R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MIchał Surma
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Jakie prezenty Jarociniacy najczęściej kupują na święta? [SONDA]

› Kultura i Rozrywka› Wywiady 10 miesięcy temu    10.12.2017
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Mikołajki. Święta Bożego Narodzenia. Prezenty. Upominki. Co kupić na święta? Prezenty pod choinkę. Pomysł na prezent.

R E K L A M ASRT - Szymkowiak

 

Mikołajki już za nami, powoli wpadamy w rytm zakupów przedświątecznych i prezentów. Obdarowywanie bliskich jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia, ale nie tak łatwo jest kupić przemyślany, dobrze dobrany prezent, który spodoba się drugiej osobie. [ZOBACZ BLACK FRIDAY W JAROCNIE]

 

[ZOBACZ] Mikołajki na rynku w Jarocinie. ZDJĘCIA, relacja LIVE [KLIKNIJ]

 

Internet pęka w szwach od poradników typu "Co kupić na święta mamie, dziewczynie, dziadkowi..." - jedni idą tą drogą, inni starają się podpytać daną osobę o czym marzy, tak żeby nie wzbudzić najmniejszych podejrzeń. Jeszcze inni kupują to co uważają za stosowne i nie zawracają sobie głowy z wymyślaniem prezentów.

 

W kalendarzu zbliża się wielkimi krokami data 24 grudnia, co za tym idzie zaczynamy zauważać na szybach sklepowych świąteczne ozdoby, promocyjne ceny czy napisy m. in. na maszynkach do golenia "Idealne na prezent" lub na czerwonym swetrze w renifery "Spraw piękny prezent ukochanej osobie". Te chwyty marketingowe są widoczne niemalże od zawsze i to jedna z tych rzeczy, przez które zaczyna się czuć świąteczny klimat.

 

Zapytaliśmy naszych mieszkańców co najczęściej, ich zdaniem, jest kupowane bliskim pod choinkę i ile mniej więcej wydają lub powinno się wydawać na prezenty. [ZOBACZ SONDĘ PONIŻEJ]

 

Ile ludzi, tyle sposobów na upominki, nie na wszystkich oczywiście działają promocje sklepowe więc sami starają się wymyślać bardziej lub mniej oryginalne prezenty. Czy w dzisiejszych czasach tradycyjna czekolada i skarpety to nadal modny i udany pomysł? Czy może w ogóle prezenty to sprawa drugo- czy nawet trzeciorzędna i liczy się gest?

 

Ile wydajesz na bożonarodzeniowe prezenty?

ankieta dodana 07.12.2017, ilość wszystkich głosów: 168
Do 100 zł
25%
Od 100 do 350 zł
18%
więcej niż 350 zł
31%
Nie kupuję prezentów
26%
R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ jacekpl
10 miesięcy temu ocena: 0%  1
Każdy patrzy o prezencie ,kiedy pomyślał o świętach by były piękniejsze ? https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
R E K L A M A
R E K L A M A