, Owczarek, Pawlak, w Ostrowie chyba Nowicki (ale mało) Owczarek, Wesołowski, w Kaliszu był Dziubek, Majak, Dymek, Zajączkowski, w Jarocie jeszcze Smółka. W Warcie był Bekas, dalej Topolski, ... Dawajcie dalej :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Okrętowiec
ponad rok temu ocena: 100%  47
"Młody gniewny"? Tzn jaki? Zacznie od podstaw, w sensie orzewietrzenia kadry ze starych repów wyjadaczy na juniorów. Nie, nie tędy droga; tak nie buduje się na stałe drużyny. Tak, jeżeli ci młodzi są lepsi od tych starych "wygów", to wtedy takie zmiany mają sens, nie winnych przypadkach! Bo to może doprowadzić do katastrofy, wykolejenia drużyny z dnia na dzień! Rewolucja totalna też jest niewskazana gdy klub jest słaby organizacyjnie. Ktoś tu niedawno napisał, że kto tu będzie chciał przyjść, jak podstawy organizacyjne klubu JKSu są żadne, a co najwyżej znikome. No kto? Furiat, wariat czy masochista? Takim po trochu "pasjonatem" był Niedźwiedź, i tylko on mógł ciągnąć tutaj swój wózek trenerski dalej, bo on nie dostrzegał, że tu się nie dzieje za dobrze (w piłce i nie tylko) oraz że kiedyś się to zmieni na lepsze albo się łudził, albo trwał w kłamstwie. Jak dla mnie, to nie ma ludzi niezastąpionych; geniuszy. Są ludzie lepsi i gorsi. Tak jest i w piłce.
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 25%  46
Marek Nowicki za stary ,w swojej długiej historii nic ciekawego nie zdziałał,oprócz tego,że z Kobylinem grał w rozgrywkach centralnych w PP. ZARZĄD -TO MUSI BYĆ TRENER "MŁODY GNIEWNY" !!!!!!
~ Nasza Klasa
ponad rok temu ocena: 80%  45
Postawiłbym na Marka Nowickiego. Nie wiem czy jeszcze jest klawiszem w Rawiczu, ale Marek zawsze był dobrym zawodnikiem i trenerem. Wiele krwi napsuł zawsze naszej Jarocie, gdy ta walczyła z Piastem Kobylin. I nie zawsze w tych meczach była z tarczą (zwycięska Jarota). Nowicki to dobry typ na szkoleniowca JKSu.
~ Tyuiop
ponad rok temu ocena: 38%  44
Jest w ciąży i będzie blisko jej, ale człowieku gdyby miał ofertę z 2 ligi to by pojechał nawet nad morze. Po drugie Podhale to klub z powaznym sponsorem wojas, ma kadrę 28 zawodników , 2 maserów, asystenta trenera i trenera bramkarzy. I nawet jeżeli tam zarabia mniej to ma szanse rozwinąć klub a w jarocie tej opcji nie miał. Dlatego odszedł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nagelsmann
ponad rok temu ocena: 100%  43
Całoroczny budżet klubu JKSu, to jeden milion złotych, na pierwszą drużynę i ... pozostałych. To śmieszna kwota. 3o darczyńców...
~ Kalol
ponad rok temu ocena: 100%  42
Ad Victoria Jarocin - Tak, ale w pierwszym swoim punkcie dobitnie dajesz do zrozumienia "piłka dziecięca", a o seniorach ani mru mru, tylko jedziesz o nich ogólnikowo w kwesti finansów i ekonomii.
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 0%  41
jednak tych sponsorów około 30 to jest,pewnie zupełnie niezła kwota miesięcznie z tego tytułu wpływa
~ Gulbinowicz
ponad rok temu ocena: 100%  40
Sorry za literówkę; winno brzmieć: - "wykonano 200 merytorycznych "pielgrzymek" zarządu klubu o wsparcie klubu podmiotów zewnętrznych, i prawie zero odzewu z tamtej strony!".
