R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jak zjeść matematycznego słonia? Wykład w ZSP1

› Gospodarka› Praca i szkolenia 10 miesięcy temu    7.12.2017
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Media społecznościowe

Projekt. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. ZSP 1. Jedynka. Matemtyka.

R E K L A M A

 

 

Jak zjeść matematycznego słonia? Co wspólnego z maturą ma wspinaczka na szczyt?

 

Dariusz Kulma - nauczyciel matematyki, pasjonat, laureat nagrody Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie, wygłosił wykład w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

 

[CZYTAJ TAKŻE] Nasi uczniowie ze Stypendami Prezesa Rady Ministrów[TUTAJ]

 

Gość poprowadził warsztaty z GeoGebry dla nauczycieli matematyki, a dla całego grona wykład "Jak skutecznie uczyć się matematyki i nie tylko..."

 


Bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. Nauczyciel nie będzie miał rezultatów, jeśli nie uda mu się dotrzeć do ucznia, nie będzie chciał go zrozumieć, po prostu go nie polubi... -  jedna z najważniejszy zasad według Dariusza Kulma

 

 

Odbiorcami motywacyjnego wykładu byli tegoroczni maturzyści, którzy dowiedzieli się jak ważne jest określanie celu, tworzenie warunków i jakimi metodami przygotowywać się do egzaminu maturalnego.

 

 

Spotkanie odbyło się przy realizacji projektu "Rozwój kompetencji kluczowych w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie jarocińskim", który obejmuje 5 szkół na naszym terenie: II LO i Technikum nr 1 w ZSP nr 1,  III LO i Technikum nr 2 w ZSP nr 2 oraz  Technikum w ZSPB w Tarcach.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ PZ
10 miesięcy temu ocena: 50%  1
17. MIEJSCE WŚRÓD TECHNIKÓW W WIELKOPOLSCE. NIE JEST ŹLE, ALE TO NIE SZCZYT. LICZĄ SIĘ TYLKO NAJLEPSI. http://www.perspektywy.pl/port...
R E K L A M A
R E K L A M A