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 33%  39
do "Gulbinowicz" z tego co wiem to miasto na ten rok dało 400 tys,budżet klubu to 1 mln zł,więc z różnych innych miejsc te środki zostały pozyskane,śledząc stronę klubu łatwo wywnioskować skąd: -dotacje z ministerstwa sportu -dotacje z mopsu -sponsorzy (jednak kilkunastu ich jest) -składki członkowskie i składki od rodziców z Akademii -1 % podatku -klub 100
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 0%  38
do "Kalol" nigdzie nie napisałem,że piłka seniorska ma być zlikwidowana!!! napisałem,że ma być aby młodzież z klubu miała perspektywę grania potem w seniorach
~ Gulbinowicz
ponad rok temu ocena: 100%  37
Do "Victoria Jarocin" - jeżeli chodzi o ten 3 punkt, to proporcje w stosunku 60% pozyskania środków zewnętrznych przez Zarząd klubu do 40% (to samo?), czy raczej wsparcie przez miasto dotacją, to jest to mrzonka w zdobyciu przez zarząd klubu tych środków. Moim zdaniem niepotrzebnie prezes JKSu pan Hubert Bachorz i pochopnie, zadeklarował się w rozmowach z miastem, że bedzie w stanie pozyskać te 60% srodków zewnętrznych na klub. Uważam, ze to był wielbłąd prezesa Bachorza, nie do zrealizowania w praktyce. Wykonano 200 merytorycznych "pielgrzymek" o wspamerytorycznycpraktycznie zero odzewu z tamtej strony!? To klęska władz tego zarządu.
~ Kalol
ponad rok temu ocena: 100%  36
Do " Victorii Jarocin". Człowieku, ludzie nie żyją sportem samych dzieci. Gdzie tu piłka dorosła ma być; zlikwidowana? Nie można tylko stawiać tylko na młodzież i dzieci. Wiem wiem to przyszłość narodu, ale nie wywalajmy tu i teraz sportu dorosłych, bo nie ma na to pieniedzy. Moim zdaniem środki są na sport dorosłych tylko że są one blokowane i przeznaczane na coś innego.
~ Malujdy
ponad rok temu ocena: 100%  35
No właśnie te kochane 4oo koła. Śmiech na sali, nawet dla klubu na czwartym poziomie rozgrywek. To roczna pensja jednego urzędnika spółki skarbu państwa!!! To są jakieś jaja, że w 70 tys mieście, gminie i powiecie, nie można utrzymać drużyny, w najpopularniejszej na świecie dyscyplinie sportu, jakim niewątpliwie jest piłka nożna (futbol!). To co tu się opłaca nic! Najlepiej się niewychylać i jakoś to będzie. Niestety nie będzie; realia jakie tu są i jakie tu obowiązują, te prawne też, to jakiś stos niesamowitych bredni z poplątaniem. Kto liczył z nas na jakiekolwiek przemiany demokratyczne po 1989r to srogo sie zawiódł. Komentarz mój jest na wskroś polityczny, bo tym bardziej tyka on piłki. Piłki tu nie chcianej, traktowanej jako piąte koło u woza. A potem jest lament, skrzek, że przegania nas w piłce taka "potęga" jak Luksemburg czy Zimbwabe. Najlepiej jest to zaorać niż to rozwijać i dalej budować.
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 13%  34
5.z tą bazą to raczej dobrze,że nie mają,mniejsze koszty utrzymania,większość klubów pozbywa się swoich nieruchomości,patrz na Amica ,Wisła Legia grają na obiektach miejskich 6.klub w zeszłym sezonie był 3 siłą w WLKP, Więc SUPER PROMOCJA DLA MIASTA ZA STOSUNKOWO MAŁE PIENIĄDZE !!!!! BO SZANOWNI PAŃSTWO 400 TYS ZŁ TO SĄ GROSZE NAWET DLA TAKIEGO JAROCINA (WARTOŚĆ MAŁEGO DOMKU NA WSI) POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW METORYCZNEJ DYSKUSJI
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 18%  33
Odpowiadam na Twoje pytanie: 1.tak jest sens ciągnąć ten wózek POWÓD- dla Najmłodszych których ponad 200 w nim trenuje i ma wizję na przyszłość grać w seniorach,nie jak w prywatnej Akademii gdzie tylko jest wyciąganie kasy od rodziców 2.myślę,że tych kibiców jednak trochę jest,zdarzają się mecze gdzie z publikom ponad 500 osób,niestety ludzie w Jarocinie JKS traktują drugoplanowo,na pierwszym miejscu klub z Wronek który gra w Poznaniu, 3.Miasto wspiera klub,z tego co pamiętam ze sprawozdania z zebrania Członków klubu ,w roku 2016 -60% miasto ,40 % pozyskał Zarząd. Teraz te proporcje podobno się odwróciły 60% Zarząd -40% miasto,tylko Zarządowi trochę brakuje aby te 60% pozyskać z innych żródeł 4.Spółka nic by nie dała,po 2 latach by zbankrutowała,kto by do niej miał wejść?? żadna firma nie była zainteresowana,a miasto chciało być tylko mniejszościowym udziałowcem w 49%,racja bytu tylko przy 99% miasta
~ Do Victoria Jarocin - klubu kiedyś peerelowskiego, tak samo borykającego się swego czasu z milionem problemów i wreszcie zaoranego na dobre.
ponad rok temu ocena: 100%  32
No to cząstkę siebie dajesz i to jest szlachetne. Jeżeli zarząd odbył aż... 200 spotkań sponsorskich by pozyskać... sponsorów i ... nic, żaden z tych potencjalnych biznesów w JKS nie chce wejść i to wspomagać i inwestować w ten klub, to trzeba sobie zadać retoryczne pytanie - Czy jest sens dalej ten wózek ciągnąć? Jarota tak naprawdę nie ma kibiców- kibiców prawdziwych, na dobre i złe. Ci co przypadkowo wpadną na mecz JKSu od święta, to raczej tzw "pikniki", co tylko wpadną dla szpanu by się pokazać, a nie że się identyfikują emocjonalnie z JKSem i są z nim na dobre i złe. Tak to wygląda. Chciałbym zapytać czy miasto Jarocin wspiera jakimiś środkami klub JKSu czy już spoczęło na laurach? Miała być założona Spółka Akcyjna z udziałowcami i co; nie ma tego ciała nadal :// Klub nawet nie ma swojej stałej siedziby i i swoich obiektów sportowych, bazując na prymitywnej bazie wynajmowanej od miasta!? De facto czy komuś się to nie podoba, reprezentując to miasto! I co, i nic!, czas tu jakby stanął w miejscu w temacie Jaroty.
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 43%  31
Ja za kadencji p.Darii rozwieszałem plakaty meczowe na mieście,biję się w pierś ,faktycznie ostatnio nic nie pomagałem :(
~ VICTORIA JAROCIN
ponad rok temu ocena: 29%  30
Gulbinowicz ,żaden problem,zainwestuj kasę w klub lub chociaż pomóż chłopakom z Zarządy szukać sponsorów,z tego co wiem to odbyli spotkania prawie w 200 firmach,niestety za dużo osób nie skusiło się dać jakieś drobne pieniądze,niestety klub funkcjonuje tylko dzięki kilku pasjonatom piłki którzy społecznie dla niego wypruwają flaki,wszyscy którzy tu piszecie,jaki jest Wasz wkład w poprawienie funkcjonowania klubu???? zacznę od siebie kupiłem karnet na rundę jesienną,ale oprócz tego kupuję co mecz bilet za 10 zł.... słucham ,co Wy zrobiliście?
~ Gulbinowicz
ponad rok temu ocena: 100%  29
Zgadzam się w 100% z tobą "Tyuiop"! Dlaczego nie może tak być w Jarocinie? Kto, czy co stoi temu na przeszkodzie!? Trudno mi to zrozumieć. Tu niby Polska, tam niby Polska, a niesamowite podziały społeczne i takie rozwarstwienia. Zadziwia mnie to wszystko na in minus.
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 29%  28
pewne info,trener Niedzwiedź odszedł tylko z jednego powodu,ponieważ jego dziewczyna jest w ciąży od kilku tygodni,a mieszka obok Zakopanego i chce być blisko jej,kasę w Podhalu ma mniejszą niż w Jarocinie i nie piszcie więcej tu innych bzdur. do Jaroty tylko trener młody i ambitnY ,a nie jakieś Owczarki ........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ujek
ponad rok temu ocena: 100%  27
Raczej te panie z gór, z Youtuba mnie nie powalają. Porównując te kobiety co stanęły w konkursie Gazety Jarocińskiej, to tutejsze gminne kobiety wydają się ładniejsze. Przynajmniej dla mnie.
~ PEWNE INFO
ponad rok temu ocena: 17%  26
Niedzwiedź był 2 lata,2 miesiące,2 dni w Jarocinie i mu żadna w oko nie wpadła,a wiesz "góralki "mają swój temperament. https://www.youtube.com/watch?...
~ Łajdak
ponad rok temu ocena: 100%  25
A gdzie jego tam posiało, by za góralką latać?, jak tu w Jarocinie jest tyle ładnych kobiet i ostatnio obrodziło nimi tutaj. Oczywiście wybór należał do Niedźwiedzia z kim się wiąże prywatnie i nic nam do tego. Jest wolny i to jego życie. Co do młodego trenera to kogo proponujesz? Podolińskiego? Czy kogoś z Pcimia Dolnego?
~ jaki macie budżet na trenera? Szukajcie trenera na miarę waszych możliwości
ponad rok temu ocena: 100%  24
jest szansa że po blamażu Bayernu Ancelotti może być wolny. Bo na Guardiolę to chyba nas nie stać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Grzesiu Ebelewicz
ponad rok temu ocena: 100%  23
Lista trenerów na pdf. dość obszerna. Może by dać szansę wykazania się np pani trener Katarzynie Sołtysińskiej z owej listy? Pogoni zawodników do cięższej pracy na sobą i swoją formą ich?
~ Brzozowski
ponad rok temu ocena: 100%  22
Tzn na ile te możliwości budżetowe JKSu, na dzisiaj pozwalają, by zatrudnić nowego szkoleniowca w JKSie? 5ooo, 3ooo, 1ooo zł? Na miesiąc netto, po opodatkowaniu wynagrilodzenia trenera. Może tak się zdarzyć, że nikt tu się nie skusi do soboty być treneren JKSu, a zarząd klubu znowu może zostać komisarycznym! Tak to niewesoło wygląda. Może być dużo scenariuszy, a życie je umie pisać.
~ Kibic
ponad rok temu ocena: 10%  21
A co z lokalnymi trenerami??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ taka prawda
ponad rok temu ocena: 17%  20
Dolar na trenera Jaroty? Dobry żart...
~ Rycerz
ponad rok temu ocena: 71%  19
Dolata? Na bez rybiu i rak ryba. Ja przeciw kandydaturze Maćka nie mam nic przeciwko. A czy startował z ramienia Staszka Martuzalskiego do polityki, to to nic nie znaczy. Liczy się jego wiedza i czy Maciek chce ją przelać drużynie JKSu.
~ hehe
ponad rok temu ocena: 29%  18
Dolata? to ten co startował od Stacha Martuzala?
~ ADAM
ponad rok temu ocena: 0%  17
Lista trenerów https://www.pzpn.pl/public/sys... No to jest paru co ma UEFA PRO - ci co mają daty w ostatniej tabelce. Jest kilku z okręgu - promień 50 - 60 km.
~ Г¥₩
ponad rok temu ocena: 100%  16
Są? No to dalsza rolą jest zarzadu by jakiegoś z nich wybrać albo ogłosić ... konkurs na takowego trenera. Do .
~ Kibic
ponad rok temu ocena: 0%  15
Są też młodsi trenerzy z naszego terenu moze i bez dużego doświadczenia ale naprwno z ambicjami. Może tu trzeba szukać i ułatwić im rozwój.
~ Dawid Warszawski alias Konstanty Gebert
ponad rok temu ocena: 82%  14
A kogo masz na myśli? Maćka Dolatę? Może to i dobry pomysł jest. Dolata ma bogate doświadczenie trenerskie na szczeblu niższych klas rozgrywkowych, ale i też przebogatą wiedzę wykładowcy przedmiotu z: wychowania fizycznego. Gdyby podjął rękawicę, zarząd JKSu go wybrał, i uratował III ligę dla Jarocina, to byłby to jego mega sukces. Nie można spisywać go na stratę.
~ Heniu Mikołajewicz
ponad rok temu ocena: 100%  13
Może ... Rysiu Tarasiewicz. Jest wolny, a przydałoby mu się trochę posmakować pokory w Jarocinie, i wrócić do korzeni trenerki od podstaw ? ;))) ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mcdonald kopacze gwiazdy
ponad rok temu ocena: 8%  12
Ja chetnie ich obejme, obiecuje ze po kazdym meczu bedziemy jezdzic dodo mcdonalda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ realista
ponad rok temu ocena: 33%  11
Ludzie rozpisujecie się o giełdzie nazwisk jakby Jarota miała coś fajnego do zaoferowania i wolni szkoleniowcy staliby w kolejce ze swoimi CV,zespół wezmie ktoś kto nie będzie miał innej opcji niz JKS ,tylko łut szcześcia może sprawić że będzie to dobry fachowiec,nie lepiej zejśc na ziemie i postawić na trenera i zawodników z regionu nawet kosztem spadku ale na zdrowych zasadach budować ten klub....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mazepa
ponad rok temu ocena: 91%  10
Swego czasu trener Smółka (obecnie pierwszoligowa Stal Mielec) (bardzo dobry trener, jak na warunki - realia polskie) nie miał dylematów by wejść" w Jarotę. Próbował coś tu wielkiego zbudować. Realia przyziemne w klubie, to jednak zniweczyły. A szkoda bo mógłby tu być silny ośrodek piłkarski w Polsce "B".
~ Miki
ponad rok temu ocena: 100%  9
Na zdrowych zasadach? Tak, tylko na to potrzeba środków także. Coby się stało jakby do klubu wszedłby taki sponsor czy właściciel, jak RBB "Stal" z Jarocina?.
~ Fanatyk
ponad rok temu ocena: 38%  8
Miałem kilka opcji ..... chłopie brałeś co było, gdybyś miał opcje to szybko z Jaroty byś pognał z powodów finansowych. Nie oszukujmy się. Macie jakieś ciekawe opcje trenerskie z regionu - do max 60 km. Taka mała giełda trenerów którzy mogliby trenować w Jarocinie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rysiu Ulatowski
ponad rok temu ocena: 100%  7
Nie wierzę Fanatyku, że pan Janusz nie miał ofert pracy gdzie indziej, niż tylko pracę w Jarocinie. Wiadomo było, że jest słuchaczem szkoły trenerów przy PZPNie, ma już jakąś licencję trenerską. A wbrew pozorom rynek trenerski w Polsce, w piłce nożnej, jest raczej ubogi. Decyzja rozstania z JKSem nie była impulsem, ale dojrzała i przemyślana. Pracować w takim grajdole jaki jest tu w Jarocinie, gdzie sport miesza się z polityką, gdzie wielu jarocinian życzy bardzo źle klubowi z likwidacją jego włącznie, to nie jest to optymistyczny handicap pracy z drużyną tutaj. Gdzie prezes urzęduje na siłę, i nie ma się odpowiedniego wsparcia miasta, jako takiego.
~ Matador
ponad rok temu ocena: 100%  6
Pamiętajmy kibic jest ślepy i jego łaska na pstrym koniu jeździ. To co poniektórzy kibice myślą głośno co do nowego trenera JKSu, nie zawsze jest to odzwierciedleniem tego co zarząd klubu postanowi. Niedźwiedź od ręki znalazł nowego pracodawcę bo miał propozycje wyboru nowej pracy na swoim stole. I dla JKSu być może dobrze się stało, że wreszcie odszedł. Niekiedy niewarto ciągnąć czegoś na co nie ma się żadnego wpływu - na rzeczywiste transfery, na zorganizowanie obozów i przygotowawczych, i obozów na przygotowania się na ważne czy bardzo ważne mecze itd na tysiące spraw. Niedźwiedź nie miał na te sprawy nic do powiedzenia, bo i nie mógł mieć, jeżeli klub ma mikroskopijny budżet, który na nic nie pozwala mu wykonać takich odpowiednich ruchów w lidze, by walczyć o coś więcej niźli utrzymanie czy o środek tabeli. Można podziękować Gazecie Jarocińskiej za mozliwosć wypowiedzenia się tutaj, bo na stronie klubowej Jaroty nie można tego zrobić z niewiadomych przyczyn.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gazeta Jarocińska
ponad rok temu ocena: 100%  5
Polecamy się i zapraszamy do częstszych rzeczowych dyskusji.
~ Cham polski
ponad rok temu ocena: 83%  4
Skąd redaktorze Matyszczak przekonanie pana redaktora, że trenerem JKSu zostanie Czesiek Owczarek, a nie ktoś inny. Przecież Czesiek jest nadal trenerem Górnika Konin!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cham polski
ponad rok temu ocena: 100%  3
No tak "Fanatyku". Dzięki za sprostowanie. Nie wiem jednak czy Czesiu Owczarek się zdecyduje wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Ponoć ten zabobon się ma sprawdzać, gdy ktoś ten drugi raz postąpi wejść w tą rzekę. Ja w to nie wierzę i dla mnie Czesiek by tu się przydał.
~ Malik
ponad rok temu ocena: 100%  2
Mogłem przeoczyć to jako nie kibic a sympatyk piłki nożnej w ogóle. Nie samym futbolem człowiek żyje. Natomiast nie wiem czy powrót Cześka Owczarka do JKSu byłby wskazany, gdyż klub wydaje się jest jeszcze słabszy pod względem organizacyjnym niż wtedy, gdy Czesław był naonczas, trenerem JKSu i tak naprawdę człowiekiem orkiestrą od wszystkiego. A tak nie powinno być już wtedy. Trener powinien skupiać uwagę swoją, na jak najlepszym przygotowaniu drużyny do kolejnego meczu. Ale wszystko teraz w rękach "zarządu" klubu JKS.
~ Fanatyk
ponad rok temu ocena: 38%  1
Owczarek został zwolniony z Konina 10/dni temu. Już nie prowadził meczu z Jarotą. Jaki ty jesteś kibic skorotakich rzeczy nie wiesz. Zmienił go Suchomski. Ciekawi mnie z jakiego grona wybierają trenera w zarządzie, czy są jakieś ciekawe nazwiska?
R E K L A M A
R E K L A M A